Меломанка Маланка• вчера в 22:19

Муж не хочет чтобы я работала

Дочь выросла, 15 лет и я пошла на работу. И тут через три месяца муж признался, что ему очень некомфортно стало жить. Особенно задела фраза: раньше я с удовольствием шел домой где тепло и уютно, а теперь этого нет, т.к. работа моя занимает много моего времени и энергии. Быть мне пожизненной домохозяйкой((
лаМпочка• вчера в 22:49
Ответ дляГ@Л@В@ломка
В сучасних сім’ях це роблять двоє.
А там, де жінка вдома, а він «здобувач» зазвичай все на ній, бо «вдома сидиш, нічо не робиш».
Коли я працювала (а в нас був великий офіс), щось ніхто з ’сучасних’ чоловіків не поспішав брати на себе домашні обов´язки. Де вони, ті ’сучасні’ сім´ї, хто зна.....
Харчовий тріль• вчера в 22:50
Ответ длялаМпочка
Ну, якщо у вашому колі спілкування немає людей, в яких прибуток - надання нерухомості в оренду, то звісно, для вас то казки.
Недвижимость в Украине?
Г@Л@В@ломка• вчера в 22:51
Ответ длялаМпочка
У нас і в декрети ходять, і з дорослими дітьми і по дому
лаМпочка• вчера в 22:52
Ответ дляГ@Л@В@ломка
То ви десь в Швеції, мабуть:)
Тану на сонці• вчера в 22:52
на самом деле это значит что он ценит свой комфорт выше ваших желаний и планов.
Нет ничего сложного в том, чтобы самому обеспечить тепло и уют и поддержать вас, ведь вам тяжело начинать после такого перерыва.
Но ему на вас как на человека нас рать, а вот вкусный ужин это важно)
Другое дело если вы сама за три месяца поняли, что работать это не ваше, а вот сидеть на шее мужа - ваше. Тогда да, порыдайте для вида и скорее хватайтесь за пылесос, он без вас заскучал уже.
Харчовий тріль• вчера в 22:53
Ответ длялаМпочка
Вот пойдете на работу сейчас и узнаете)
Тану на сонці• вчера в 22:53
Ответ дляБабка-байкерша
На роботі вона хоч спілкується, підтримує свою соціалізацію, а вдома можна здичавіти
15 лет не одичала, всё устраивало.
Г@Л@В@ломка• вчера в 22:55
Ответ длялаМпочка
То ви десь в Швеції, мабуть:)
Ні. Просто колектив доволі молодий, частина команди міжнародна і це прийнято. На дитячому майданчику теж зараз все більше тат зустрічаю, у логопеда, у лікаря.
З часом погляди суспільства змінюються як не крути.
Карусель-весель• вчера в 22:55
Ответ дляБабка-байкерша
Є і в цьому правда.
Але ж є і мінуси для сім´ї, коли мама працює.
До війни ми багато їздили, подорожували з дітьми. Ледь нн кожні вихідні кудись. Я б не витримала режиму такого, якби працювала. Чоловік закінчує робочий тиждень, а я вже організувала дозвілля на пару днів. Все готово, тільки він в дім, так я вже з валізами, готовим перекусом і вдітими дітьми стою в дверях і ми готові застрибнути в машину.
Плюс діти хворіли багато, дуже багато.
Мені не було кому їх лишать. Кому такий працівник був потрібен
Харчовий тріль• вчера в 22:57
Ответ дляКарусель-весель
Є і в цьому правда.
Плюс діти хворіли багато, дуже багато.
Ну а сейчас что делаете, когда дети старше стали и нет поездок частых?
Тану на сонці• вчера в 23:08
Ответ дляКарусель-весель
Є і в цьому правда.
Плюс діти хворіли багато, дуже багато.
повезло мужику, только в дом после работы, хоть дух перевести, расслабиться, а в дверях уже жена с чемоданами
Карусель-весель• вчера в 23:09
Ответ дляХарчовий тріль
Та вистачає справ в теплу пору особливо. Розвивала свій сад, експпериментувала.
Зимою більш вільна, тому надавила на спорт. Поставила собі ціль перечитати певні списки книг.
Дітей все одно катаю, бо ж я вдома ще. У них тих хотілок і потреб вистачає.
Сестрі трохи з дитиною помагаю.
Батькам треба помагати їздити, свекрам. У всіх приватні будинки і вистачає роботи.
Собаку вівчарку завели. Це як ще одна дитина, з нею багато займатись тоже треба.
Короче, не гуляла ні дня.
Може, хтось мене і не зрозуміє, але як є.
На чоловіку тільки робота, на мені все інше.
Піду на роботу - треба буде і йому брати щось на себе. Тільки він цьому буде не радий, бо дуже втомлюється.
Він би тоже хотів, щоб все так лишалось, як і було
Птица секретарь• вчера в 23:13
Ответ дляМеломанка Маланка
да
Многие об этом только бы и мечтали, судя по темам
Решать только вам, что комфортно вам. Готовы ли вы к тому, что мужчина может умереть, уйти к любовнице, а у вас из навыков только быт ?
