Астоновитесь!• сегодня в 11:11

Киев. У вас тоже пропал свет, вода, отопление? Авария?

Было низкое напряжение перед этим.
Есть вообще хоть какая-то информация почему и надолго ли?
БолеИменее• сегодня в 12:16
Ответ дляПасхальний тролік
Ну яка блін КЗ... ... морози в КИєві до -30 були, це не вперше, це не сніг влітку. Я корінна киянка в нн поколінні, отак завжди і було іноді ппц морози, іноді лайтово. І мама те саме каже (ну і бабця казала).
Так ,чтобы морозы были месяц и такие сильные не помню
Оля_с_киркою• сегодня в 12:16
Ответ дляЯзвочка
Читаю, що молдова в блекауті, через нас. І таке щло бере, тобтоми таки постачали всю молдову, живучи по графікам з вересня?!
С прозрением
сою не люблю• сегодня в 12:16
В нас пишуть, шо на Хмельницькій АЕС щось сталося. Хоча як не дивно, у мене зараз світло є. Причому до вчорашнього вечора у нас по 18 годин на добу не було світла
Плакулька• 2 часа назад
Ответ дляШеллар
Ось палка-копалка вірить, що до Молдови все ціле, а до Вінниці поломалось. Прям радість бере, що європейські друзі світло без перерви отримують, а ми посидимо в темряві, одна біда, що марафон без електрики не подивимось.
Доречі давно цікавить нафіга виділяють такі дикі кошти на шмарофон, якщо у людей світло по 3-6 годин на добу в кращому випадку.
Кусюче сонечко• сегодня в 12:17
Ответ дляБабья жопа
Харьков тоже без света.. даже метро не работает
Одесса тоже
Фіфачка• сегодня в 12:17
Жопа полная Киев
Пропало всё
Бандитка Сью• 2 часа назад
Ответ дляПасхальний тролік
Я у київську область переїхала 10 років тому і то, памятаю 1раз було на градуснику на вікні -27С
Фіфачка• 2 часа назад
Ответ дляКусюче сонечко
Одесса тоже
Киев тоже метро не работает
Оля_с_киркою• 2 часа назад
Ответ дляДона Ко Ко
Рекомендую ознайомитись з роботою енергомереж. Чому десь може бути забагато світла, а десь ні. Чому в точку А можна передати, а в точку Б ні Чому не можна накопичити надлишок на майбутнє, і потрібно кудись його віддати Що відбудеться з обладнанням, якщо не скинути надлишок.
Вы все подстанции объехали и проверили их состояние или просто очень верите официальной информации?
Печенюшка• 2 часа назад
Все готується до перемовин
Шеллар• 2 часа назад
Ответ дляПлакулька
4 мільярди виділили на 2026 рік - у війну це прям запорука перемоги, шоу має продовжуватися, а статисти гинути.
бибизяна• 2 часа назад
Може досить вже? Пишите хєрню. Чомусь в минулому році було без блекаутів, як і позаторік.
Точная копия плова• 2 часа назад
Ответ дляШеллар
Підскажіть, а те що Молдову накрив блекаут разом із київським метрополітеном то вважати її теж критичною інфраструктурою?
І після цього ще залишились адепти ’ні, Україна електроенергію не продає’ чи все таки оченята розкрились?
Продавали,какие оченята,все знают это
Распределитель не могут,а сама ээ есть
Дона Ко Ко• 2 часа назад
Ответ дляОля_с_киркою
Звісно ні.Війни нема,нічого не розбомбили,всі ТЕЦ у відмінному стані.То Зеленський з кабінету вимикає.
Ку ка ку ка ку• 2 часа назад
Ответ дляЯзвочка
Тобто в нас побиті, а до молдови чудом не побиті? Ну ще хтось вірить в ці казки?
Ви зараз підбурюєте людей, яким і так важко! Маю надію, що не навмисне
Кусюче сонечко• 2 часа назад
Ответ дляДона Ко Ко
Хватит уже сказки рассказывать. В Одессе за последнюю неделю адски ухудшилась ситуация со светом, это при том, что было потепление, прилетов не было при этом. Куда девается электричество? Сидим без света и тепла сутками.
Десь так, але...• 2 часа назад
Вже написали, що то Росія кібераатаку зробила
Десь так, але...• 2 часа назад
‼️ рф здійснила кібератаку на всю енергосистему України: пообіцяли енергетичне перемирʼя і замінили ракетні удари цифровим ударом, — заявив нардеп-слуга Олег Дунда
Дона Ко Ко• 2 часа назад
Ответ дляКусюче сонечко
Удалено администрацией...
Кусюче сонечко• 2 часа назад
Ответ дляДона Ко Ко
Удалено администрацией...
Вот и молчите.
Оля_с_киркою• 2 часа назад
Ответ дляПеченюшка
Все готується до перемовин
Так потужному они не нужны
Он к срыву их готовится
Дона Ко Ко• 2 часа назад
Ответ дляКусюче сонечко
Вот и молчите.
Це ви собі?
Шеллар• 2 часа назад
Ответ дляДесь так, але...
Хто всрався? Невістка! Так її вдома нема. Нічого, онде спідниця висить.
Місцеві гниди продають, а населенню далі локшину на вуха вішають. Як обстрілів не було, то придумаємо.
Кусюче сонечко• 2 часа назад
Ответ дляДона Ко Ко
Це ви собі?
Вам.
Дона Ко Ко• 2 часа назад
Ответ дляКусюче сонечко
Вам.
Я вас знати не знаю.Чи ви є, чи вас нема.
_Alekssandra_• 2 часа назад
Ответ дляФіфачка
Жопа полная Киев
Пропало всё
Вода холодненькая у меня вернулась, но маленький напор и у меня 2й этаж
бибизяна• 2 часа назад
Ответ дляДона Ко Ко
Я Зєлю терпіти не можу, але і це розкачування зради теж дістало. Зєля винен багато в чому, і ця ситуація також наслідок його бездіяльності, проте реально думати, що з енергетикою топчік, а Зєля просто її продає (все життя незалежної України продавали), і дресирує людей, це вже рівень ботів.
Кусюче сонечко• 2 часа назад
Ответ дляДона Ко Ко
Взаимно. Поэтому свои сказки оставьте при себе.
Папина дочка• 2 часа назад
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ви ж розумієте, що 12 годин він не за повітря тримається? Від вишок, які зараз теж без напруги.
Ланет дротами ходить, а не вишками. Акумів, які живлять обладнання, вистачає на 12 годин.
_Alekssandra_• 2 часа назад
Ответ дляДона Ко Ко
Не драконьте своим зеленским хоть