Пушка заряджена• сегодня в 09:53

Привіт. Може хтось зможе щось підказати

Під носом таке почервоніння в дитини, йому 13 років.
Я вже цього тижня писала тут.
Він має таку звичку під носом терти коли соплі, але зараз якісь соплі є лише вранці, цілий день нічого немає.
За порадою лікаря мастила зволожуючим кремом, наче ставало краще, але не проходить.
Лікар ( їх було два) каже що на герпес не схоже.
Може хтось щось підкаже тут ?
Первоклашка Я• сегодня в 09:55
У ребёнка периодически течёт из носа? Мне кажется что это просто от холода. Или это в тёплое время года началось ?
Налитое яблочко• сегодня в 09:55
Ну просто трет. Сухость и шелушение. Кремом мажте. Отучайте тереть
Дама_с_коготками• сегодня в 09:56
Мамо, налейте себе 50 грамм коньяка и успокойтесь.
ніколи такого не було• сегодня в 09:57
Якщо герпес, то повинно врешті решт бути корочки.
Купить мазь сінафлану і мазніть один раз трохи. Якщо пройде - це алергія.
Так мазь сінафлану гормональна для алергиків, але не ппопоную лікуватися. Один раз в діагностичних цілях мазнути. Точно безпечно, але одразу буду ясно чи є алергічна складова.
дама_из_декрета• сегодня в 09:59
скорее всего, просто натер - левомеколь в помощь
Первоклашка Я• сегодня в 09:59
Ответ дляДама_с_коготками
50 мало, не поможет
БолеИменее• сегодня в 10:02
Обычное раздражение. Лучше крем типа бепантена, и стараться не тереть руками
автор Пушка заряджена • сегодня в 10:04
Ответ дляПервоклашка Я
Та тиждень тому почалось. Вранці видуває носа, є соплі , протягом дня соплів немає, нічого не тече.
Але він іноді рукою витирає, хоча там і немає нічого. Може й справді натер.
автор Пушка заряджена • сегодня в 10:06
Ответ длядама_из_декрета
Тоже думаю. З іншої сторони носа не має такого. А з цього є, і не проходить. Вже і кремом мастила, лікар сказала ще можна бепатеном чи цинковою маззю. Але все одно є . Наче й на герпес не схоже.
Сладкий лимончик• сегодня в 10:09
Аєвіт купіть, капсулу в крем вичавлюйте на руці, змішуйте і мастіть.
ніколи такого не було• сегодня в 10:43
Ответ дляПушка заряджена
оце ппц ви тривожна... багато вільного часу? може краще попу качати а не фігнею маятися...
СкокоМнеДадите• сегодня в 10:57
Ответ дляніколи такого не було
Это явно мисс лимфоузел, судя по уровню тревожности. Отвечать бесполезно, все равно перетрясет всех врачей, создаст две тысячи тем. Будет щупать бедного ребёнка каждый час и наворачивать драму.