Сіґеле-міґеле• вчера в 18:30
Що то за мода у дівчат, лосіни, білі шкарпетки і короткі уги, а снігу купа,мороз
Стопясят раз обсуждала• вчера в 19:07
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Як там в ізбах ?
Марфуші лапті в кокошніках плетуть, що там могло помінятись.
Личко Невеличке• вчера в 19:08
Ответ дляЗавжди недо...
Себя вспомните , моду своей юности. От не старшему поколению нудить про моду))) То что я помню, начиная с 80 -ых и до сейчас- каждое поколение сходило с ума по своему)
В мене є фотка, де мені напевно 15 або 16 років, мій день народження, грудень. Снігу по коліно. Я в зимових черевиках на підборах, тоненьких капронових колготках і шубі з вовка , але шуба трохи вище коліна. Чи треба писати, що знизу в мене спідниця або сукня критично короткої довжини? Я в тому віці носила все ультра коротке, фігура дозволяла і мода така була. І звісно без шапки, тому що локони накручені, ну куди ж ту шапку зачіску псувати 😆 і я не хворіла, і двох дітей народила.
Пишу каліграфічно• вчера в 19:08
Ответ длякнопкодав
Ну мода идет из западных стран,а там во многих климат помягче
А наші мозок не вмикають?)
БезникаяЯ• вчера в 19:08
Ответ дляКу ка ку ка ку
мы в капронках и миниюбках, в коротких куртках по морозу бегали на дискотеку.
А тут слава богу носки и лосины есть, еще и тапки теплые
💯 в двухтысячных в капронках в короткой дубленке и мини. Сейчас молодежь очень тепло одевается. Видела даже парней в длинных пуховиках
жар-птица Нюра• вчера в 19:08
Ответ дляЦветочница
Не бачила я такої моди
Кожен день бачу - лосини в жопі, оці гавнодави і куртка по пупа😆
Пишу каліграфічно• вчера в 19:09
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Удалено администрацией...
Марфушеньки зазвичай у московії
Завжди недо...• вчера в 19:09
Ответ дляЛичко Невеличке
аналогічно. і хворіла набагато менше, ніж зараз, коли одянена як капусточка.
Пишу каліграфічно• вчера в 19:09
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Як там в ізбах ?
А марфушенька вас не здивувала?)
Личко Невеличке• вчера в 19:10
Ответ дляСіґеле-міґеле
Коли в магазини почали їх завозити, я думала, що це на тепло можна одягнути, хтось купить, щоб бути оригінальним. Но зараз це носить майже кожна
І це в люті морози, в сильний снігопад. Тепер потепліло, хляпа, і вони далі в тих угах, які промокли
По-перше там доволі товста підошва і тому нога не мерзне. Натуральне хутро і вовняні шкарпетки. В них тепло та сухо, не переймайтесь за тих жінок, в них все добре
Дай подивлюся• вчера в 19:11
Ответ дляLonda___
На остановках в ожидании транспорта в таких точно не стоят. А вы на ком именно такое видели? Или вам просто поговорить?
Стоят и на остановках
Или вы думаете ,что такие угги продают только дамам с машинами ?
жар-птица Нюра• вчера в 19:10
Ответ дляМуркошечка
Что в этих бабкиных тапках красивого?
Тоже никогда не понимала этих калош😆
Огірок та Помідорчик• вчера в 19:12
Ответ дляПишу каліграфічно
А марфушенька вас не здивувала?)
Теж
А от засрана Україна прямо розлютила
Вітаю матрьоху - хоч клоун є як інше в мріях
А от засрана Україна прямо розлютила
долой_лама• вчера в 19:11
Ответ дляСіґеле-міґеле
Людина не манекен
Ну, не манекен звісно, але ж покрасуватись хочеться, відчути себе модною-нарядною.
Дай подивлюся• вчера в 19:14
Ответ дляLonda___
Вопрос не кому продают а кто их покупает с какими потребностями люди
Покупают ,потому что тренд и не думают о комфорте
Сіґеле-міґеле
• вчера в 19:18
Ответ дляЛичко Невеличке
Вийти з дому і до смітника, думаю, можна. А далі? Ось так ходити по справах? Засипані ноги снігом і мокрі уги. І тепло виходить, шкарпеточка одна ногу не зігріє
Завжди недо...• вчера в 19:19
а вообще автор, спасибо за тему. Вспомнила моду которую пережила сама, и последующие, насмеялась. Первый раз за день)
Сіґеле-міґеле
• вчера в 19:20
Ответ дляЗавжди недо...
Мені також приємно, що я вам підняла настрій🤗
Завжди недо...• вчера в 19:20
Ответ дляСіґеле-міґеле
ну зараз холодно, ноги не мокрі взагалі. Мокрі будуть коли потепліє.
Сіґеле-міґеле
• вчера в 19:21
Ответ дляLonda___
Вам реально есть дело до того кто и что носит?
Так, реально. Людина соціальна істота, і їй завжди цікаво все! От ви зайшли в мою тему, залишили комент, також є цікавість!
Детские_Будут?• вчера в 19:23
Ответ дляОбстановщица
Полно дурочек, которые насмотрятся инстаграма, и на своих остановках стоят морозятся
Ну с капронками и шпильками в гололёд не сравнить. А тогда ведь не было Инстаграмма....
Так что нынешняя молодежь поумнее будет
Сіґеле-міґеле
• вчера в 19:26
Ответ дляЗавжди недо...
Просто дивує, що люди настільки не цінують своє здоров´я. Вони манекен для інших, а іншим на їхнє здоров´я переважно байдуже. От скажуть вам, жінка ходила в шкарпетках і угах, тепер хвора. Посміються з неї, ще й обізвуть, що дурна. І будуть дивитися на іншу. А хвора лишиться ні з чим: без здоров´я і без уваги.
Реанимация• вчера в 19:29
Ответ дляжар-птица Нюра
Та ладно ) Хоть в лосинах. И в носках теплых. Я в такое время в свои 18+ в капроновых колготках ходила. Ноги малиновые, коленки задубели - но я ведь красивая )) А, и на шпильке. И ладно по сугробам - по льду. Сгорбившись и на полусогнутых. И почти не падали же 🤷 А вы говорите - лосины...
Кавуся• вчера в 19:27
Ответ дляLonda___
Я і метро в найморозніші дні в таких тапках дівчат бачила..
Не одну, а декілька
Детские_Будут?• вчера в 19:28
Ответ дляСіґеле-міґеле
А Вы в 18 в чем ходили? В тёплых гамашиках и фиолетовом капоре?
МинерАлочка• вчера в 19:29
Ну, так це для дівчат, ви ж самі про це пишете. Якщо ви вже давно не дівчинка, то яка вам різниця до того, що носить молодь?)