Пьяная вишня• сегодня в 00:59

Не маю бажання допомагати новоприбулим родичам

Через принцип. І в чому я не права?
Ми виїхали на початку повномасштабної.Стільки всього було, вважаю, що першим виїхавшим було важче за всіх, ми як «першопрохідники»
Зараз ттт… все добре, я і чоловік працюємо, не залежим ні від кого і ні від чого. І ось наприкінці року родичка приймає рішення виїхати з дитиною. Питання куди, як так розумію не ставало, бо є в кого зупинитися. Ми в свою чергу проінформували про всі плюси та мінуси країни, дозволили зупинитися в нас на два тижні, поки оформлювалися їх дозволи, вони оминули всі перевалочні пунктиʼ поки їх не розселила міграційна. Я маю можливість набирати людей на роботу але принципово не хочу, бо вважаю що людям треба дати не рибку, а вудочку, ми дали. Бо нам ніхто і нічого на білому блюді не підносив, розраховували тільки на себе, тому і стали на ноги.
Верочка 100%• сегодня в 09:58
Ответ дляПьяная вишня
А я саме по цим причинам. Не люблю хитрозроблених.
А ви не з таких, правда? Ви якраз найхитрозробленіша.
Перші роки спокійно жили на всьому готовому, вчили мову. Тепер інших, хто потребує допомоги обсираєте
Губи до вух• сегодня в 09:58
Ответ дляКучМала
Автор, я підтримую Вас. І згодна з Вами.
Чому одні мають пробиватись, а інші хочуть прийти на все готове ? Ні, так не буде.
Якщо хочуть кращого життя - збивають масло (маю надію, всі знають цю притчу про мишу, яка втрапила в банку з молоком).

