ЯНаПэПэ• вчера в 20:49
Можу допомогти знайти речі з інтернет магазинів, дешевше на пряму від виробника.
Привіт дівчата, працюю в продажі речей і часто бачу як інтернет магазині ставлять ціни з великою націнкою, можу допомогти купити бажану річ але дешевше на пряму від виробница, а не з націнкою космос. Кідайте скріни речі яку хочете, я напишу її реальну ціну
ЯНаПэПэ
• вчера в 21:08
от хочеш людям допомогти а вони накінуться на тебе, і як тепер добро робити
Продаю витрішки• вчера в 21:08
Ответ дляSvitlo_
Спочатку мова йшла про речі з інтернет магазинів без уточнення
Ну да- вы решили отхватить батарею в разделе темы «обувь одежды аксессуары другое»
Мамаша в бигудях• вчера в 21:09
Ответ дляЯНаПэПэ
Ви добро хотіли робити чи підзаробити?
Продаю витрішки• вчера в 21:10
Ответ дляДобра всем!
Не знаю, что продают на Барабашово сейчас.
А 10 лет назад, когда я та последних раз была, шуб из натурального меха было полно.
Вопрос не столько что продают а за сколько продают
Вы считаете что целевая аудитория барабашова - те кто покупают шубейку за 111 штук? 🤣🤣🤣
Продаю витрішки• вчера в 21:11
Ответ дляЯНаПэПэ
ну так я тут перший раз..
просто скидаєете фотку і я скажу є чи нема в мене таких виробників
Так покажіть хоть приклади того що у вас може бути. Можете показати? По сезону зараз скиньте пару варіантів
ЯНаПэПэ
• вчера в 21:11
Ответ дляoksini80
Peserico штани де дешевше можна купити? Такого фасону, як на фото. Колір будь-який. Дякую
треба шукати такі, тільки схожі можуть бути
ЯНаПэПэ
• вчера в 21:12
Ответ дляПродаю витрішки
в мене на руках немає нічого
смисл що ви скідаєте фотку і я дивлюсь чи можу я це знайти у виробника на пряму і допомогти вам купити її все
а не переплачувати за накрут в інсті
ЯНаПэПэ
• вчера в 21:12
Ответ дляoksini80
Головне, на резинці. Колір сірий, беж, полоска, ялинка.
теплі?
НашлаПерепискуМужа• вчера в 21:13
Ответ дляПросто звязда
Новый вид развода конечно
Денежку отправишь и ляля
Продаю витрішки• вчера в 21:13
Ответ дляoksini80
автор не помогает с брендами. А только то что +- на барабашова
Продаю витрішки• вчера в 21:14
Ответ дляЯНаПэПэ
в мене на руках немає нічого
а не переплачувати за накрут в інсті
Ну ви ж собі щось брали ? Чи вашим подругам? Покажіть що ви брали останнім часом .
ФруктЕщеТот• вчера в 21:17
Ответ дляЯНаПэПэ
теплі?
Шерсть у складі.Буває більше % шерсті, бувають 60% поліестер. Костюмна тканина.
ЯНаПэПэ
• вчера в 21:15
Ответ дляПродаю витрішки
ви зрозуміли сенс ?
я не продаю речі тут
я говорю що можу знайти вам по фотці і все
я не продаю речі тут
Продаю витрішки• вчера в 21:16
Ответ дляЯНаПэПэ
ви зрозуміли сенс ?
я не продаю речі тут
Ну ви останнім часом щось шукали? Так покажіть. Ви питання розумієте?
Вельми шановна• вчера в 21:16
Ответ дляЯНаПэПэ
ви зрозуміли сенс ?
я не продаю речі тут
так ви посилання телеграм кидаєте на костюм?
ЯНаПэПэ
• вчера в 21:17
Ответ дляПродаю витрішки
купляла.. а навіщо?
ЯНаПэПэ
• вчера в 21:17
Ответ дляВельми шановна
забанять?
Мюллерная• вчера в 21:18
Ответ дляЯНаПэПэ
це ваш костюм, там різні кольорі є
Я тоже ввела фото в фотообьектив, и куча продавцов этого костюма
Чем вы оригинальны в данном случае?
ЯНаПэПэ
• вчера в 21:21
Ответ дляМюллерная
Чем вы оригинальны в данном случае?
о Боже
кароче
ясно
хотіла допомогти но з такіми злими людьми добро робить не хочеться
Ось силка на костюм!!!!
Все більше відповідати я не буду!!!
це виробник якщо що..
Можете купити...
А не з націнкою мільйон як вас дурять ...
хоча б якби алекватну націнку рлбити а не 700 гривель
от і все
кароче
ясно
Ось силка на костюм!!!!
Все більше відповідати я не буду!!!
це виробник якщо що..
Можете купити...
от і все
Добра всем!• вчера в 21:22
Ответ дляПродаю витрішки
Ещё раз.
Знать не знаю, что там сейчас.
А 10 лет назад там был не только дешёвый китайский хлам, но и магазины с дорогой одеждой. Для шубы в этой цене ничего невероятного нет.
Знать не знаю, что там сейчас.