Коренная киевлянка• вчера в 09:08
Питання до тих, хто худнув без спорту
що стало ключовим? режим, сон, кроки, порції?
Пенек Возмездия• вчера в 09:12
Ключове в схуднені - дефіцит калорій, а отже харчування. При чому тут спорт і кроки?
Скляна миша• вчера в 09:13
Дефицит калорий - ключевое всегда. Спорт нужен именно для того, чтоб легче было достичь дефицита.
ИграйМойГормон• вчера в 09:15
Ответ дляПенек Возмездия
Для метаболизма
Міні-бікіні• вчера в 09:15
Ответ дляПенек Возмездия
Якщо ви лежма лежите. То важко дефіцит створити
Пенек Возмездия• вчера в 09:18
Ответ дляМіні-бікіні
Ні, не важко, 80% калорій спалюється при вашій рутинній життєдіяльності, а лише 10-15% при кардіо навантаженні, силові ж взагалі потрібно в більшості для того щоб підтримати вашу мʼязову діяльність і отримати втрату ваги за рахунок жирової тканини, але і це в великій мірі залежить від вашого харчування, а саме БЖВ
ИграйМойГормон• вчера в 09:19
Ответ дляПенек Возмездия
А если в холоде так все 90%😀
Скляна миша• вчера в 09:22
Ответ дляИграйМойГормон
Для метаболизма
И это тоже. Мышцы потребляют калории. Больше мышц - выше потребление.
ЧупакабраЗеБест• вчера в 09:53
мой враик - проблелмв с кишесником, когда организм принимает тока гречу.
Міряю від одиниці• вчера в 10:05
Питание
Хожу я и так 10 тыс мининум в день
Но спустя время все таки подключила немного упражнения для спины, рук, преса (живота)
Хожу я и так 10 тыс мининум в день
Міряю від одиниці• вчера в 10:05
Ответ дляМіні-бікіні
Вы не видели как худеют лежачие больные?
Міні-бікіні• вчера в 10:09
Ответ дляМіряю від одиниці
И как выглядят? Красиво?
Скляна миша• вчера в 13:41
Ответ дляМіряю від одиниці
Я не видела. Если это не онко - все поправлялись
Міряю від одиниці• вчера в 17:11
Ответ дляСкляна миша
Не онко, все худели за пару месяцев:(