Шопингмонстр• сегодня в 07:57
Щоб не лопнули труби в будинку...
Печерськ. Вимикають світло та опалення. Що можна зробити, щоб вберегти труби в під´їзді?
Вумна вутка• сегодня в 08:01
Вимикають назавжди?
Чи тимчасово?
За дві-три доби без опалення навіть за температури -15 на вулиці нічого з вашими трубами не станеться.
Чи тимчасово?
Неробименінерви• сегодня в 08:11
Ответ дляВумна вутка
Вимикають назавжди?
Чи тимчасово?
ви на своїх перевіряли? чи так, аби ляпнути
Дюймовочка• сегодня в 08:13
У нас влітку у під´їзді замінювали усі двері, ОСББ готувало будинок до зими. Якщо у вас старі дерев´яні двері, можна войлоку набити щоб двері щільно закривались. Але це не особливо допоможе, хто наприклад йде із сумками, постійно не будуть їх зачиняти. Протяги дуже швидко видувають тепло
Шаманю второпях• сегодня в 08:15
Нужно чтобы проток воды в трубах был, пусть и холодной. Или сливать.
Хитрушка-чекушка• сегодня в 08:30
Ответ дляВумна вутка
Вимикають назавжди?
Чи тимчасово?
Залежить від утеплення коридору.
Проработник• сегодня в 08:39
Воду в будинках зливають, якщо сталася аварія чи поломка. У вас що в трубах воду залишають?
Свідок Перемоги• сегодня в 10:54
Вы физику не учили? Чего они должны лопнуть?Или у вас минус в доме?