Вмію заміряти найкраще• сегодня в 11:50
У вас було, що жаль, коли закінчується книга?
Коли читаєш дійсно хороше і останні епізоди розтягуєш.
Наездница• сегодня в 11:52
Я з дитинства читаю так. Починаю, дохожу десь до 20%,потім захожу в кінець книжки, читаю кінець, а потім спокійно читаю далі.
фрау Гітта• сегодня в 11:51
Всегда практически. Особенно в детстве, иногда сразу начинала читать снова.
ВундерКИНГ• 2 часа назад
Ответ дляНаездница
Дивно..я навпаки якщо знаю кінець , то далі вже не цікаво читати.
Вмію заміряти найкраще
• 2 часа назад
Ответ дляНаездница
Іноді теж так робила, останню сторінку
але зараз намагаюся утримуватися.
Зараз на дієті• 2 часа назад
Дівчата, розкажіть які такі книги з останніх. Щось нове нічого не чипляє
Копуша• 2 часа назад
Ха, у меня прям ломка была после Гарри Потера, которого я прочитала в 34 года😃. С остальными книгами так не было. С последних Кидрук был интересен и захватывал, как фильм смотришь...
Секс-Бомба• 2 часа назад
Ответ дляКопуша
Гаррі Поттер дійсно захоплює. Читала і йшла за наступним томом.
Сегодня не целуюсь• 2 часа назад
Так… Жена башмачника.. плакала как белуга, не хотелось верить, что это конец, пока самая любимая книга
Без образів• 2 часа назад
Ответ дляВундерКИНГ
я теж не люблю спойлери
те саме можу сказати й про серіали
ВундерКИНГ• 2 часа назад
Ответ дляКопуша
Я працювала в мережі дитячих книжкових і шеф випросив у видавництва 10штук останнього Поттера за добу до відкриття продажів, то я ввечері пішла за книгами і одразу почала читати!