На_оба_рот• сегодня в 12:28

У вас после развода забрали в суде свидетельство о браке?

Или осталось на руках?
АБВГДейка• сегодня в 12:29
Так. Віддала
Мандолина Бу• сегодня в 12:29
Забирали еще при подаче документов
На границе• сегодня в 12:29
Воно ж анулюється, коли видають свідоцтво при розлучення. В суді рішення суду видають
Рву и мечу• сегодня в 12:31
Конечно, зачем оно мне
На границе• сегодня в 12:33
Ответ дляМандолина Бу
Забирали еще при подаче документов
В мене є, лише на другій стороні стоїть помітка, що анульоване. Розлучилася в 2007.

Я його показую, коли треба доказати, як змінюватися моє прізвище ( я одружена вдруге, ) наприклад як з Петренко я стала Манько, а потім Полюх
Хи хи, ну ну• сегодня в 12:32
На руках
Бентливуман• сегодня в 12:34
Ответ дляНа границе

Витяг з реєстру потрібно брати
Бентливуман• сегодня в 12:35
Їх можна мати хоч 5 хоч 10 ( брати повторно) але вони немають юридичної сили після розірвання шлюбу
Не за Будка• сегодня в 12:36
нет
СережкинаЯ• сегодня в 12:37
У мене залишилось, чому, навіть не пам´ятаю. Хоча я і прізвище змінювала на дівоче.
Мандолина Бу• сегодня в 12:37
Ответ дляНа границе

Значит, они прошляпили. А если нужно отследить смену фамилии, тогда в ЗАГС за справкой
На границе• сегодня в 12:39
Ответ дляБентливуман
Витяг з реєстру потрібно брати
Коли всі ці свідоцтва є, то мене не просять витяг з реєстру ( він платний, чого мені ще платити, ходити замовляти, коли бережу всі свідоцтва, зараз оформляю спадщину цих свідоцтв достатньо показати мою зміну прізвища)
Бентливуман• сегодня в 12:39
Ответ дляНа границе
Можливо від нотаріуса залежить.
Деякі хочуть витяги
автор На_оба_рот • 2 часа назад
Ответ дляБентливуман
Витяг з реєстру потрібно брати
А не знаете, случайно, через Дию его можно заказать?
Леді Душка• 2 часа назад
Ні. Розлучалась в РАГС
Клептоманка• 2 часа назад
Ответ дляНа границе

В ЗАГСе есть услуга´´Подтверждение родства´´.. если не ошибаюсь. Выдают справку о всех ваших фамилиях.
Пошлина была 85 грн.
На границе• 2 часа назад
Ответ дляКлептоманка
Пошлина была 85 грн.
Ще туди треба іти, стояти в черзі, немвсім послуги можна замовити в дії. Легше знайти в своїй папочці вдома потрібний папірець.
З родзинкою• 2 часа назад
Все зараз є в реєстрах.
Качка в тапцях• 2 часа назад
Так, забрали. Залишилось в дії, при потребі показую там.
Мая твая не панимать• 2 часа назад
У мене залишилося. І в Дії є також.
Потужна махіна• 2 часа назад
Я даже не помню, где оно) может забрали, может нет. Не встречала давно
Allein74999• 2 часа назад
Осталось