Карусель-весель• вчера в 23:10
Ответ дляТану на сонці
Ми це любили і було за взаємною згодою. Не розумію чого вам так смішно.
Він і відпочивав. Я за кермо, а він спать
Птица секретарь• вчера в 23:12
Ответ дляМеломанка Маланка
ну под анонимом несложно поговорить, не хочу никому рассказывать. Но самом деле он предложил развестись , чтобы не портить мне жизнь и дать возможность самореализоваться, видя, что мне это нужно. Понимаю, что это манипуляция, но от этого не легче
Сманипулируйте в ответ - пусть платит вам вашу зп, которую вы сейчас получаете на работе, просто, как зп жены
Харчовий тріль• вчера в 23:12
Ответ дляКарусель-весель
Є і в цьому правда.
Плюс діти хворіли багато, дуже багато.
А вы сами как хотите? Сейчас, в данный момент, лично вы.
Рекламама• вчера в 23:14
Ответ дляМеломанка Маланка
в недвижимость
После 15 лет сидения дома? Неужто риелтором? Чего тогда мужу переживать? Это же не от звонка до звонка на хлебозаводе. Или вы просто недовыдумали сюжет?
Харчовий тріль• вчера в 23:17
Ответ дляМеломанка Маланка
в недвижимость
Вы мужу говорили,что хотите работать? Был же какой-то разговор
Тану на сонці• вчера в 23:24
Ответ дляХарчовий тріль
он пришел а дома записка: ушла работать риэлтором
Карусель-весель• вчера в 23:26
Ответ дляХарчовий тріль
Я усвідомлюю, що мені буде нелегко. Я звикла ще й все контролювати. І страждаю перфекціонізмом.
Тому і фізично, і морально мені треба буде звикнути до іншого життя.
Але я хочу спробувать. Не через гроші, бо багато я не зароблю.
Відчуваю, що потребую змін. Дітей хочу більш самостійними зробити.поки я вдома цього не буде.
Я вклала в них вже стільки, що чаша переповнена. Ці зміни і їм будуть нелегкі, але необхідні для них самих.
Дякую, що вислухали))
Тану на сонці• вчера в 23:29
Ответ дляКарусель-весель
не понимаете потому что не работали по 5 дней в неделю. Если бы работали, то знали, что в пятницу вечером хочется дома отдохнуть, а не тащиться непонятно куда с чемоданами.
Не хотела вас обидеть, просто жалко стало вашего мужа, который как конь отпахал неделю, а ему еще и дома отдохнуть не удается.
Харчовий тріль• вчера в 23:31
Ответ дляКарусель-весель
Дякую, що вислухали))
Делайте, как хотите именно вы. Дети быстро вырастают, а так, будет у вас свой движ рабочий,втянетесь потихоньку,в ритм войдёте. Дети будут помогать по дому, что-то приготовят итд
Харчовий тріль• вчера в 23:31
Ответ дляТану на сонці
Нет,будет написано: ’пошла работать в недвижимость’
Карусель-весель• вчера в 23:34
Ответ дляХарчовий тріль
Дякую за добре слово.
В тут тільки принизить і знецінить можуть. Щоб хтось підтримав, то рідкість!
Я вірю, що все йде правильно і я була там, де була більш потрібна.
ЯсноВидящая• вчера в 23:35
Ответ дляМеломанка Маланка
Похоже что не привыкнет
Ну это уже его проблемы
Как-то справится
Пригаю-цибаю• вчера в 23:37
Ответ дляМеломанка Маланка
злюки какие
Так вы жалуетесь или хвастаетесь?))
Карусель-весель• вчера в 23:40
Ответ дляТану на сонці
Ви думаєте, якби я бачила, що йому це в тягость, то я б це робила?
І ви думаєте всі чоловіки такі слабохарактерні, що не можуть сказать ’ угомонись’
Тоді нам це було потрібно, цікаво, ми молоді і активні.
Ви не переживайте за мого чоловіка, у нього все більш, ніж добре.
І да, в мене було життя до декретів. І я чудово знаю як це відпрацювать 5 днів свою роботу , а на 6 і 7 ставать ще пахать на городах і батьків бізнес на землі підтримувать.
Я пахала до заміжжя так, що зараз жартома згадую добре, що мене заміж взяли.
Так що не знецінюйте і не переживайте за мою сім´ю.
Ми їздили саме відпочивать, а не працювать.
І то були кращі наші часи
Харчовий тріль• вчера в 23:43
Ответ дляКарусель-весель
Дякую за добре слово.
Если частный дом и до школы /сада нужно возить,я прекрасно понимаю,что это, в основном,мамы делают. И по дому куча дел. У меня квартира и школа/кружки под домом мне проще. Дети мобильные уже просто и подростки
Бабка-байкерша• сегодня в 00:01
Ответ дляТану на сонці
15 лет не одичала, всё устраивало.
Скорее всего одичала, раз захотела выйти
Я такая наивная• сегодня в 00:34
Ответ дляКудряшка Сью
Он уже лыжи мылит.
Лыжи мылит? Куда? Боится самостоятельных женщин?