сою не люблю• вчера в 17:24
Яка зараз адекватна ціна за оренду двушку?
Перший поверх, газ, меблі, техніка, посуд, склопакети, ремонту 10 років, Черкаси.
Можна з твариною, на довгий термін.
Ашолюдискажуть• вчера в 17:29
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Аби без деменції
І то правда.
Читала випадки подібні у людей на оренді. Що психічно хворі ходять шкрябати двері і тп
Гарні диньки• вчера в 17:32
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Сусіди хто?
У меня сосед можно сказать маргинал, но мне жить не мешает ттт...
сою не люблю
• вчера в 17:37
Ответ длямуха в кедах
Отопление газовый котёл?
Централізоване.
Поміркована думка• вчера в 17:48
Ответ дляАшолюдискажуть
Квартира мрії по нинішнім міркам)
Первый этаж это минус
Пушкининиана• вчера в 18:08
Ответ длясою не люблю
Дорого, не новобудова.
Вам будуть писати ціни кожен виходячі з ринку в своєму місті. Тому орієнтуйтесь самі на подібні об´яви в Черкасах. Я подібну квартиру, Кременчук, здаю за 6000, тільки поверх другий і ремонт зробила перед здачею в оренду наприкінці 2022року. З усією технікою, меблями і посудом, здаю впо.
Рожайтретьего• вчера в 18:16
7 тисяч+комуналка. Так знайомі арендують. До того були на Нивках в однушці,за такі самі гроші.. Потім одним за одним переїхали.