Христя в тiстi• вчера в 15:20

Як і де ваші підлітки 15+ святкують своє день народження?

Вдома чи в якомусь закладі?
Який приблизно бюджет?
Давно без алко• вчера в 15:21
Невже роки насмішок не можуть навчити людей, що день народження - це він :) ?
ЭкстрасенсиХаЯ• вчера в 15:22
с 16 лет отмечает с подружками, в кафе
Червона ікорка• вчера в 15:22
Даю денег, идёт с подружками куда захотят. С 12 лет уже так.
Дон Пэдро• вчера в 15:24
Ответ дляДавно без алко
Патамушо автор русскоязычна и дублирует своЕ ’день рождениЕ’ в новые реалии)
Душка-свекрушка)))• вчера в 15:24
Ответ дляДавно без алко
Все просто. Тут прочитав, шампунью голову помив і вся інформація змилась, бо така була шампунь хароша
Тра Ля Ля• вчера в 15:25
СВОЄ ніде. А свій - поки вдома, сам так хоче.
Крижана бурулька• вчера в 15:25
Ответ дляДон Пэдро
А при чем здесь «русскоязычная»? В русском языке, по-вашему, день - оно?🤣
Танго утрьох• вчера в 15:25
Я помню на др в школе на перемене всех из класса выгнал и шоколадные конфеты на парты разлаживал типа угощение
золотые времена
Фрикаделька• вчера в 15:25
Десь собі ходять,суші,піца,боулінг,кінотеатр.Я давно не втручаюся,замовили і розраховуються.В кожного є карта
ЯсноВидящая• вчера в 15:27
В кафе, йде з подругами на піцу та потім гуляють по місту. Якось було піца плюс фільм. У нас маленьке місто розваг для підлітків типу квест кімнат нема нажаль. Коли була маленька то запрошували аніматорів
Тюрюнь_Тюнь• вчера в 15:28
Мой сын сказал, что хочет с семьей (родители и бабушка с дедушкой)
Потом мы ещё с ним в боулинг сходили

А с друзьями он на выходных пошёл отметил )
Погуляли, суши поели
Бюджета не было они там сами скинулись как обычно
Дон Пэдро• вчера в 15:28
Ответ дляКрижана бурулька
Не так выразилась. Подразумевалось, что коверканье продублировалось из русскоязычного искажения.
Хотите задротить главного задрота Советчицы? Не выйдет
Бойцовская• вчера в 15:30
Как раз 15 отмечал. В боулинге с друзьями. Там же пиццы, чипсы и т.д.
Торт захотел дома с родителями, свечками и желаниями.
Дон Пэдро• вчера в 15:31
Ответ дляКрижана бурулька
’Причем’, кстати, пишется слитно
Бринзолетта• вчера в 15:33
Ответ дляДон Пэдро
А то подумать люди на суржике , ой, извиняюсь, на полтавском, черкасском та інших, виключно українських діалектах так не говорять
Мороженная курица• вчера в 15:40
На 15 я знімала будиночок в пригороді і вона з 4 подружками влаштовували там ночівлю. З розваг був проектор з Сутінками, плюс я купила багато старих журналів, ножиці, ватмани і вони робили собі карту бажань. Ну і тікток знімали, шось там прямі ефіри вели. Їжу теж там їм замовила, і тортик. Собі знімала номер на території, щоб бути поруч, але до них не ходила, тільки зранку по домам розвезла.
руки_Крюги• вчера в 15:47
дівчина. з тих варіантів, що були: боулінг плюс кафе. майстер-класи (флорістика, малювання) плюс кафе.
святкування розбиває вже декілька років поспіль на дві частини: родина і друзі. родина - це теж кафе чи ресторан, як правило. можливо, якась спільна розвага до чи після (типу кіно). з друзями в залежності від бажань і складу гостей. бувало таке, що були одні дівчата і, відповідно, розваги дівчачі))
Полонянка SexShop-а!• вчера в 15:49
Ответ дляДушка-свекрушка)))
І такий волос слухняний став
Крижана бурулька• вчера в 15:53
Ответ дляДон Пэдро
Логическая цепочка железная.🤣
Крижана бурулька• вчера в 15:54
Ответ дляДон Пэдро
’Причем’, кстати, пишется слитно
Удалено администрацией...
НЛОша• вчера в 16:05
Не отмечаем. Дочь не любит свой ДН. Мы ВПО и здесь друзей нет.
Варена цибуля• вчера в 16:08
Ответ дляДон Пэдро
’Причем’, кстати, пишется слитно
Блин, ну хватит уже нести околесицу. При чем здесь ваше ’причем’? Хоть почитайте когда и что использовать нужно.
ВундерКИНГ• вчера в 16:20
Не отмечали , купили деталь к компьютеру подарок и все
Попадалочка• вчера в 17:22
Ответ дляБринзолетта
Це не суржик і не діалект, а безграмотність. З цієї ж серії: називати лікарняний лист - ’больнічне’.