Сметчица• 28 января в 18:57

Хто живе з фіброаденомами, зайдіть будь ласка.

Пару років тому велику видалили, через рік в цій же залозі по узд виявили дві і в другій одну. До 1 см. Кожного разу кажуть просто спостерігати. А я себе кожного разу накручую і нервуюсь. В кого така ж проблема, як ви справляєтесь з переживаннями? Чи варто самій просити біопсію?
Hungary• 28 января в 19:06
Я живу з цим більше 25 років.
Коли стає велика і болить,йду до лікаря,роблять УЗД і витягують рідину.
Чекаю результат два тижні,нервуюсь.
Потім кажуть, що все нормально. І знову рік-півтора не збільшуються. На контролі, перевірка щопівроку
автор Сметчица • 28 января в 19:07
Ответ дляHungary
Я живу з цим більше 25 років.
Чекаю результат два тижні,нервуюсь.
То це у вас прості кісти, в них рідина, а фіброаденома це зовсім інше.
Ошеламиссимо• 28 января в 20:13
Спостерігаю,але п´ю препарати з індолом.Також мастила прожестожелем курсами і мамодіолом
Дуболом• 28 января в 20:51
У меня они с 20 лет, сейчас мне 46, наблюдаю, раз в год делаю узи и 2 раза делала маммографию.
Дуболом• 28 января в 20:57
Хотела добавить в Украине врач не настаивал на биопсии, была на узи заграницей, врач хотел сделать биопсию, но потом сказал, что не стоит, так как в сравнении с узи которые были раньше размеры не меняются и так как фиброаденома очень давно, то делать не будет. Заграницей тоже наблюдают. Не удаляют если не растут.
автор Сметчица • 28 января в 21:42
Ответ дляДуболом
У вас теж декілька фіброаденом?
автор Сметчица • 28 января в 21:46
Ответ дляОшеламиссимо
У вас одна фіброаденома чи декілька? Я почала приймати депапілін. Раніше приймала мастодинон.
Ошеламиссимо• 28 января в 21:49
Ответ дляСметчица
Декілька,теж пила ці препарати.Взагалі постійно щось п´ю.Три місяці п´ю ,потім три перерва.
Дуболом• 28 января в 21:59
Ответ дляСметчица
У вас теж декілька фіброаденом?
Так, 3 , але турбує тільки одна, в незалежності від дня циклу болить
Дуболом• 28 января в 22:00
Раніше теж приймала якісь ліки, взагалі нічого не допомагає