Секретница• 1 час назад

Непланована вагітність: безвідповідальність батьків чи інший варіант?

Ситуація наступна: хороша знайома народила неплановану дитину, різниця з старшою дитиною два роки.
І при кожній зустрічі намагається вилити на мене негатив, як їй важко і т.д.
На мою репліку ну ти ж знала, на що йшла при незахищеному сексі, образилася. Відповіла що це так вирішив Бог, а не секс без контрацепції.

У колі знайомих, де ми спілкуємося виставила мене черствою с..ю.
ПушАпница• 1 час назад
Ну вы ж знали что люди которым говорят подобное начинают считать вас черствой с*кой.
Злюка-закусюка• 1 час назад
Людина потребує підтримки, а не осуду, навіть якщо це правда
НетЕщеНаверное• 1 час назад
Ну вы и черствая с..
Могли бы промолчать или не общаться
ДолькиКабана• 1 час назад
а вы тоже, та еще дурында
конечно ей тяжело, морально в первую очередь, потом уже физически
Чудовий каламбур• 1 час назад
Обиделась и хорошо, не будет вас грузить
Миссис Буркул• 1 час назад
А Ви такий борець, що неодмінно потрібно рубати правду-матку в обличчя: сама винна, сама і розхльобуй результати свого вибору. Навіщо? Людині стане легше? Чи Ви хотіли, щоб вона перед Вами виправдовувалась за свій вибір?
Ms. Android• 1 час назад
Всі правдолюби рано чи пізно зустрічаються зі своєю правдою в своєму ж житті.
Библиотекарь• 1 час назад
вам не пофіг? мені абсолютно все одно, хто і скільки родить, і наскільки їм важко.
Україна понад усе!• 1 час назад
Процентов 50% всей планеты наверное это незапланированные дети
Я тоже забеременела сразу вторым ребёнком, подругам говорила,что тяжело, но мне никогда такого никто говорил в лицо,все поддерживали добрым словом.
ПростоБелка• 1 час назад
Я такая же черствая сука, но попробуйте быть любезнее со своими знакомыми.
Рогнеда Карповна• 1 час назад
Ответ дляДолькиКабана
а вы тоже, та еще дурында
Так а что и автору теперь должно быть тяжело? Зачем на автора это выливать? А потом называть автора, которая не хочет купаться в чужих неурядицах (потому что ребенок это даже не проблема), ещё черствой
Рогнеда Карповна• 1 час назад
В принципе, я думаю, что тем что то любит выливать свой негатив на окружающих, пора уже узнать, что времена такие, что окружающие не готовы принимать чужой негатив, со своим бы разобраться. Чаши терпения уже полны у всех.
Так что ищите другие способы избавляться от него
АБВГДейка• 1 час назад
Ответ дляЧудовий каламбур
Оце самий адекватний варіант👍
Ну а що ця людина хоче від автора? Зливати в неї негатив як в помийку, енергію висмоктувати, щоб її жаліли і розказувати яка вона нещасна і всім її шкода? Ну може в автора теж є свої питання в житті, вона ж не зливає це на когось
Сонячний день• 1 час назад
Мадам, вы не знаете, что и защищенный секс может привести к беременности? А, и ещё, да, вы черствая и вы не подруга, так, знакомая и та, проходящая мимо....
черная мамба• 1 час назад
Подруга права.
Кондуктор маршрутки• 51 минуту назад
Дивне у вас коло спілкування
автор Секретница • 49 минут назад
Ответ дляСонячний день
Я і є знайома. І мені набрид її негатив щоразу при зустрічі
автор Секретница • 47 минут назад
Ответ дляМиссис Буркул
Для чого скиглити мені щоразу? Ми не подруги. Мені її проблеми ні до чого.
При всіх спробах завершити розмову не реагує.
Рогнеда Карповна• 23 минуты назад
Ответ дляСекретница
Автор, п даже если и подруги, то это Вас не обязывает слушать вот это вот все ближайшие 18+ лет. Подруга это же не канализационный сток, как многие тут считают почему-то.
Рогнеда Карповна• 18 минут назад
Ответ дляАБВГДейка
Оце самий адекватний варіант👍
Не може, а у всіх і є свої проблеми різного рівня складності. Але люди зустрічаються якраз забути про ті постійні проблеми, а не назбирати ще чужих.

І якщо людина думає що то Бог вирішив дати їй дитину, то хай Бог і слухає те ниття, чи чоловік, а не автор. А то вони займались сексом, Бог вирішив, в слухати автору. Ну це вже абзац в підтримку автора просто.
Миссис Буркул• 1 минуту назад
Ответ дляСекретница
Ну так не спілкуйтесь, розверніться і йдіть зі словами, що Вам не хочеться це вислуховувати. Але ж ні, Ви так не зробите, бо маєте потребу обов´язково вказати на те, що людина, на Ваш суб´єктивний погляд, вчинила не правильно.