Пукимончиг• сегодня в 13:14
А ви з подругами часто по телефону спілкуєтеся?
Пукимончиг
• сегодня в 13:15
Ответ дляЗабагаловка
Взагалі не спілкуємось Часу немає.
Не брешіть. Тут же спілкуватися є час
Посудомойка• сегодня в 13:21
Ответ дляПукимончиг
Не брешіть. Тут же спілкуватися є час
У меня нет времени на разговоры, но работе валом времени, чтоб сидеть тут, в тик токе и соцсетях. Моя именно работа заканчивается в 10 и до 14 сижу херней страдаю, но по телефону болтать нельзя
Вам телефонограмма• сегодня в 13:24
Раньше была лучшая подруга, болтали по телефону каждый день по несколько раз.
Тримаю свічку• сегодня в 13:24
Не дуже часто. Але раз на кілька тижнів дзвонимося. Можемо і годину розмовляти, якщо є час та можливість. Раз на місяць з подругами, що в моєму місті, на каву вибираємося. А так в основному в чатику.
Голубец• сегодня в 13:27
Ответ дляПукимончиг
Не брешіть. Тут же спілкуватися є час
Тут можна набігами, написав повідомлення, наступне через 2 години. А спілкуванню треба прямо час виділити і ще щоб цей час обом сторонам був зручним
Забагаловка• сегодня в 13:29
Ответ дляПукимончиг
Не брешіть. Тут же спілкуватися є час
Тут я общаюсь буковками, при этом я на работе. Разговаривать по телефону у меня возможности нет. Вы не видите разницы?
Прагматик флегма• сегодня в 13:37
Раз в месяц максимум конкретно созваниваемся, когда есть чем глобальным поделиться.
Но сообщения в Вайбер и телеге, голосовые почти каждый день
годовасик• сегодня в 13:40
Сегодня с одной три раза перезванивались, с другой в инсте переписывались, с третьей в вацапе
Пукимончиг
• 2 часа назад
Ответ дляЗабагаловка
І з подругами можна спілкуватися буковками, як ви це назвали, і так само бути на роботі
Ні не бачу різниці, поясніть)))
Пукимончиг
• 2 часа назад
Ответ дляХвильоватиша
почти никогда, я не люблю говорить по телефону
Я чесно кажучи теж не завжди маю енергію на це. А от листування чи голосові це регулярно
Забагаловка• 2 часа назад
Ответ дляПукимончиг
Ні не бачу різниці, поясніть)))
Вы забыли, о чем спрашивали?
Розбещена цяточка• 2 часа назад
Ответ дляВам телефонограмма
И куда она делась?
Пукимончиг
• 2 часа назад
Ответ дляЗабагаловка
Вы забыли, о чем спрашивали?
Ну і??
До чого цей скрін?
Я і відповідь вашу пам’ятаю, тільки що з цього??😁
До чого цей скрін?
Забагаловка• 2 часа назад
Ответ дляПукимончиг
Ну і??
До чого цей скрін?
Ну перечитайте ще раз, може зрозумієте.
Пукимончиг
• 2 часа назад
Ответ дляЗабагаловка
Ну перечитайте ще раз, може зрозумієте.
Так поясніть вже)))? Чи спілкування по телефону не буває так само «букавками» як ви назвали))) Чи що ви цим намагаєтеся сказати 😁
Поки я зрозуміла, що ви брешете про відсутність часу на спілкування з подругами, бо має час на форум)))
Лукава_Кiшка• 1 час назад
Вообще не общаюсь. Нет желания. Раз в несколько месяцев можем встретиться