Гарні диньки• вчера в 21:52
Буковель як окрема країна
Я щиро рада, що у людей є можливість відвідувати Буковель і ні в чому собі не відмовляти. Але мене дратує, що я маю світло лише 5 годин на добу
Фрикаделька• вчера в 22:08
Ответ дляВсе знаю від і до
Цього року була на Плай, в Славське, Буковелі і в Красії
В Красії мені найбільше сподобалося
Впервые слышу слово Красие
КохайтесьЧорнобровi• вчера в 22:08
А ще там купа людей від ротавірусу сре і ригає, бо комунікацій ніяких в тому буковелі немає, всі стоки в річки, а потім в крани.
Там навіть чистити зуби з під крану небезпечно. Природа бля....
Засрать таку перлину, бо ГРОШІ ГРОШІ ГРОШІ
Не нажеруться ніяк, плотність забудови така, що гір вже не видно.
Суки
Свисток ля-минор• вчера в 22:09
Ответ дляНепозбувна Бентега
Я сегодня посмотрела сторисы какого-то чувака про бюджетный обед....на 600 грн и там реально ничего такого макароны с соусом и чай..Т.е. нам на 3их на один прием пищи надо было бы 1800 грн...и таких 3 приема...+ глинтвейн и это уже 6 штук в день только на питание. А еще скипассы, оренда снаряжения, проживание и какие-то развлечения. Мы на такую сумму 3 месяца жить будем.
Забронируйте апарт отель и готовьте сами
Десь так, але...• вчера в 22:09
Ответ дляИщу-брожу
Тоесть если я себе купила павербанк, то должна вам его отдать? А то у меня есть чем телефон зарядить теперь.
Вы наворовали деньги,должны поделиться)
Мрії у вирії• вчера в 22:11
Ответ дляPrervana
Так если у них свои генераторы, то в чем проблема? Импортировать отдельно на Буковель энергию - это что-то на параноидальном
Не надо импортировать. У нас сегодня не было света ровно 3 часа, вот где-то на 3 часа им и нужны были генераторы. Наверное, как-то от областей зависит. Нельзя линии перекидываит
Фрикаделька• вчера в 22:10
Ответ дляДесь так, але...
Там большие генераторы стоят и не так ревут, в Киеве воздух хуже в десятки раз
Страшное не шум, а выхлопные газы.
Шалена невинність• вчера в 22:10
Ответ дляЧорноброваЯ
О,ніколи там не була.Може якось попаду,цікаво спробувати стати на лижі
Там классно але не в лижний сезон, це дурдом за ціною крила від літака. Ми їздимо у вересні-жовтні або в квітні. Вкладаємося в 25 тис на трьох це з безлімітним СПА за чотири ночі.
Лорка-хлорка• вчера в 22:10
Ответ дляPrervana
Так хочется стать на лыжи с богатыми.
И почувствовать себя человеком.
Все знаю від і до• вчера в 22:10
Ответ дляФрикаделька
Впервые слышу слово Красие
Красія — відомий традиційний гірськолижний курорт, розташований у селі Вишка Ужгородського району (Раніше - Великоберезнянського району) Закарпатської області, володіє найдовшим в Україні спуском — понад 2 700 м.
Околовита• вчера в 22:11
Ответ дляНепозбувна Бентега
На море ми теж їдемо в більшості за суму, на яку вдома прожили б довше по часу в побуті. То є відпочинок.
Шалена невинність• вчера в 22:11
Ответ длямистерЛяпсус
от чего его заряжать,если свет 4 часа в сутки?
Так він півгодини заряджається якщо проводка нормальна
Мусик Пусик• вчера в 22:11
Ответ длямистерЛяпсус
Экофлоу за час заряжается
Все знаю від і до• вчера в 22:11
Ответ дляМрії у вирії
Я согласна. Тоже на Прикарпатье живу. Неприятно, что у нас есть свет, а остальная часть страны страдает. Наверное, нельзя как-то ’поделиться’, другого варианта не вижу, ведь не могут же просто не давать свет другим областям, если бы могли. Но честно, поделилась бы
То вимкніть собі світло на три доби і буде вам ’ приятно’
Околовита• вчера в 22:12
Ответ дляМрії у вирії
І я в Прикарпатті живу, а не НА, і світла в нас немає по 6 годин поспіль, і 2 години є, а ви де саме?