Так , ті що наїлися думки не допустять щоб комусь було легше
Верочка 100%• сегодня в 09:59
Ответ дляПьяная вишня
Так. Все самі. Уявляєте? І таке буває
Віримо
Допоможіть знайти• сегодня в 09:59
Ответ дляПузата Хата
Человек человеку волк. Реалии Украины.
так она же уже не в Украине, не надо на нас всех проецировать, это натура автора такая
Верочка 100%• сегодня в 10:01
Ответ дляПьяная вишня
Це ведмежа послуга. Люди дуже швидко звикають, що нужденні і їм мають всі допомагати
Ви ж 4 роки так живете і нормально.
Але інших засуджуєте
Верочка 100%• сегодня в 10:03
Ответ дляКучМала
Тільки автор якраз і приїхала на все готове.
Губи до вух• сегодня в 10:05
Ответ дляВерочка 100%
Ви ж 4 роки так живете і нормально.
Але інших засуджуєте
Це інше
Автору зірвало дах але за своєю успішністю цього не розуміє
НетЕщеНаверное• сегодня в 10:06
Те що ви допомогли зареєструватися супер, це дуже велика допомога. Але чому ні якщо є можливість допомогти з роботою?
Тим паче людина з дітьми приїхала
Але я вас розумію, є таке емігрантське особливо в українців. Ті українці що приїхали років 10 назад теж себе так ведуть, бо їм ніхто не помагав і виплат не було. Все самі пробивали. Я не знаю як назвати цей феномен, і не заздрість , і невідомо що. Так наче, я з гімна виліз і ти сидиш в гімні, руки не подам. Беріть приклад з євреїв, як вони один одного перетягувати в США , Ізраїль, Німеччину
Хлопаю ресницами• сегодня в 10:07
Ответ дляПьяная вишня
Вас просто душить жаба, що вам ніхто не допоміг, а ви допоможете родичці. Ви хочете, щоб вона так само постраждала як і ви, зіткнулась з тими самими проблемами. А ви будете наближати і радіти,що їй так само тяжко як було вам. Фу, огидно, мати можливість і не допомогти.я б влаштувала, але б не афішувала, що вона моя родичка
НетЕщеНаверное• сегодня в 10:07
Ответ дляСижуревувшоке
А вот евреи, которые в силу истории своего народа знают толк в эмиграции - всех своих вытягивают. Как обезьянки - стоит одной на дерево залезть, а дальше по хвосту все остальные подтянутся. Хороший принцип, в общем и целом.
Я їх не люблю . Але от за цю їх рису дуже поважаю.
Араби в Німеччині я замітила що теж своїм дуже допомагають.
Миллениалка• сегодня в 10:10
Ответ дляКучМала
Ви не бачите різниці між виїжджати з країни у пошуках кращого життя і виїжджати вимушено самій з дитиною бо вдома нема ні світла, ні води, ні опалення в -20? Господи, я сподіваюсь що і авторка, і ви просто тупі тролі.
Губи до вух• сегодня в 10:11
Ответ дляМиллениалка
Це успішні біженки
Щепотка_совести• сегодня в 10:16
Ответ дляРубаю олівлє
Украинцы обречены на вымирание.. в менталитете настройка на самоуничтожение..
Не дочекаєтеся,рускіє .
Ms. Откровенность• сегодня в 10:19
Ответ дляПьяная вишня
Женщіни нічого не дають і не вирішують. Допомогу дає країна яка приймає. Моя родичка зараз отримає рівно стільки, скільки отримала я свого часу
Олько вот с мужчиной легче, чем без
Ms. Откровенность• сегодня в 10:31
Ответ дляШалена невинність
каких испытаний не досталось вашей родичке? лагеря?
так моя родичка уезжала вначале лета и принять ее было некому.
была аж в двух лагерях,щас дали комнату в общаге.
а вас,укрфрау, с вашими удочками, противно читать
вам тоже помогали и не родичи,а чужие люди -волонтеры.
уже забыли?
ваша непомерная гордыня превышает ваш вес.
И зависть )
Верочка 100%• сегодня в 10:34
Ответ дляНетЕщеНаверное
Тим паче людина з дітьми приїхала
Я замітила, що навпаки -ті, хто виїхав 10-15 років назад, допомагають -у бюрократичних питаннях, вивченні мови і тд.
Ті, хто в 22 і після- більшість такі, як автор.
Верочка 100%• сегодня в 10:37
Ответ дляХлопаю ресницами
Її жаба душить, що комусь можуть допомогти так як і їй допомагали. Бо це категорія королевішн, яким винні всі і на їх думку тільки вони гідні допомоги.
Такі навіть засмучуються, коли в інших не гірше
когдадеЦкие• сегодня в 10:41
Ужас,темы от выехавших все мерзеннее, с ума сошли за последний месяц.
Что случилось, почему они не живут свою новую прекрасную жизнь?
Я инженер, меряю от 1• сегодня в 10:44
Ответ дляПьяная вишня
Це точно.
долго смеялась с того, что первым было тяжелей всего) Есть много друзей и знакомых которые выехали. и даже родня, в разное время. Условия не сравнимые. Первые все более менее устроены, но язык многие не хотят учить, с них особо и не требуют. То есть минималку знают для жизни, остальное спустя рукава. Выехавшим год назад - жесть, язык сразу, условия не дают ни какие, выплата меньше) никаких проездов с паспортом украинца, никаких волонтеров, дающих все и тд и тп. И да, если кто то и не поможет , то именно свои же. Такое ощущение что только прибывших воспринимают как приехавших на их место. ’Страдальцы- первопроходцы’
Поросенка• сегодня в 10:50
Троляка сидит в Жмеринке и фантазирует особенно после’ муж выехал на машине’-
ВсеЧетко• сегодня в 10:53
Ответ дляПьяная вишня
Ви не зрозуміли. Я не хочу допомагати с працевлаштуванням взагалі. Людина сама має за себе це робити. Більше того, я знаю де потрібні люди ( не по моїй роботі) але не буду нічого робити ні казати.
У вас настолько плохие отношения? Или раньше были ситуации с этой родственницей?
Я могу понять не устраивать на работу к себе. Как раз это правильно. Но сказать где нужны люди почему нет?
Розумна Губка• сегодня в 10:55
Наприклад в Австрії в основному на роботу влаштовуються по знайомствах даже є такий термін вітамін Б . Вона виїхала без чоловіка сама з дитиною. Ви молодець допомогли в якщо вона нормальна , а робота у вас не потребує супер кваліфікації то чому ю не допомогти
ВсеЧетко• сегодня в 10:55
Ответ дляДиверсификация
Благодаря таким как Вы я не могу найти помощницу по дому 😂😂 спросила у парочки украинок, которые занимаются уборкой, или нет никого знакомого, так ни у кого нет 😂😂
Найдите большие чаты украинские в тг или в фб группу и напишите там. Быстрее будет. Поверьте
Пожарник• сегодня в 10:57
Ответ дляПьяная вишня
А мала її тягнути на собі все життя? Що не зрозуміло? Я допомогла перший період, самий важкий, далі сама.
Но просто даже не дать информацию которой вы владеете, где требуются люди, это дно. Полное дно. Просто сказать ртом ничего не стоит. Для этого не нужно делать никаких телодвижений. Но вам очень хочется, чтоб ей было максимум тяжело, а вы будете этим наслаждаться
Я инженер, меряю от 1• сегодня в 10:57
Ответ дляПьяная вишня
зато на украинском....
Мексиканочка• сегодня в 11:00
Ответ дляСижуревувшоке
Так и арабы так и турки. Ой, ну наши украинцы заграницей, особенно кто выехал ещё до войны, это что-то с чем-то. Зависть, злоба, прям трясет от мысли, что кому-то легче могло быть
ВсеЧетко• сегодня в 11:02
Ответ дляПьяная вишня
В березні 2022
Ні не з першого, так само як і вона зараз отримували соц допомогу і житло. Як бачите, старт і можливості у всіх однакові
Вы сравниваете тогда и сейчас? Тогда был рынок недвижимости дешевле и выбор больше. Европейцы в западных странах помогали и не были уставшие от наших наглых сограждан. Сейчас все совсем иначе
Мексиканочка• сегодня в 11:02
Ответ дляМиллениалка
Першим виїхавшим як раз було легше. Житло ще було не в дефіциті, волонтери на кожному кроці, не було ще ’втомившихся’ від біженців. Ваші розповіді про ’все самі’ трохи смішні.
100%
Люди носили одежду баулами, вещи, мебель, все отдавали. К себе селили местные, тогда ещё места были и желающие, помогали сильно со всеми вопросами
Статус Ква• сегодня в 11:06
Ответ дляПьяная вишня
Яке це стосується теми? Виїхав і все.
Поделитесь своим опытом)
Статус Ква• сегодня в 11:07
Ответ дляЯ Головна
Я считаю так: если взрослый человек принял решение, то он не испытывает сомнений и несет за него ответственность. Вы же зачем-то написали сюда с вопросом «и в чем я не права»? Не хотите - не помогайте. Зачем тогда вам нужно это обсуждение?
Чтобы родичке скинуть тему)