Весняний Марафон• Изменено 26 января в 18:41

Дівчатка, це співзалежні відносини?

Чи так і повинно бути? Більш 20 років була заміжня, виришили пожити окремо, чоловік буде знимати кімнату, бо квартира моя. Зібрав основні свої речі та поїхав. А мене просто накриває, нічого не можу робити, на роботі як зачарована. Приїхала додому, просто рухнула на ліжко та ридаю. Я думала, коли він піде, то мені буде легше. Я почну займатися чимось для себе, но даже не можу зрозуміти, що мені робити...Бо ми дуже сварилися. Ще чоловік завжди мовчить, слухає, а потім чи убігає, чи починає орати, хоч конфлікт создав він. Таке відчуття, що він мене не чує. Чи чує, але не розуміє. В кого так було?
Мавка• 26 января в 18:42
Було і є,три рази розходилися і все по кругу.Краще б я 7 років тому перетерпіла,чим жити далі в аду.
Бавовнятий Пупс• 26 января в 18:42
А що чоловік каже, він так само сприймає ситуацію?
Посудомойка• 26 января в 18:44
А вы хотите 20 лет брака просто одним махом перечеркнуть? Само собой у вас и привычка, и привязанность, и много других чувств к нему. Никуда оно сразу не девается.
Не судите так категорично в отношении себя про «созависимость» . Вообще к любым изменениям человеку надо время адаптироваться . Это всего касается
Да будет так• 26 января в 18:43
Будь-яка серйозна зміна ситуації - це стрес.
Ваші почуття тому підтвердження.
Пишіть ввечері собі план на завтра.
Щось просте, ввечері прийняти ванну з мильними бульбашками чи ще щось.
Через пару тижнів попустить.
автор Весняний Марафон • 26 января в 18:45
Ответ дляБавовнятий Пупс
він не розмовляє зі мною....тому я незнаю, що він думає та як йому.
Застряла• 26 января в 18:46
Попустит, вы описали хреновые отношения
Так что жалеть то чего, привычка за годы
Переплачите, и вперед в нормальную жизнь
Хтомолодець? Я!• 26 января в 18:49
Я психотерапию прохожу, чтобы отвязаться морально, есть результаты
автор Весняний Марафон • 26 января в 18:52
Ответ дляЗастряла
Попустит, вы описали хреновые отношения
Да, знаю. Багато років пробовала достучатися, просила, давай розмовляти, обговорювати, що не подобаеться. Ні, мовчить та все, а потім, як ком з гори, ще і я у всьому винна.
Застряла• 26 января в 18:54
Ответ дляВесняний Марафон
Вы привыкли годами что приходили домой и кто то был, даже этот злой молчун
Скучать не за чем, думайте что никто теперь не создает напряжение в вашем доме
Ліплю вареники• 26 января в 18:55
Дорослішати треба вам обом. Хоч і 20 років разом прожили
автор Весняний Марафон • 26 января в 18:57
Ответ дляЗастряла
ні, він не зла людина, росто не вміє обговорювати, та ще й не хоче цьому вчитися. Я теж так думала, що це він создає цю напругу, а зараз ходжу, дивлюся, нема його речей, така пусто на душі, книжки його стоят, а його нема. Просто ходжу та вию... Мені здається так не повинно бути
автор Весняний Марафон • 26 января в 19:00
Ответ дляЛіплю вареники
Що ви маєте на увазі?
Застряла• 26 января в 19:01
Ответ дляВесняний Марафон
Ну тогда не знаю что вам сказать, если вы приняли решение не на эмоциях то о чем жалеть
Задайте себе вопрос, вам лишь бы с кем только не одной? Тогда зовите его обратно
Или перечитайте посты свои и осмыслите свои ощущения за годы как вы жилы с ним, в счастье?
Ліплю вареники• 26 января в 19:03
Ответ дляВесняний Марафон
Що ви маєте на увазі?
Ви маєте піти на зустріч собі і повернутися до себе реальної. Те що ви описали, я бачу як втрату себе у шлюбі. Це нажаль часта ситуація в парах.
Чоловік ваш поводиться дуже не зріло, і я не бачу в ньому стержня. Якщо в стосунках є якийсь рубіж, чи йде щось не так, то доцільно сісти і розібрати все. А він втікає. Це доросла ображена дитина
автор Весняний Марафон • 26 января в 19:05
Ответ дляЛіплю вареники
так і є.... нажаль, дякую.
Ліплю вареники• 26 января в 19:15
Ответ дляВесняний Марафон
так і є.... нажаль, дякую.
Дайте собі час все обдумати, просумувати. Але потім акцентуйтеся на собі. На здоров´ї, менталці. Життя не закінчується. Це шанс щось змінити в кращу сторону. Бажаю вам сил і віри в себе!
r25-1• 26 января в 19:28
Ответ дляВесняний Марафон
так і є.... нажаль, дякую.
вам нечем заняться, поэтому так тяжело. Найдите занятие. идите на групповые занятия спорт. Познакомится с кем то- вообще супер. если вы в форме
автор Весняний Марафон • 26 января в 19:34
Ответ дляЛіплю вареники
Дякую дуже!
Ждушечка• 26 января в 19:52
Да співзалежність. Бо для нормальної психіки відсутність подразника навпаки за щастя повинно бути.