Бурундучиха• Изменено 30 января в 23:39
Хтось пробував?
Жінки. У вас бувало що анал з партнером у вас як основний вид сексу замість вагінального?
Та чи можна взагалі анальний секс з чоловіком зробити основним у статетому житті? (не кожен день а до прикладу 2 - 3 рази на тиждень)
Ракета Ариана• 30 января в 23:43
У тех «женщин», которые такое практикуют, обычно кадык есть и бубенцы между ног звенят.
Запарили дрочеры-эдики.
Мию вікна у мороз• 30 января в 23:42
Можна, але нащо? Для жінки там задоволення точно менше.
А якщо це хочеться чоловіку - то не тратьте свій час, він всеодно рано чи пізно піде від вас до мужика
Бурундучиха
• 30 января в 23:42
Ответ дляДокладальниця
Жопа це вихід а не вхід
Моєму партнеру анал зі мною більш по душі аніж вагінальна класика, хоче анал зробити основним видом нашого сексу
Мию вікна у мороз• 30 января в 23:43
Ответ дляБурундучиха
ви давно разом?
Докладальниця• 30 января в 23:43
Ответ дляБурундучиха
Нам насрати на вашу сраку)
Чи як сказати що нам пофіг?
Докладальниця• 30 января в 23:44
Ответ дляБурундучиха
Ваш партнер пєдік, просто не знайшов ще собі постійного
Докладальниця• 30 января в 23:45
Ответ дляБурундучиха
а шо? 4 роки
4 роки він вас в сраку шпонькає? Мрак
Мию вікна у мороз• 30 января в 23:45
Ответ дляБурундучиха
а шо? 4 роки
і оце він через 4 роки раптом зрозумів, що анал йому більше подобається? цікаво..
Бурундучиха
• 30 января в 23:46
Ответ дляДокладальниця
та ніі.. раніше було 2-3 рази на місяць а зараз поступово вже 2-3 рази на тиждень, йому стало подобатись саме анал, мужики нідочого
Бурундучиха
• 30 января в 23:46
Ответ дляДокладальниця
4 роки він вас в сраку шпонькає? Мрак
він каже в дупу або в очко)
Докладальниця• 30 января в 23:47
Ответ дляБурундучиха
Канєшно, нє
Ви не боїтесь випадіння кишки? Це ж не шутка
Нетримання калу
Бурундучиха
• 30 января в 23:48
Ответ дляДокладальниця
Канєшно, нє
Нетримання калу
ні. головне більше якісного змащення
взагалі було б цікаво тут знайти таких жінок у кого анальний йже за основу, бо хочу послухати досвід
Докладальниця• 30 января в 23:49
Ответ дляБурундучиха
ні. головне більше якісного змащення
Досвід вам скаже проктолог
80% це нетримання калу, притому назавжди
І це не лікується
Докладальниця• 30 января в 23:50
Ответ дляБурундучиха
ні. головне більше якісного змащення
В жінок пряма кишка щільно прилягає до органів малого тазу, анал це небезпечно
А от в чоловіків інша будова...тому вас замінять
Вишня на торті• 30 января в 23:51
Ответ дляДокладальниця
Досвід вам скаже проктолог
І це не лікується
А что случается со сфинктром?
Вишня на торті• 30 января в 23:52
Ответ дляДокладальниця
Почему небезпечно? Можете пояснить?
Докладальниця• 30 января в 23:52
Ответ дляВишня на торті
Почему небезпечно? Можете пояснить?
Я ж пояснила вище, розтягнення частини прямої кишки, спазм сфінктера, атрофія, випадіння кишки
Вишня на торті• 30 января в 23:53
Мне самой больше нравится анал. Но с размером как у мужа то не знаю далеко ли мы зайдем так.
Если бы был член поменьше я бы только за.
Вишня на торті• 30 января в 23:53
Ответ дляДокладальниця
Спасибо
Докладальниця• 30 января в 23:54
Ответ дляВишня на торті
Спасибо
Нетримання калу може статись навітт після декількох разів, навіть зі змазкою
Бурундучиха
• 31 января в 00:01
Ответ дляВишня на торті
І мені теж, анал стала любити більше, сама не знаю чому так змінився пріорітет, мо конституція тіла в мене така що анал мені заходить більше за класику
Медсестричка• 31 января в 00:43
Ответ дляБурундучиха
Может просто у вас при классике член партнёра болтается, как карандаш в стакане? Это бы многое объяснило.