Жена аллигатора• 26 января в 18:24
Мене лякає, що будь-який маленький стрес одразу віддається в тілі
тремтять руки, колотить серце. З чого взагалі починають обстеження в такому випадку?
Я только за!• 26 января в 18:25
Ответ дляРазгуляшка
свій гаманець необхідно для початку перевірити
Зачем?
Хочу в БАНю• 26 января в 18:29
Для этого нужна осознанность. Эмоциональный интеллект. Если человек не осознает те эмоции которые он переживает здесь и сейчас и ничего с ними не делает - они сразу «выпадают в тело» в виде спазмов, зажимов и другими дисфункциями. Это очень грубо говоря.
Грушки-яблочки• 26 января в 18:36
Я така сама. Обстежила все, все нормально. Щитовидка серце, єдине це була недостача вітаміна Д.
Я думаю в мене психологічні причини, бо війна вибила грунт з під ніг