Сіґеле-міґеле• вчера в 18:30

Що то за мода у дівчат, лосіни, білі шкарпетки і короткі уги, а снігу купа,мороз

Огірок та Помідорчик• вчера в 18:46
Ответ дляСіґеле-міґеле
Хочу пояснень, ніби вони такі теплі, а сніжок холодить мені стопи. А від вітру і морозу ще холодніше, і мені так добре. Но коли вони промокли, стало просто неперевершено.
Навіщо вам чужі пояснення
Свого досвіду мало ?
Воленс-неволенс• вчера в 18:48
Ответ длядолой_лама
Не знаю. Все разом - лосини, гетри і оці тапки виглядають дуже мило і затишно. Бачила пару тижнів тому, якраз сніг пухнастий йшов, дуже мило.
Мені теж подобається. Взагалі різні угги люблю . Дійсно мило і тепло, якщо повище звісно
Цвірінь• вчера в 18:47
Ответ дляСіґеле-міґеле
Так вдягніть і будете мати свій досвід
Ласую колобками• вчера в 18:47
Ответ дляЦвірінь
Я в юные годы ходила в коротенькой юбке и тонких колготках зимой, как и все тогда, за всю жизнь ни одного цистита и воспаления. А вам может ретузы надо носить с таким здоровьем 🤷‍♀️
Нет. Лектор в меде рассказывал. Терапевт.
автор Сіґеле-міґеле • вчера в 18:47
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ви автор стали типової бабкою біля під зʼїзду
Вітаю
Бережіться від протягів
А може просто розум є, ви не думали🤔
Огірок та Помідорчик• вчера в 18:48
Ответ дляСіґеле-міґеле
А може просто розум є, ви не думали🤔
У вас ?
Ну то задійте його і зрозумійте що всі люди різні
автор Сіґеле-міґеле • вчера в 18:48
Ответ длядолой_лама
Людина не манекен
Огірок та Помідорчик• вчера в 18:49
Ответ дляСіґеле-міґеле
Людина не манекен
Бу бу бу
Завжди недо...• вчера в 18:49
Ответ дляРозвідка Маші
Еще и на шпильках в гололед🤪
дааа, Но мне было удобно, воткнула как кинжал в лед, и пошла
автор Сіґеле-міґеле • вчера в 18:50
Ответ дляОгірок та Помідорчик
У вас ?
Різні? Я ж не пишу, що одна носить
Гидроусилитель руля• вчера в 18:51
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Удалено администрацией...
кацапка? брысь отсюда!
Огірок та Помідорчик• вчера в 18:51
Ответ дляСіґеле-міґеле
Різні? Я ж не пишу, що одна носить
Ті люди різні з вами І носять не те що ви
Завжди недо...• вчера в 18:52
Ответ дляНафаня Маня
фото
и шо? Моя невестка так ходит, меховые гамаши. Носки теплые, и короткие угги. Не то что я в капронках и ботфортах в свое время)
Гарні диньки• вчера в 18:52
Ответ дляРаспутница
Блин, я подумала вы меня описываете:)))
У меня тоже светлые носки, но угги повыше:)
Какого я светлые напялила - хз
похожі як свиня на коня
Огірок та Помідорчик• вчера в 18:52
Ответ дляЗавжди недо...
То в ботфартах ще норм
А от короткі ботільйони
Кому там слова не давали• вчера в 18:53
Ответ дляЗавжди недо...
та да))) А еще свитера Монтана, джинсовые куртки, за которые душу продавали, челки пивом поставленные, джинсы держащиеся на лобке против законов физики, или из последних мод - голые щиколотки. Боже мой, пусть себе делают что хотят молодые, самоопределяются.
А самоопределяться можно только молодым?
Нічого вдягти• вчера в 18:54
Ответ дляСіґеле-міґеле
Та нашо Вам ті пояснення? Їм норм в таких капцях - хай ходять :) комусь, може, дивно як я вдягаюсь (ну а чого ні? все ж може бути), але мені зручно і норм.
Ото і їм норм з сніги на пʼятках :)
Я ще до війни залипала на індусів та афроамериканок, з якими до метро часто йшла :) йде дівчина в дутій куртці до дупки, з під куртки штані, і на босу ногу «волохаті капці» (ото може памʼятаєте, були такі шльопки з хутром по верху, те хутро до землі звисало). Так от, дівчина йде така, і їй норм наче.. а навкруги кучугури тануть, «річки» течуть… десь кінець зими на дворі )
Love_Love_Love_• вчера в 18:55
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Удалено администрацией...
Засрана тут лише ти
Я тут Живу• вчера в 18:57
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Удалено администрацией...
Калифорния диктует моду
Завжди недо...• вчера в 18:57
Ответ дляКому там слова не давали
ну как правило самоопределяется молодежь. Методом проб, ошибок или метких попаданий в яблочко. К 30 уже обычно понимаем кто мы, чего хотим, и как для нас хорошо) И собственно к этому бонусом - плевать что скажут такие как автор)
Коли мовчу- приємна жінка• вчера в 18:58
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Все було ок до засраної
Як там в ізбах ?
Як там в хатинках?
Голена блондинка• вчера в 19:01
Ответ длякнопкодав
Ну мода идет из западных стран,а там во многих климат помягче
А в наших мізків поменьше )
Бачила сьогодні одну даму - на голові шапка-вушанка, на ногах носки в тапках
автор Сіґеле-міґеле • вчера в 18:59
Ответ дляНічого вдягти
Ото і їм норм з сніги на пʼятках :)
Їм би не було зручно через деякий час, коли вийдуть меми як про штани з матнею. Як було зручно! а вже не зручно
Личко Невеличке• вчера в 19:00
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Удалено администрацией...
Ви нормальна? Сама ви засрана на своїх болотах
Пупуговка• вчера в 19:00
Уже много лет такая мода во многих странах. Шерстяные или кашемировые носки, лосины на флисе, угги теплые и удобные. Угги можно заменить на другую комфортную обувь. Удобно и смотрится хорошо. Грустно только когда это пытаются копировать с тонкими носками и обычными лосинами. Тут весь смысл чтобы было тепло в этом всём, носки обязаны быть толстые и теплые, тонкие не удобны и некрасиво смотрятся. Я не помню откуда именно это пошло, но в тех странах, где обязательно носить школьную форму круглый год, такие лосинки на флисе носят под школьную юбку, может оттуда это и пошло. Не в спортивках под юбку или в джинсах же им зимой ходить, в самом деле.
Завжди недо...• вчера в 19:01
Ответ дляСіґеле-міґеле
ну))) Штаны с матней опять модно... Они видоизменились, но смысл остался тот же) Просто мода сейчас на любой вкус. Шо робыть, шо робыть...
Личко Невеличке• вчера в 19:01
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Удалено администрацией...
Импортозамещение головного мозга матрьох в чистом виде
Написала вашою мовою, щоб вам одразу зрозуміло було
Огірок та Помідорчик• вчера в 19:03
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Як там в хатинках?
Чудово , вам так жити як у нас до війни було і не снилось
Завжди недо...• вчера в 19:04
Ответ дляОгірок та Помідорчик
То в ботфартах ще норм
А от короткі ботільйони
да. Есть что вспомнить . В жизни невестке не скажу ничего про моду, абы только не болела) Но она молодец, мерзнуть не любит.
Нічого вдягти• вчера в 19:06
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ой та ну ) я і після мемів такі штани іноді бачила ) трохи дизайн змінився, а так ті ж «семеро насрали, один носить» ))