Сижу_и_плачу• 29 января в 19:26
Есть тут начайники? Вы по такому принципу нанимаете?
Сонячний день• 29 января в 20:51
Ответ дляMs. Похвала
Бухгалтерия это отдельная каста
За 15 років я таких менеджерів бачила, що можна книжки писати.
З останнього до видаткової прикріплена адреса нової пошти куди відправляти документи. Ні, він зайшов в додаток нп, подивився, що вони нам відправили з іншого відділення і відправив туди. На питання нащо??, він хотів як краще. Ну якби якщо вже вирішив проявити ініціативу, то подзвони і спитай на яке саме відділення треба. Людина їхала до батьків і відправила десь на трасі. Каже, я ж прикріпила степлером бумажку куди. От таке, навіть елементарно продиктувати з бумажки виявляється важко.
Взяла день відпустки. Наступного дня бачу жодної виписки. На питання в чому причина, відповідь: не було інтернету. Ок. А комп´ютершику дзвонили? Що він сказав? Чому не полагодив? Ні, не дзвонили, чекали вас...
І зп в нас від 30 тис і ми не Київ. Але людей відповідальних мало.
В мене тільки одне прохання робити так, щоб я не переробляла і мала час на свою роботу, а не слухала скарги на них.
Всім хлопцям зробили бронювання. То він на роботу приходить на 8.20 замість 8 і каже а що такого, мені добиратися двома маршрутками. Питання виїжджати раніше взагалі не піднімається в нього. Таке враження, що на співбесіду він приїжджав з зав´язаними очима і не бачив куди їхати і скільки...
Голодаю• 29 января в 22:27
Ответ дляСонячний день
Ой, прочитала, як знайомо те, про що ви пишете. Саме тому я як вогню боюсь керівних посад. Скільки себе пам´ятаю, мене туди намагаються затягнути і я морожусь як можу, бо немає у мене стільки нервів терпіти тих туїбнів і намагатися змусити їх працювати. Порядних, чесних і відповідальних, та ще й щоб розумних , ну дуже мало.
Сижу_и_плачу
• вчера в 01:40
Ответ дляМетелик
Знакомая пробовалась в одну известную Киевскую фуд компанию - ’будущая’ руководительница спросила : ’А как вы наказываете себя?’
До сих пор угараем с ней😂🤣
Кстати как надо отвечать, посоветуйте психологи?
Сказала, что награждает - не взяли
До сих пор угараем с ней😂🤣
Сказала, что награждает - не взяли
Я бы ее попросила привести пример ) Типо не поняла ваш вопрос, можно примерчики? Чтобы понять что у этой тети в голове. Ну и это почти ответ вопросом на вопрос ))) Как делают евреи.
Стигла полуниця• вчера в 18:40
Таких не наймаю, наймаю відкритих, тих, які не бояться приймати рішення, в межах компетенції, люблять самі розбиратись, пропонують рішення, не бояться складнощей та відповідальності, але в мене імпорт, експорт та логістика з митницею. Молодь не витримує, колектив 35+