Луковая• 23 января в 09:32

Сделали запасы? Списки

Кто не сделал ещё, вот такие списки рекомендаций есть
Список якими продуктами краще зробити запаси на 3-5 днів

🥫 Продукти тривалого зберігання (не потребують холодильника)
Консерви м’ясні (тушонка, паштети)
Консерви рибні (тунець, сардини, шпроти)
Консервовані боби, кукурудза, горошок
Каші швидкого приготування
Макарони
Рис, гречка, булгур
Супи та пюре швидкого приготування
Сухарі, галети, хлібці
Печиво (краще без крему)
🥜 Калорійні та поживні
Горіхи, насіння
Сухофрукти
Шоколад (чорний краще)
Батончики (енергетичні / протеїнові)
Мед
Арахісова паста
🧂 Базові продукти
Сіль
Цукор
Кава, чай
Спеції
Рослинна олія
🥛 Те, що не потребує холоду
UHT-молоко (тривалого зберігання)
Рослинне молоко
Соки в пакетах
Вода (мінімум 2–3 л на людину на день)

🍎 Фрукти та овочі, які добре зберігаються
Яблука
Банани (на перші дні)
Апельсини
Морква
Цибуля
Картопля
Часник
🧒 Якщо є діти
Дитячі пюре в баночках
Сухі суміші
Печиво для дітей
❗ Дуже бажано мати додатково
(не їжа, але критично важливо)
Питна вода
Запас сірників / запальничка
Газовий пальник або туристична плитка
Термос
Консерво відкривач
Одноразовий посуд
Света С Приветом• 23 января в 10:11
Ответ дляМіряно-переміряно
Бред какой
Вы всегда пишите ’бред’, не поняв ничего?
ГейТуда• 23 января в 10:11
Ответ дляЗадираю носа
Горіхи, сухофрукти, шоколад, банани, апельсини? Одноразовий посуд? Ми на пікнік їдемо? Маячня. От наче дійсно, аби змусити людей просто потратитись лишній раз
Сухофрукти і шоколад не погана порада. Готувати не треба. І поживно, і настрій підвищує, щоб не зійти з розуму від стресу. І зберігається добре.
Света С Приветом• 23 января в 10:11
Ответ дляМіряно-переміряно
И чего они обойдут?
Половины нет дома
У нас пол подьезда на выезде.
Ждать из будем😅?
Лучше б вы не убеждались в моей правоте :)
Задираю носа• 23 января в 10:12
Ответ дляСвета С Приветом
Одноразовая посуда - единственное из списка, что пригодится. Для людей и для животных
У меня для животных специальная кормушка переносная. Дома тоже есть просто пластиковые тарелки. Зачем прям одноразовая мне не понятно
Успокойся_Успокойся• 23 января в 10:13
Ответ дляэнциклопУдия
чого б це МВС таке радило, я ще б зрозуміла, якщо б це радили ДСНС. Щось посилання на сайт МВС з рекомендаціями я так тут і не побачила
Є. Я перевіряла.
Міряно-переміряно• 23 января в 10:14
Ответ дляСвета С Приветом
Нет. Но в данном случае реальный бред.
Этими бензопилами охранники в супермаркетах получат
Света С Приветом• 23 января в 10:14
Ответ дляМіряно-переміряно
Дорого-
Лучше салфыетки антилактериальные и своя посуда
Чего дорого? Я экономная, но 30 шт. тарелок - 30 грн в среднем. Салфетками сильно не вытрешь. А когда стоит гора посуды или тратишь драгоценную воду, чтоб ополоснуть - понимаешь, насколько это здорово, одноразовая посуда
ГейТуда• 23 января в 10:14
Ответ дляНезнакомлюся
Ви вважаєте, що хтось без світла, води , тепла та іншого буде сидіти зі своєю картоплею та консервами?
А куди вони подінуться? Ті в кого немає грошей на виїзд? Хіба що держава забезпечить безкоштовну евакуацію, житло і харчування. Але поки ж не чутно , щоб таке пропонували.
Міряно-переміряно• 23 января в 10:15
Ответ дляГейТуда
Держава говно
А ее представители тем более.
На себя надейтесь
IQ 80• 23 января в 10:15
Ответ дляМолчавочка
А чего на три пять дней? А потом что будет?
