Ну шо не так?• вчера в 18:47
Хочу збрехати що захворіла. Робота
Працю на фірмі давно, більше 20 років. Лікарняні було максимум 3-5 за весь час. Зараз йдуть морози капец не хочу йти. І з іншої сторони якось не хочу обманювати але і в такий мороз не хочу. Мені ще і добиратися з передмісття.
Не пириживай• вчера в 19:24
Ответ дляНу шо не так?
Це так здається. Коли нудно теж погано🥺
Автор, а де такі зарплати? Я знаю, хто дуже любить, коли нудно
Автопортрет нурофена• вчера в 19:24
Я тоже хочу отморозится перед любовницей что типа заболел, у меня есть любовница которая живет за 50 км и я к ней приезжаю но не с пустыми руками, даю деньги и еще какие-то плюшки (по бизнесу проскакивает немецкий стиральный порошок-гель, американская тушенка или тунец, прокладки из гуманитарки...) и типа она пишет - когда заедешь? а я хочу отморозится что заболел.....
Ну шо не так?
• вчера в 19:26
Ответ дляКотики-муркотики
Правильно!если спросят чем лечитесь,я вам напишу.
Чат джпт розпише👌
Ну шо не так?
• вчера в 19:27
Ответ дляБюст Березуцкого
Автор, так все же? Это в Киеве?
Сдавайте контору - пойду посмотрю вакансии. Тоже ищу непыльную работу на 30 тысяч.
Ні не Київ. Вакансій зараз немає.тут роками тримаються
Ну шо не так?
• вчера в 19:29
Ответ дляЗоркая Зорро
Непогано за тиняння платять
За 20 років все оптимізувала. Насправді для фірми заробляю норм гроші
Ну шо не так?
• вчера в 19:30
Ответ дляЗалізний занавіс
100%.
Такое чувство, что тот рабочий день длится неделю, если нет работы. Если загрузка максимальная, то вроде пару часов и домой.
По теме - врите и не краснейте, никто вам медаль не даст.
Дякую. Тим більше думаю не зловживаю. А на новий відділ набрали кожен місяць лікарняний у людей і їм пофіг. Зумери🤣
Ну шо не так?
• вчера в 19:30
Ответ дляНе пириживай
Ну я ж не напишу тут контору , ще колеги побачать🫣
Алина-1240• вчера в 20:03
Ответ дляФляшка на трьох
Алина, а зачем тебе ИГРАТЬ шизуху?
Ну как вернуть мужчину продала 1890 экземпляров😂
Не пириживай• вчера в 21:29
Ответ дляНу шо не так?
Та хоча б розуміння. Це сфера їжі і ви виставляєте відео гамбургерів.
Або це сфера авто і ви моніторити які авто цілими днями виставляють, щоб скласти найкращу рекламу для вашої фірми
Ну шо не так?
• вчера в 22:25
Ответ дляНе пириживай
Сфера нафтопродуктів. 😎
Не пириживай• вчера в 22:27
Ответ дляНу шо не так?
Сфера нафтопродуктів. 😎
Ви дивитеся чи виставляєте ті відео?
Це типу як мережа заправок і ви моніторити їх всі. Бо гарна зп, здається навіть нереальна
Ну шо не так?
• вчера в 22:32
Ответ дляНе пириживай
Ви дивитеся чи виставляєте ті відео?
Да нічого я не дивлюсь. Я написала що на роботі в мене куча вільного часу, і я «вбиваю» час дивлячись тік токи🫣 ви десь неправильно зрозуміли. Робота в мене повʼязана з платежами і 1 с
Не пириживай• вчера в 22:32
Ответ дляНу шо не так?
Поняла, дякую