Хтомолодець? Я!• 22 января в 15:09
Працевлаштування жінки в скрутному становищі
Вітаю.
Можливо хтось зустрічав, чи є якісь організації в Києві, які допомагають жінкам з працевлаштуванням?
Київ, в ідеалі Лівий берег
Те, що вдалося знайти, або на важку фізичну роботу навчають, або грант на бізнес сильним і незалежним.
А я не сильна і не незалежна.
Я 10 років доглядала не ходячу мати і дитину з інвалідністю. Зараз маму буде сестра доглядати, а дитина підросла і стало легше.
Весь цей час працювала в маленькій компанії дистанційно, тепер компанія на межі збанкрутіння і треба шукати щось нове. А я не знаю, що шукати. Мені 45 і я видохлася. Я й раніше не була кар´єристкою, а тепер ресурсів влаштовувати кар´єрну гонку взагалі немає. А ще страх, що не зможу, що не впораюся.
Складність ще в тому, що живу на знімній квартирі, і дитина хоч і підросла, але все ще потребує суттєвих вливань в підтримку здоров´я. Тобто на мінімалку просто не проживу. Мільйонів не треба, я реаліст, але щоб хоч вистачало на базовий мінімум.
От я й подумала, що може є якісь організації, які допоможуть. Не просто дадуть вакансію, а може навчання якесь, чи хоч трохи психологічний супровід.
Чи то вже я багато хочу?
P.S. Я розумію, що зараз хтось напише "просто підніми дупу і йди працювати". І що в Києві тільки ледачий не знайде роботу. Я згодна. Я й сама так думаю. Але коли відкриваю список вакансій, то просто впадаю в ступор і починається паніка. Може засиділася вдома з цим доглядом. Може видохлася. Не знаю. Просто хочеться, щоб хтось взяв за ручку і вказав, куди звернутися. Дурне бажання. Але якщо раптом хтось може дати пораду по суті, буду дуже вдячна 🙏
Київ, в ідеалі Лівий берег
А я не сильна і не незалежна.
Чи то вже я багато хочу?
Попадалочка• 22 января в 15:12
Група на фейсбуці Шукаю няню, помічницю
Там можна знайти роботу нянею на 35 тис.
Сунуся в чужі справи• 22 января в 15:12
Не надо открывать список вакансий. Понимаете ягодицы и идете по магазинам вокруг и разговариваете с алминсит л наличии свободных рабочих мест. Никто за вас этого делать не будет.
Цветов Мне срочно• 22 января в 15:14
Почніть з того, що Ви вмієте робити. Чим Ви займалися на попередній роботі?
Ну і як варіант, хоча не дуже приємний, у Вас є досвід догляду за лежачою людиною.
Шмоточницаца• 22 января в 15:16
У вас так багато букв яка ви нещасна.
Давайте ближче до діла . Що ви вмієте робити, які навички є
НашлаПерепискуМужа• 22 января в 15:17
Германия. Пфлеге. Будет норм зп. И для вашего ребёнка здесь будет достойное медицинское сопровождение.
Дай подивлюся• 22 января в 15:19
На касу в супермаркетах ніяких вимог, і є біля кожного будинку на лівому
Те ж саме на АЗС, і там теж повно вакансій
Хтомолодець? Я!
• 22 января в 15:19
Ответ дляЦветов Мне срочно
Я працювала менеджером з продажів в агросфері. Вакансії є, я навіть ходила на співбесіди. Але там оплата не ставка, а %. І якщо раніше це не було проблемою, то зараз , той % заробити дуже важко.
Шмоточницаца• 22 января в 15:20
Ответ дляХтомолодець? Я!
Тобто у вас є комунікативні здібності.
Це дуже великий плюс. Ви вже не буде касир в атб в як мінімум продавець - консультант
Я погнала• 22 января в 15:21
Ответ дляХтомолодець? Я!
вам тыс 40 нужно?
Шмоточницаца• 22 января в 15:21
Ответ дляХтомолодець? Я!
