Море_море_я_скучаю• вчера в 22:02
На вашу думку діти несуть відповідальність за батьків?
Тобто то за їх вчинки , гріхи ?
Чи це все забобони ?
Навіть віруючі спорять з цього питання . Хтось каже так . Хтось ні .
Чи це все забобони ?
Море_море_я_скучаю
• вчера в 22:04
Ответ дляіронічна антитеза
Думаю, що так. Є приклад.
Можете будь ласка написати ?
іронічна антитеза• вчера в 22:08
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Можете будь ласка написати ?
Дуже довго писати. Мати моєї мами залишила її дитиною своїм батькам, п сама вийшла заміж вдруге. Там ще була донька. Мою маму і мене з братом не любила. Любила другу доньку і її доньку ( онуку). Все робилось тільки для тієї онуки. Тітка моїй мамі все казала що чекає вже своїх онуків. Потім, коли було зрозуміло, що народити вона не може, тітка плакалась моїй мамі і казала - Боже, ну за що.... А я то знаю за що.
Чи може то в мені злорадство. Але так їм і треба. Ненавиджу їх.
Купи слона• вчера в 22:09
Да, дети копируют паттерны поведения из семьи, и продолжают из поколения в поколение передавать определенный сценарий. Но туть нет ничего мистического
Підмітайло• вчера в 22:09
Які віруючі саме сперечаються? Загалом рахується, що людина народжується вже з гріхом, але прийнявши жертву Христа і живучи по Його заповідям, отримує прощення від гріхів
Підмітайло• вчера в 22:11
Ответ дляіронічна антитеза
’Любила доньку і її онуку’,, якось не в´яжеться з тим, що тітка не мала онуків
іронічна антитеза• вчера в 22:11
Ответ дляКупи слона
Цікаво, чи можна це якось зупинити і написати власний сценарій.
іронічна антитеза• вчера в 22:12
Ответ дляПідмітайло
Баба образила першу доньку і її дітей. І за це поплатилась її улюблена онука. Що не зрозуміло?
Море_море_я_скучаю
• вчера в 22:12
Ответ дляіронічна антитеза
Я можу за себе сказати . Я дуже боялась бути схожою на матір . Десь в мене вийшло , десь не зовсім .
Купи слона• вчера в 22:14
Ответ дляіронічна антитеза
Не знам, попробуйте сменить окружение, мозг нейропластичен все-таки
іронічна антитеза• вчера в 22:15
Ответ дляПідмітайло
І ще ця баба торгувала самогоном напочатку 2000. С.ка заробляла на чужому горі. Бо до неї приходили за бутилкою молоді хлопці, чиїсь сини. Мій брат теж деякий час пиячив.
Море_море_я_скучаю
• вчера в 22:15
Ответ дляSvitlo_
Вони не несуть відповідальність, але це впливає на їхнє подальше життя.
Як це впливає на їх життя , якщо вони не несуть відповідальності?
пАлАвинкА• вчера в 22:16
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Можете будь ласка написати ?
Напишу свій. Як виявилось, мій батько до одруження кинув 3 своїх дітей- доньок. В нас в сім´ї три доньки. Всі виховують дітей без батька. Матері-одиночки.
Море_море_я_скучаю
• вчера в 22:19
Ответ дляпАлАвинкА
Мій батько теж мене кинув .
Його ще одна дочка,яку він виховував вдало вийшла заміж , народила дитину . Більше того покинула першого чоловіка ,бо знайшла другого , від якого теж народила і він з неї пилинки здуває )
Море_море_я_скучаю
• вчера в 22:19
Ответ дляSvitlo_
Відповідати кожен буде за свої гріхи. Але якщо наприклад батько п´є - в дітей нещасливе дитинство. Гріх батька впливає на життя дітей.
Зрозуміла. Дякую
Море_море_я_скучаю
• вчера в 22:38
Ответ дляКатастрофа
Да, кармически дети несут ответственность за своих родителей.
Якщо стосовно карми то там ніби кожен несе сам за себе відповідальність.
Підмітайло• вчера в 23:11
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ні, є карма роду
Б´ю байдики• сегодня в 00:38
Ответ дляіронічна антитеза
Це просто співпадіння. Кому ото воно треба когось провчати? Люди самі собі прижумають якісь пояснення
Б´ю байдики• сегодня в 00:40
Ответ дляSvitlo_
Якщо мати розумна то не впливає