Та никада в жизни• 22 января в 11:24
Останнім часом постійно закладений ніс у торгових центрах, а вдома дихаю нормаль
це алергія на щось у приміщеннях?
А Я Самая Самая• 22 января в 11:44
Мені в ТЦ задушливо. Я в Києві, і 99% торгівельних центрів тут, якщо не 100%, побудовано з порушеннями правил пожежної безпеки. Відповідно належна вентиляція відсутня, що не може не впливати на самопочуття. Турбуються про нас бізнесмени 😌