А потом - простынь и компас, ориентированный на кладбище
Света С Приветом• 23 января в 10:15
Ответ дляЗадираю носа
Так дело не в пластике ) Поел/покормил - выбросил. Мыть не надо
IQ 80• 23 января в 10:15
Ответ дляЛуковая
Думаю потом надеятся исправить ситуацию
Чем?
Света С Приветом• 23 января в 10:16
Ответ дляМіряно-переміряно
Нет. Но в данном случае реальный бред.
Йолки. То ирония была :)
АнтиТанкист• 23 января в 10:16
Ответ дляГейТуда
Угу. Аванса до сих пор нет (бюджет), бегите за шоколадом
Міряно-переміряно• 23 января в 10:17
Ответ дляСвета С Приветом
Йолки. То ирония была :)
Испугались?
Задираю носа• 23 января в 10:17
Ответ дляСвета С Приветом
А, ну да. Если еще и воду отключат, то тогда только так питаться😢 хотя в таком случае, какой смысл с картошки и лука? Сырыми есть, что ли.
Света С Приветом• 23 января в 10:17
Ответ дляМіряно-переміряно
Испугались?
Блекаута или вас?
Міряно-переміряно• 23 января в 10:17
Ответ дляСвета С Приветом
Лучше мыть или протирать посуду
ГейТуда• 23 января в 10:17
Ответ дляМіряно-переміряно
Они вам потом продадут или на базаре толкнут
Да , была недавно на нашей местной барахолке. Толпы народа пытаются продать крупу, макароны, консервы, видно что все старое, видимо из гуманитарки 22-23 годов. Но кто такое купит?
Міряно-переміряно• 23 января в 10:17
Ответ дляСвета С Приветом
Блекаута или вас?
Я сама себе блекаут
Міряно-переміряно• 23 января в 10:18
Ответ дляГейТуда
Автор темы скоро
ГейТуда• 23 января в 10:18
Ответ дляАнтиТанкист
Нам вовремя дали. У Вас в каких числах должен быть? У нас 15. И даже чуть повысили из-за повышения минималки.
Міряно-переміряно• 23 января в 10:19
Ответ дляЗадираю носа
Разводить костре возле окна
В сухомятку или армейским пайком вы долго не пропитаетесь.
Света С Приветом• 23 января в 10:19
Ответ дляЗадираю носа
Та отож. Разве что при самом печальном прогнозе, если готовить на костре. Тогда картошка или крупа пригодиться
Задираю носа• 23 января в 10:19
Ответ дляМіряно-переміряно
Разводить костре возле окна
Ой блин, абы до этого не дошло😩 читала, в том же Мариуполе люди так делали
Радість моя• 23 января в 10:19
Ответ дляНезнакомлюся
Цікаво, а зі ці п´ять років хоч комусь цей чемоданчик або запаси стали до нагоди?
Я нещодавно травмувалась, зараз в гіпсі. Живу сама, то ось вже третій тиждень на запасах. Дуже економний місяць вийшов 😀
Подивіться відео, після польотів, що люди виносять. Чи ви думаєте, вони забивають на документи і цінні речі, якщо звісно не було пожару. Чи не беруть з собою в укриття?
Плету интриги• 23 января в 10:20
❗️Кияни, ситуація дуже складна і може ще погіршитися. Зробіть запас продуктів, води, необхідних ліків. Хто має змогу виїхати за місто з альтернативним світлом і теплом — скористайтеся нею, — Кличко
ㅤ
Не пириживай• 23 января в 10:20
Навіщо на 3 -5 днів скільки їжі? Чи ви 150 кг в постійно їсте? Мені взагалі пачки гречки і води вистачить, в такій ситуації взагалі їсти не хочеться, від цих переживань аби просто підтримати організм достатньо один раз в день нормально поїсти
Научительница• 23 января в 10:20
Ответ дляНеправдиша
Это мвс вообще-то предупреждает. Вы хотите сказать, что располагаете информацией больше, чем министерство?
Не маніпулюйте нами, це я хочу сказати
Неправдиша• 23 января в 10:21
Ответ дляНаучительница
Не маніпулюйте нами, це я хочу сказати
Вы пьяная?