Шумелка Мышь• 1 час назад

Водоканал нові тарифи з 1.01.2026?

Прийшло повідомлення у двері ,що в Херсоні нові тарифи на воду .Неможу на сайті знайти інформацію .
автор Шумелка Мышь • 1 час назад
Підвищили для всіх?Для фоп 42,12 водопостачання і 48 грн водовідведення .Це 90 грн куб?А для квартир звичайних теж ?
Ждушечка• 1 час назад
Мишка-шалунишка• 1 час назад
Тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для населення застосовуються на рівні тарифів, встановлених ще у 2021 році:
централізоване водопостачання – 15,78 грн за 1 куб.м (з ПДВ);
централізоване водовідведення – 14,916 грн за 1 куб.м (з ПДВ).

А підвищення відбулося для непобутових споживачів
https://water.kherson.ua/pro-vvedennya-v-diyu-tary...

Ви побутовий чи непобутовий?
автор Шумелка Мышь • 1 час назад
Ответ дляМишка-шалунишка

Ви побутовий чи непобутовий?
Та ні,принесли квітанцію і там нові тарифи (
автор Шумелка Мышь • 1 час назад
Ответ дляМишка-шалунишка

Ви побутовий чи непобутовий?
Непобутовий.Закрита квартира перероблена під магазин .Дякую.
Начальник Анонимов• 1 час назад
Ответ дляШумелка Мышь
Так если закрыта и не пользуетесь, то за что вы платить собираетесь ?
Мона Лиза• 46 минут назад
Це пипець, для того виснаженого Херсона тариф 90 грн за куб. Навіть для ФОП це занадто
Чуйка , що в нас в Миколаєві зросте скоро
Забобонний фрукт• 47 минут назад
Ответ дляШумелка Мышь
Лічильник на воду є?
Забобонний фрукт• 46 минут назад
Ответ дляМона Лиза
Там люди як можуть, крутяться, працюють, ризикують - і на тобі нові тарифи!
Забобонний фрукт• 45 минут назад
Ответ дляНачальник Анонимов
Якщо там немає лічильника, то по нормі.
Мона Лиза• 35 минут назад
Ответ дляЗабобонний фрукт
Я знаю.Працюю в мережі аптек Миколаєва і пов´язані з Херсоном.Там просто капець, по дорозі в місто сітки антидронові, щоб хоть щось привезти.Зараз взагалі закрили дорогу.
І ще бідолашним тариф підвищють
Забобонний фрукт• 7 минут назад
Ответ дляМона Лиза
І ще бідолашним тариф підвищють
Я знаю, вже більше року не можу додому з´їздити.