Десь так, але...• вчера в 22:13
Ответ дляВсе знаю від і до
Удалено администрацией...
Лорка-хлорка• вчера в 22:14
Ответ дляМусик Пусик
Ваши проблемы , что не купили экофлоу
Я готова к ядерке.
Закопаюсь в гречку и с верху солью присыплю и буду ждать, кого пронесёт
На кого Бог пошлёт.
Иначе правды я не вижу
На кого Бог пошлёт.
Иначе правды я не вижу
Мрії у вирії• вчера в 22:14
Ответ дляОколовита
Доброго ранку.
Правильно: на Прикарпатті ✅
Пояснення просте 👇
В українській мові з назвами регіонів, країв і територій уживається прийменник «на», якщо йдеться не про адміністративну область, а про історико-географічний регіон.
🔹 на Прикарпатті — як і
на Поліссі
на Поділлі
на Закарпатті
на Буковині
А от «в» уживаємо з конкретними адміністративними одиницями:
в Івано-Франківській області
в Івано-Франківську
Тож у звичайному мовленні та літературній нормі — на Прикарпатті.
Правильно: на Прикарпатті ✅
Пояснення просте 👇
🔹 на Прикарпатті — як і
на Поліссі
на Поділлі
на Закарпатті
на Буковині
в Івано-Франківській області
в Івано-Франківську
Лорка-хлорка• вчера в 22:15
Ответ дляГотова до другої
Война для бедных , хуле
Поверьте богатые тоже умирают .
Яма та же 2×2 .
Мрії у вирії• вчера в 22:15
Ответ дляОколовита
В Прикарпатті
вы, наверное, недавно укр язык начали учить
Околовита• вчера в 22:15
Ответ дляМрії у вирії
Доброго ранку.
Правильно: на Прикарпатті ✅
Пояснення просте 👇
🔹 на Прикарпатті — як і
на Поліссі
на Поділлі
на Закарпатті
на Буковині
в Івано-Франківській області
в Івано-Франківську
Правильно: на Прикарпатті ✅
Пояснення просте 👇
🔹 на Прикарпатті — як і
на Поліссі
на Поділлі
на Закарпатті
на Буковині
в Івано-Франківській області
в Івано-Франківську
Як у вас ранок, то доброго, звісно, най буде, а тепер ще розкажіть, де у вас світло на Прикарпатті є, яким готові поділитися.
Все знаю від і до• вчера в 22:16
Ответ дляДесь так, але...
Удалено администрацией...
В Прикарпатті вимикають так як у всіх
До чоловіка в такому тоні говоріть, жіночко
ОноВамнадо• вчера в 22:17
Ответ дляя Кукарача
На 20 часов не хватает заряда на все нужды.
Мне хватает на холодильник, свет, интернет, ноуты и мелочь всякую.
Все знаю від і до• вчера в 22:18
Ответ дляМрії у вирії
В Прикарпатті
Напишіть, пані, де не вимикають на Прикарпатті?
Щаслива Я• вчера в 22:18
Вы как с луны, курорты, дорогие отели, даже дорогие дома всегда были празднично красивыми,
я Кукарача• вчера в 22:20
Ответ дляОноВамнадо
Какая емкость? У меня 2,5 кВт, только на 8-9 часов хватает, и то если по минимуму включать чайник, фен. Плиту, бойлер, естественно, не включаем.
Ласковая_львица• вчера в 22:20
Ответ дляФрикаделька
Впервые слышу слово Красие
Я все впервые, кроме Буковель
Околовита• вчера в 22:21
Ответ дляМрії у вирії
В Прикарпатті
Так, ви праві, дякую вам, перша мова руська, (т.я. виросла саме там, а не в Україні), і попередньому коментатору за лікбез, але хочу тепер почути від неї/нього, де ж то світло на Прикарпатті не вимикають?)