Так точно!• 31 января в 17:20
Хто стикався з тим, що на фоні прийому заліза почалися запори або навпаки
що реально допомогло це згладити, окрім потерпіти
Миллениалка• 31 января в 17:21
Да, у меня от мальтофера запоры. Пью крушину пока. Не каждый день, по ситуации. В среднем раз в 3 дня. Иногда делаю микроклизму.
Миллениалка• 31 января в 17:22
Часто советуют чернослив, курагу, буряк и т.д., но если сильный запор, то это до фени) Смотрите по себе.
Смайликівна• 31 января в 17:35
Ответ дляМиллениалка
Финики
Тантрический кекс• 31 января в 20:27
Лише міняти препарат. Цей можна допити раз в тиждень, тоді не дає закрепів.
Що зараз п´єте?