І моя щира порада. Не потрібно роботодавця втягувати у ваші особисті проблеми.
Це в 90 відсотках відмова у вакансії
Хтомолодець? Я!
• 22 января в 15:22
Ответ дляЯ погнала
вам тыс 40 нужно?
Вистачить вполовину менше для комфортного життя.
Шмоточницаца• 22 января в 15:23
Ответ дляХтомолодець? Я!
Сміливо розглядайте вакансії продавця консультанта
Я погнала• 22 января в 15:23
Ответ дляХтомолодець? Я!
Может тут найдете что -то для себя?
Стигла полуниця• 22 января в 15:23
Ответ дляХтомолодець? Я!
Сиделкой и идите, там норм платят
Хтомолодець? Я!
• 22 января в 15:23
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Автор! Идите в армию и без работы там не останетесь.
Ок. Порадьте тоді куди дитину здати на цей період. Тільки так, щоб не втратити прогрес в лікуванні.
Триндичіха Байрактар• 22 января в 15:24
Ответ дляХтомолодець? Я!
Родичам
Хтомолодець? Я!
• 22 января в 15:25
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Родичам
Яким? Лежачій мамі?
А_мій_самий_самий• 22 января в 15:26
Ответ дляЦветов Мне срочно
Хтомолодець? Я!
• 22 января в 15:29
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ви знаєте, в цій сфері я, мабуть, найкраще знаюся. Але саме через це туди я ніколи не піду. Навіть зовсім в скруті. Таку відповідальність за чужу дитину, яка й так має проблеми, я не візьму на себе. Особливо під час війни.
KotoSintez• 22 января в 15:29
Автор я не знаю что вам сказать но желаю удачи!!! У меня мама лежачая и я молюсь что бы она встала.. Маленький ребенок, мне 32, боюсь что бы не было как у вас((( работаю тоже удаленно пока((( дальше не знаю но очень страшно
Однозначная• 22 января в 15:29
Ответ дляХтомолодець? Я!
А шо таке, аграрії перестали купувати добрива чи пестициди? Точно ні.
Чи Вам просто перестала подобатися робота?
Однозначная• 22 января в 15:30
Ответ дляХтомолодець? Я!
Так роботу на 20 тис у Києві знайти неважко. Не розумію чому у Вас ступор при перегляді вакансій.
Хтомолодець? Я!
• 22 января в 15:30
Ответ дляKotoSintez
Сил вам ❤️
Порада з власного досвіду, якщо є можливість, не засиджуйтеся вдома.
Однозначная• 22 января в 15:30
Ответ дляХтомолодець? Я!
Як це здати? Дитина ходить у садок чи школу?
А_мій_самий_самий• 22 января в 15:33
Ответ дляХтомолодець? Я!
Розумію, але це добре знаєте і там платять непогано.
Хтомолодець? Я!
• 22 января в 15:34
Ответ дляОднозначная
Аграрії перестали продавати зерно через маленькі компанії, а возять його самі кінцевому споживачу.
А_мій_самий_самий• 22 января в 15:35
Ответ дляОднозначная
Ви не розумієте специфіки служби в зсу. Наприклад куди діти дитину, коли мати в наряді?
Однозначная• 22 января в 15:35
Ответ дляХтомолодець? Я!
Справа у тому, що я якраз аграрій, який продає зерно через маленькі компанії. Ніяких змін немає в порівнянні з минулими роками взагалі. Щось не те Ви розказуєте)
Мюллерная• 22 января в 15:35
Ответ дляХтомолодець? Я!
По поводу армии вы зря
Для женщин есть вакансии в Киеве
Если вы мать-одиночка вас ещё и в командировку не отправят
Зп официальная и пенсия нормальная будет
Плюс там кормят и с медициной лучше. И у вас есть опыт менеджера. Это тоже хорошо!
Это точно лучше, чем продавцом
Для женщин есть вакансии в Киеве
Это точно лучше, чем продавцом