Сіґеле-міґеле• вчера в 18:30
Що то за мода у дівчат, лосіни, білі шкарпетки і короткі уги, а снігу купа,мороз
Огірок та Помідорчик• вчера в 18:39
Ви автор стали типової бабкою біля під зʼїзду
Вітаю
Бережіться від протягів
Вітаю
Бережіться від протягів
Воленс-неволенс• вчера в 18:40
Ответ дляРаспутница
Блин, я подумала вы меня описываете:)))
У меня тоже светлые носки, но угги повыше:)
Какого я светлые напялила - хз
В таких сукнях взагалі талії не видно. Колись і в мене була подібна. На щастя недовго
Встидаюся запитать• вчера в 18:42
Я так ношу, але в мене уггі вище трохи, закривають щиколотки. Дуже теплі носки і дуже теплі уггі, раніше вони мені не подобалися, але як я зрозуміла що в них тепленько мякенько то всьо любоф
Завжди недо...• вчера в 18:40
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ага , аж забули короткі дубльонки до талії приталені , каппронки тоненькі і сапожки на каблуку
То тепер хоч менший шанс ноги зламати
та да))) А еще свитера Монтана, джинсовые куртки, за которые душу продавали, челки пивом поставленные, джинсы держащиеся на лобке против законов физики, или из последних мод - голые щиколотки. Боже мой, пусть себе делают что хотят молодые, самоопределяются.
Снежнакомка• вчера в 18:40
Ответ дляКу ка ку ка ку
мы в капронках и миниюбках, в коротких куртках по морозу бегали на дискотеку.
А тут слава богу носки и лосины есть, еще и тапки теплые
Ну, а носки и кроссовки в мороз и голіе ноги торчат, ну дураки же.
Огірок та Помідорчик• вчера в 18:40
Ответ дляКу ка ку ка ку
І на каблукахххх в голольод
Муркошечка• вчера в 18:42
Ответ дляОгірок та Помідорчик
То тепер хоч менший шанс ноги зламати
Папиков цепляли)
Но оно хоть красиво было)
А сейчас эти тапки жуткие, спортивки с вытянутыми коленями, бомж стайл рулит
Но оно хоть красиво было)
Цвірінь• вчера в 18:41
Ответ дляСіґеле-міґеле
Коли в магазини почали їх завозити, я думала, що це на тепло можна одягнути, хтось купить, щоб бути оригінальним. Но зараз це носить майже кожна
І це в люті морози, в сильний снігопад. Тепер потепліло, хляпа, і вони далі в тих угах, які промокли
А яка ваша справа? Носіть що хочете ви? Вашої ж думки дівчата ніби не питали
Распутница• вчера в 18:41
Ответ дляВоленс-неволенс
У меня высокий рост и талия в таких платьях на уровне под грудью:(
Просто примерила, понравился цвет
Завжди недо...• вчера в 18:41
Ответ дляРаспутница
Капроновве колготки в -20 и потом реально с кожей их отдираешь.
Дурні були
сто процентов, и ноги под ними- красно-синие, морозы были покрепче, и ничего) Живые)
Розвідка Маші• вчера в 18:41
Ответ дляКу ка ку ка ку
Еще и на шпильках в гололед🤪
Сіґеле-міґеле
• вчера в 18:42
Ответ дляКукарачка
Стоят, только боты не Угг, а из Синсея )
Та яка різниця бренд, вигляд один і той самий
Цвірінь• вчера в 18:42
Ответ дляВоленс-неволенс
Бачила на ВДНГ в -15. Мамашка прийшла з дітками гулять 😅 головне носки теплі одягла, а те що сніг в ті тапки летить, то нічого🤪
Так це її справа, точно не ваша 🤷♀️
долой_лама• вчера в 18:42
Ответ дляМуркошечка
Что в этих бабкиных тапках красивого?
Не знаю. Все разом - лосини, гетри і оці тапки виглядають дуже мило і затишно. Бачила пару тижнів тому, якраз сніг пухнастий йшов, дуже мило.
Завжди недо...• вчера в 18:42
Ответ дляСіґеле-міґеле
вам сколько лет? Вы сразу в валенках родились? Не сходили с ума одеваясь модно?)
Огірок та Помідорчик• вчера в 18:42
Ответ дляЗавжди недо...
А автор перейшла вже на сторону Прастітуткааааа , ти глянь як вділася
Найкращий пункт спостережень - лавка біля підʼїзду
ПП-шница• вчера в 18:42
То щоб такі старі в ментальному сенсі люди як ви замислювалися та питали про моду 😉
Ку ка ку ка ку• вчера в 18:43
Ответ дляРозвідка Маші
Еще и на шпильках в гололед🤪
зато женстенные были
Цвірінь• вчера в 18:44
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Удалено администрацией...
Совдепия головного мозга. У вас. Как бабки с семками на лавке. Лучше бы задались вы вопросом, что сделали вы в этой жизни, кроме того что облаяли чужие тапки и трусы
ПП-шница• вчера в 18:44
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Удалено администрацией...
Сама ви заср@на. Україна гарна, а без матрьох на форумі ще б краща була
Нічого вдягти• вчера в 18:44
Ответ дляОгірок та Помідорчик
То тепер хоч менший шанс ноги зламати
Ви шо )) це ж саме класне було, коли тими височенними шпиляками в льод добряче тицнути.. то ноги не їдуть )) я коли з дівчатами з общаг йшла по ожеледиці, і вони такі шпиляками тиц тиц, і норм, а я в своїх кросах як на ковзанах поряд
Встидаюся запитать• вчера в 18:44
Ответ дляСіґеле-міґеле
Велика в оригіналі дійсно тепло, натуральнеихутро і шкіра. А в сінсей чи щось таке нічого натурального холодно
Нафаня Маня• вчера в 18:44
Ответ дляLonda___
На остановках в ожидании транспорта в таких точно не стоят. А вы на ком именно такое видели? Или вам просто поговорить?
Огірок та Помідорчик• вчера в 18:44
Ответ дляКу ка ку ка ку
зато женстенные были
Ну так
Того кузнєчєка хотілося обігріти та врятувати на пів зігнутих ногах
Воленс-неволенс• вчера в 18:45
Ответ дляРаспутница
Просто примерила, понравился цвет
Не беріть такі. Поміряли й хватить😀
Воленс-неволенс• вчера в 18:45
Ответ дляЦвірінь
Так це її справа, точно не ваша 🤷♀️
Так мені й пофіг. Спитали, де бачили. Я й написала
Цвірінь• вчера в 18:45
Ответ дляЛасую колобками
Писька заболит - вспомнят молодость...
Я в юные годы ходила в коротенькой юбке и тонких колготках зимой, как и все тогда, за всю жизнь ни одного цистита и воспаления. А вам может ретузы надо носить с таким здоровьем 🤷♀️
Сіґеле-міґеле
• вчера в 18:46
Ответ дляЦвірінь
Хочу пояснень, ніби вони такі теплі, а сніжок холодить мені стопи. А від вітру і морозу ще холодніше, і мені так добре. Но коли вони промокли, стало просто неперевершено.
Цвірінь• вчера в 18:46
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Вітаю
Бережіться від протягів
Вітаю
Бережіться від протягів
Ментальна старість. Співчуваю авторові