40каградусная• 24 января в 19:07
А в енергетиків немає броні?
Почула в діалозі сторонніх людей, що нема кому працювати, бо самі старики там.
В нас що, реально нема бронювання для найважливіх по суті професій зараз?
Може хто працює в ДТЕК, Укренерго, аварійках - як у вас з бронюванням для електриків хто відморожує та щоденно ремонтує систему?
Просериарила молодость• 24 января в 19:36
Ответ дляСамоучка
У Обленерго є бронювання. Але ремонти робить не Обленерго, а підрядники. У підрядників немає бронювання. Такі закони
Тобто у керівництва є бронювання, а у звичайних робітників немає??? 😱. У колеги чоловік працював у місцевому РЕМ, чи як там правильно, він з 2022 з бронюванням, перейшов на інше підприємство теж електриком, але не знаю, чи то критична сфера, бо там чоловіків 5% залишилося. Ну бронь є у нього на даний час.
Простецкая• 24 января в 19:37
Ответ дляИнста_Богиня
Уже ж Зеленский распорядился что 100 процентов можно бронировать, кто реально в критической инфраструктуре убирает последствия атак
Я офигела, когда прочитала, думала у них бронь 100% с начала войны.
Місячне Сяйво• 24 января в 19:38
Ответ дляБорода
Наверное, зависит от руководителя
Так але як правило вони зацікавлені
Приватні так точно
Самоучка• 24 января в 19:40
Ответ дляПросериарила молодость
Підрядники які займаються ремонтами електромереж та підстанцій не є критичною інфроструктурою, офіційного бронювання у них не має. Якщо у когось з них є бронювання, воно отримано у такий самий спосіб, як і у іншого чоловіка який не має відношення до критичної інфраструктури
Идууу--уууу блин• 24 января в 19:53
Ответ дляХитрушка-чекушка
Есть. У нас сантехник и электрик с бронью. Обычный ЖЕК
Какие у них зп, не верю я что не меньше 21 тысячи.
Борода• 24 января в 19:53
Ответ дляМісячне Сяйво
Так але як правило вони зацікавлені
Приватні так точно
Есть ещё руководитель тцк, с которым нужно договориться
Місячне Сяйво• 24 января в 19:55
Ответ дляБорода
Кому треба, той знає як з ним домовитися
Борода• 24 января в 19:58
Ответ дляМісячне Сяйво
Наверное, нашу не нужно и не знает. Поэтому люди поуходили . Зарплата 20-25 и без брони. Может в Киеве иначе
Не вмію заміряти• 24 января в 19:59
Чоловік працює в Укренерго, бронь є, робота важка, на вулиці і зарплата 25000, молодь за такі гроші, працювати не хоче.
Инста_Богиня• 24 января в 19:59
Ответ дляПростецкая
Удалено администрацией...
Хитрушка-чекушка• 24 января в 20:02
Ответ дляИдууу--уууу блин
Не знаю.Но они ещё и подрабатывают постоянно.Мне в прошлом году краны менял сантехник. А электрик реле ставил осенью. Берут недорого.
Простецкая• 24 января в 20:02
Ответ дляИнста_Богиня
Удалено администрацией...
Я кстати вспомнила, как кто-то рассказал года два назад, что в учебу привезли электрика в робе, со столба слазил, забрали, но я думала, что им с тех пор уже всем бронь дают, оказалось нет.
Місячне Сяйво• 24 января в 20:03
Ответ дляБорода
Я не в Києві.
Всі знайомі хто мав можливість отримати бронь, отримав.
Аноним с кешбеком• 24 января в 20:08
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Є звичайно, обленерго, 100 відсотків бронь працівників
Может сейчас и 100 процентов, т.к. уже позабирали большую часть работников ещё в 22-23 г
Идууу--уууу блин• 24 января в 20:12
Ответ дляХитрушка-чекушка
Официально для бронирования нужна зп 21617 грн, вряд ли в жэке такая зп.
Хитрушка-чекушка• 24 января в 20:19
Ответ дляИдууу--уууу блин
Не знаю,але бронь в них є точно.Бо один з них брат моєї однокласниці,знаю його багато років.Брата забрали, він в метро працював, а в цього бронь. Казав нема кому працювати, то всім поробили і в їх, і в сусідньому ЖЕКу
До речі в нас на заводі теж є броня в транспортувальників.І зарплати в них тільки з цього року стали 26000.а так було 20.Не знаю як вони це проводять.Можливо береться грязна зарплата.
Электротранспорт без брони, водителей из троллейбусов выводят на маршруте,обслуживать транспорт уже некому, лифтеры- не критич.инфраструктура, отключили свет и некому людей доставать из лифта. У дтэка электрикам тоже долгое время говорили ’домой огородами и не шарьтесь по улицам’. У нас главное всех помощников помощников забронировать, а то кто ж будет местный бизнес поддерживать, по ресторанам ходить.
Княгиня пітьми• 24 января в 21:12
немає. тільки оце на днях зе пообіцяло, що буде.
зато у робітників цирку є. бо вони соціально близькі до клоунів з кварталу.
наголосували.
Сладкий лимончик• 24 января в 21:22
Ответ дляSvitlo_
Плюс - давайте чесно - який відсоток випускників шкіл ішов навчатись на електриків? Всі в універи йшли.
Так на теплових, наприклад, і випускники вузів працюють. Там багато робітників, різних рівнів. Електрик - це не тільки ПТУ.
Так ось зарплати - можна поплакати. Хоч ПТУ, хоч ВНЗ