И.О. человека• вчера в 20:00

Як зі світлом у вас? Київ

Не пишіть район. Просто ваші спостереження. В мене склалося враження, що сьогодні ті будинки, що мають газ, сиділи без електрики довше. Навіть не так, нам сьогодні взагалі не вимикали ( у нас висотка), а поруч із газом, вони сидять вже пів дня в темряві. До цього ми були повністю синхронізовані
Лика-прилипка• вчера в 20:01
У нас нема газу і світло дали на 2 години після 14-тигодинної перерви. Тепер по ходу знову 14 год не буде.

Ніхто на електробудинки не робить окремого рубильника
Жена аллигатора• вчера в 20:01
Газ є, світло є теж майже цілий день.
ПриснитсяЖЕ• вчера в 20:01
Вам нужно выключить, меньше фигнёй будете страдать
автор И.О. человека • вчера в 20:03
Ответ дляПриснитсяЖЕ
А до чого цей ваш пук тут? В мене вихідний-чим хочу, тим і страждаю. І в мене там мама живе, тому я уважна до їх графіку
Залетна Я тут• вчера в 20:02
Газ є, світла немає з 12-00
мистерЛяпсус• вчера в 20:02
З учорашнього дня світла нема.
Кукусикиииииии• вчера в 20:03
Нет света с обеда, электро
автор И.О. человека • вчера в 20:03
Ответ длямистерЛяпсус
З учорашнього дня світла нема.
Капець ((
Крихітка на всі• вчера в 20:03
Свет был 3 часа, в дргом жк целый день, там где до этого срака полная была. Это я про электро
неДоЖиру• вчера в 20:04
Дома невозможно включать каждый раз по одному в зависимости от того, есть газ или нет. На одной линии и в одной группе есть дома с газом и без газа.
Курочка• вчера в 20:05
Ответ дляЖена аллигатора
Газ є, світло є теж майже цілий день.
Аналогично
Ніколи не збрешу• вчера в 20:05
После последнего обстрела нет отопления, но света достаточно. Только странный график
автор И.О. человека • вчера в 20:05
Короче, щось переключають, щось змінюють. Впринципі мені все одно на недовгі вимкнення, але вже хотілося б графіків. Я завжди їду на свій16 і мені стрьомно застрягнути. Дитина вже раз посиділа.
Намазюкана нішою• вчера в 20:07
Кривой Рог. Жопа
Ніколи не збрешу• вчера в 20:07
Ответ дляИ.О. человека
Хожу пешком
Гл. Амурная• вчера в 20:08
Ответ дляНамазюкана нішою
Кривой Рог. Жопа
Кременчуг тоже)
автор И.О. человека • вчера в 20:09
Ответ длянеДоЖиру
Сьогодні вперше маму вимкнули, а нас ні. До цього такого не було. Ми на одній лінії.
неДоЖиру• вчера в 20:09
Ответ дляИ.О. человека
Возможно что-то меняют и будут дальше менять.
Мрію про пончик• вчера в 20:14
3 10 нема світла, речі в пралці. Якщо включать піздно, то буду прати! Хай хоч хтось рота відкриє із сусідів, язик вирву)
Обижулька• вчера в 20:18
У нас газ, панелька. На прошлой неделе свет только ночью 4-6 часов
Сегодня был с 8-10 утра. На сайте Дтэк обещаю в 21.00
Одні думки• вчера в 20:21
Ответ дляМрію про пончик
Думаю они будут тем же заниматься.
Залетна Я тут• вчера в 20:22
Ответ дляМрію про пончик
А чого Ви така зла
Пи Пи Пилюля• вчера в 20:28
Мрію про пончик• вчера в 20:30
Ответ дляОдні думки
Думаю они будут тем же заниматься.
Бабка соседка, никак не выспится за весь день
Марс атакует• вчера в 20:55
У мене таке ж враження, як у вас.
У сестри є газ, світла не було сьогодні з 10 ранку, у мене електрика - світло з 12 ще не вимикали.
Район один, опалення немає.
Бандитка Сью• вчера в 20:58
Ответ дляЖена аллигатора
Газ є, світло є теж майже цілий день.
і в мене так, але вчора було навпаки, у всіх було світло півдня, а нам лише ввечері дали на дві години, але я рада що є опалення і хай люди у висотках без опалення хоч погріються обігрівачами
Латвийские_Номера• вчера в 21:07
Правый берег. Дом без газа.
Страшно признаться, но в субботу свет был целые сутки. Такого уже несколько месяцев не было. И батареи стали горячушие.
И это на фоне статей о том, что левый берег замерзает.
Триндю-бриндю• вчера в 21:22
Електробудинок. Світла і опалення немає з ночі.
Сусановна• вчера в 21:51
Пока шо попало
То есть то нет
Нет смысла это обсуждать