Смажена полуничка• 25 января в 22:02
Ви носите анатомічне взуття?
Мені і хочеться і колеться купити таке взуття. Знайшла балетки ніби непогані з вигляду, не прям такі чапи, як то бувають, але все одно кумедні. Просто уявляю, які вони комфортні. Останній рік я ходжу і за кермом їжджу в кросах, а зимові черевики взагалі чоловічі купила, такі комфортні, бо широка стопа. Хоча в мене середньої ширини, безпроблемна стопа, але ж так комфортно у не вузькому
Смажена полуничка
• 25 января в 22:04
Ответ дляЩебетуха
вот эти уроды клоунские за все деньги мира?
Ну ж це для комфорту)
кураГАЛЯ• 25 января в 22:05
Да, они очень комфортные. Я украинскую обувь не покупала, не знаю, у меня be lenka
Смажена полуничка
• 25 января в 22:07
Ответ длякураГАЛЯ
Треба глянути. Десь є магазин чи онлайн?
Файно Замало• 25 января в 22:08
Так, але треба вибрати під свою стопу. Я давно обрала, і тільки таке купую. Шите як на мене. Переміряла дуже багато.
Иванка Бур• 25 января в 22:08
Мої улюблені vivobarefoot, у мене теж стопа не вузька і вони мені супер комфортні , маю модель Gobi у різних кольорах шкіру і парусина. Для авто вони ідеальні
НичеНипанимаю• 25 января в 22:09
Я сейчас перешла на Рикер. Это не совсем анатомическая обувь, но невероятно удобная. И сына присадила на эту марку.
Смажена полуничка
• 25 января в 22:10
Ответ дляФайно Замало
Це якась конкретна фірма?
КоКоКоКоКоКо...• 25 января в 22:11
На Али покупаю себе и детям. Tipsietoes, hobibear, некоторая из careaymade. Очень довольна. После двух беременностей нога стала шире, я всю жизнь натираю ноги любой обувью, а в анатомической гораздо лучше.
кураГАЛЯ• 25 января в 22:11
Ответ дляСмажена полуничка
Из Украины онлайн, но если важна гибкость подошвы, то у этой фирмы она жестковата. А плюс в том, что есть на разную ширину стопы. И в идеале мерять перед покупкой
Файно Замало• 25 января в 22:12
Ответ дляСмажена полуничка
Це якась конкретна фірма?
Так, тому і не пишу. Бо треба міряти.
Смажена полуничка
• 25 января в 22:12
Ответ дляИванка Бур
От у авто я себе навчила тільки в кросівках їздити, не завжди зручно перезуватись. Хочу щось під плаття чи палаццо
Смажена полуничка
• 25 января в 22:13
Ответ дляНичеНипанимаю
У сина також були черевики рікер, круті
Гуру троллинга• 25 января в 22:35
Они страшные ужасно , я так понимаю сделаны для больных ног тогда да , а так просто что обуви нормальной дефицит
Чаклунка-ведунка• 25 января в 22:41
ношу,
і у відомих марок теж стали з´являтися такі моделі, Skechers, наприклад.
і теж беру чоловічі - вони зазвичай ширші.
Мені сугубо пофіг вигляд, аби було зручно.
буреЛОМКА• 25 января в 23:03
Лет 20 ношу camper именно потому, что они делают обувь мягкую с широким носком и с гибкой подошвой. И другую просто уже обуть не могу. Мне нравится анатомическая обувь и в ней очень удобно и я рада, что сейчас многие могут позволить себе удобную обувь
Смажена полуничка
• 26 января в 12:28
Ответ дляГуру троллинга
Для хворих ніг- ортопедичні, а для зручності - анатомічні
Печенюшка• 28 января в 21:17
Останні 2 роки лише анатомічне чи босоноге і ношу, на всі сезони. Найулюбленіші - ХорьОк та Мерле, це наші виробники.
Виявляється що можна ходити кілометри і не втомлюватися