Астоновитесь!• 2 часа назад

Киев. У вас тоже пропал свет, вода, отопление? Авария?

Было низкое напряжение перед этим.
Есть вообще хоть какая-то информация почему и надолго ли?
Дона Ко Ко• 1 час назад
Ответ дляКусюче сонечко
Взаимно. Поэтому свои сказки оставьте при себе.
То не для вас, я ж написала що до вас не дійде. Займіться кухнею.
Десь так, але...• 1 час назад
Ответ дляОля_с_киркою
Так потужному они не нужны
Он к срыву их готовится
Вже верещав, що без бою ми нічого не здамо( битися звісно ж не він буде)
Десь так, але...• 1 час назад
Ответ дляШеллар
Хто всрався? Невістка! Так її вдома нема. Нічого, онде спідниця висить.
Місцеві гниди продають, а населенню далі локшину на вуха вішають. Як обстрілів не було, то придумаємо.
100%, а піпл хаває
Печенюшка• 1 час назад
Ответ дляБолеИменее
Так ,чтобы морозы были месяц и такие сильные не помню
І що характерно такі раптово , позавчора плюсова через три дні мініс 18 , це є рукотворне , а не природне явище
Глаза_в_3_карата• 1 час назад
Ответ дляПеченюшка
А наївні і досі не вірять в кліматичну зброю
О, рептилоид, привет
Українська зірочка• 1 час назад
Ответ для_Alekssandra_
Вода холодненькая у меня вернулась, но маленький напор и у меня 2й этаж
В Харькове воду у меня тоже дали, холодную, малый напор. И одну линию метро с интервалом 30 мин запустили, пишут. Две стоят
Директриссимо• 1 час назад
Ответ дляДона Ко Ко
Рекомендую ознайомитись з роботою енергомереж. Чому десь може бути забагато світла, а десь ні. Чому в точку А можна передати, а в точку Б ні Чому не можна накопичити надлишок на майбутнє, і потрібно кудись його віддати Що відбудеться з обладнанням, якщо не скинути надлишок.
Ну да. В Молдові (точка А) блекаут, а в Чернівцях (точка Б) відразу відмінили відключення світла... Чогось відразу знайшлось куди скинути ’надлишок’, який таковим не був.
Слоник-тоник• 1 час назад
Ответ дляТочная копия плова
Продавали,какие оченята,все знают это
Распределитель не могут,а сама ээ есть
Как удобно, что не могут распределить)

Тем более, что никто сильно и не думал предусмотреть ситуацию,, предотвратить и обеспечить распределение
_Alekssandra_• 1 час назад
Ответ дляУкраїнська зірочка
А у вас в Харькове сейчас тоже ’все пропало’?
Оля_с_киркою• 1 час назад
Ответ дляДесь так, але...
Ну так понятно
Он лично завтра пойдет в бой, в след за ермачней
Українська зірочка• 1 час назад
Ответ для_Alekssandra_
Да. Так везде или во многих городах. Даже в Молдове
Точная копия плова• 1 час назад
Ответ дляСлоник-тоник
Как удобно, что не могут распределить)

Как? Ракеты руками ловить?
Само_достаточная• 1 час назад
Ответ дляПеченюшка
Я надеюсь это стеб
Или вы из секты антиваксеров
И против 5G?
И что там еще… теневое мировое правительство)))
Печенюшка• 1 час назад
Ответ дляДесь так, але...
‼️ рф здійснила кібератаку на всю енергосистему України: пообіцяли енергетичне перемирʼя і замінили ракетні удари цифровим ударом, — заявив нардеп-слуга Олег Дунда
Хеш бив кому це заливає взагалі) людей тримає за повних дурній чи що)
Жинси на дитину• 1 час назад
Ответ дляШеллар
Підскажіть, а те що Молдову накрив блекаут разом із київським метрополітеном то вважати її теж критичною інфраструктурою?
І після цього ще залишились адепти ’ні, Україна електроенергію не продає’ чи все таки оченята розкрились?
так она же продает потому что надо куда то девать, наши провода перебило, а на молдову нет. вот и приходится сливать ээ
сарказм если шо
Ошеламиссимо• 1 час назад
Да, район ПОХ. Нет всего перечисленного.
Брюльтик• 1 час назад
Ответ дляПеченюшка
Все готується до перемовин
Только и надежда на это
_Alekssandra_• 1 час назад
Ответ дляТочная копия плова
Как? Ракеты руками ловить?
Нужно было думать об этом перед тем как все это затевать
Сколько людей перебили и что имеем?
60 метрів сметани• 1 час назад
Я думаю что то мутят,проверяют народ на потужнисть,на прилеты уже не спишешь значит морозы виноваты или еще что
Печенюшка• 1 час назад
Ответ дляДона Ко Ко
Удалено администрацией...
А даремно) кухарки в нас якраз за електрику у і відповідають)
Жинси на дитину• 1 час назад
Ответ дляпалка-копалка
А що це хтось це заперечує? Завжди продавали. Електроенергія є, розбиті розподільчі станції
хорошо что в молдову станции на разбили
Ку ка ку ка ку• 1 час назад
Ответ дляДона Ко Ко
Удалено администрацией...
а стиль спілкування саме кухарки!
Лорка-хлорка• 1 час назад
Ответ дляДиректриссимо
У нас тоже отменили до 17.00.Хотя мы светом не избалованные, график 6-2+.И сейчас свет есть,хотя погода жопа,дождь и минус шесть.Неисповедимы дела твои господи
Сарафанное радио• 1 час назад
Ответ дляПеченюшка
Просто цікаво, як ви собі це уявляєте?
Кофр для ноги• 1 час назад
Ответ дляПасхальний тролік
ВИ шо! а як же зрадоньку розплескувати.... Люди щіро вірять що ’електрохарчування’ можна у ведра набрати...
В нас немає світла, та в нас є відро…
Дона Ко Ко• 1 час назад
Ответ дляКу ка ку ка ку
а стиль спілкування саме кухарки!
Відповідаю на мові співрозмовника.
БолеИменее• 1 час назад
Ответ дляБандитка Сью
Я у київську область переїхала 10 років тому і то, памятаю 1раз було на градуснику на вікні -27С
Це коли таке було??
Печенюшка• 1 час назад
Ответ дляДона Ко Ко
Ще раз дублюю спеціально для вас) щоб вас так не тривожила тема кухні)
дамаАмстердама• 1 час назад
Ответ дляШеллар
В нашем домовом чате за такой же коммент пару часов назад, начали угрожать сбу. Вот теперь хотим вычислить кто этот сосед придурок, никто пока не знает
Чудо Ф_ф КеДаХ• 1 час назад
Ответ дляЯзвочка
Читаю, що молдова в блекауті, через нас. І таке щло бере, тобтоми таки постачали всю молдову, живучи по графікам з вересня?!
Я думаю это было всю войну