Кошка Мурка• 25 января в 13:06
Книги для підлітка, які?
Хлопець 12 років читати не дуже любить якою книжкою можна його зацікавити?
Птица Говоруша• 25 января в 13:11
Нема універсального рецепту.
Піти до бібліотеки і взяти різних напрямків по пару книг : пригоди, детективи, фантастику, фентезі, прозу і т.д.
І бути готовою, що читання взагалі може не зайти дитині.
задумчивая мордочка• 25 января в 13:18
У цьому віці він або сам знаходить, що цікаво йому, або не читає.
Щоб там мама на свій смак, чи за порадою коліжанок не підсовувала - це не працює
Я на хвилинку• 25 января в 13:29
Не факт, что сработает для вашего ребенка, но моей дочери и племяннику в таком возрасте отлично зашла подарочная иллюстрированная серия от Абабагаламага про Гарри Поттера.
Птица Говоруша• 25 января в 13:42
Ответ дляСарафанное радио
Я свою так і не зацікавила. 14 років. Читає тільки тік-ток:((
А які книги читала?
МаксХмара• 25 января в 13:52
Автор, дійсно сходіть в бібліотеку, бажано з ним, щоб він вибрав візуально.
Я обожнюю читати, маю двох хлопців, один читає все і багато, іншого змушую по 20 хв в день, от йому байдуже що, аби на сторінці були малюнки і здавалося що тексту меньше
Любовь Калистратовна• 25 января в 14:13
У сына любимые Гарри Поттер, но с красивыми иллюстрациям большие
Пересчитывает постоянно, это любовь
Сарафанное радио• 25 января в 15:32
Ответ дляПтица Говоруша
А які книги читала?
Ніякі. Навіть по програмі не можна було заставити, слухала аудіоперекази. пробувала з нею різні, які і тут радили, і купувала сама, про школу, про подружок, Гарі Поттера категорично не хотіла читати.
Птица Говоруша• 25 января в 15:47
Ответ дляСарафанное радио
Автор, моя б теж не читала того, що тут радять .
Я сама пару перечитала , дійшла до мега популярної Холлі Джексон і її Посібник з убивства для хорошох дівчини. Ну дребєдєнь повна .
Моя читає детективи хардкор : серійників, тріллери і т.д.
І хорошу фантастику : класика Азімов, постапокаліптика Александра Бракен темние отражения серія , і фентезі. З останнього зайшло Ігри спадщини Дж.Барнс.
Не сприймайте її як дитину , дозвольте читати щось більше .
Шальная коклетка• 25 января в 16:11
Вот еще дочке посоветовали в магазине. Она не читала еще. Покажите сыну описание, может ему понравится
Птица Говоруша• 25 января в 16:12
Ответ дляШальная коклетка
Вихор. Трилогія.
Я читала .
Хороша серія , фантастика - апокапітика.
Дуже легко читається і моментально втягує.
Я читала .
Шальная коклетка• 25 января в 16:21
Ответ дляПтица Говоруша
Вихор. Трилогія.
Я читала .
Заінтригували, може і я почитаю ))
Птица Говоруша• 25 января в 19:04
Ответ дляШальная коклетка
Заінтригували, може і я почитаю ))
Це- типово молодіжний роман, головні герої - підлітки . Але варто прочитати .
Шальная коклетка• 25 января в 20:17
Ответ дляПтица Говоруша
Дякую )
Сарафанное радио• 25 января в 20:18
Ответ дляПтица Говоруша
А їй наче ніхто не дозволяє. Хто хоче, той читає, хто не хоче-не примусиш
Мішечок щастя• 25 января в 22:44
Моему 13-ть.
Кир Булычев: «Поселок», «Приключения Алисы».
Жюль Верн: «15-ти летний капитан» и «таинственный остров»