Шумелка Мышь• 1 час назад
Водоканал нові тарифи з 1.01.2026?
Прийшло повідомлення у двері ,що в Херсоні нові тарифи на воду .Неможу на сайті знайти інформацію .
Шумелка Мышь
• 1 час назад
Підвищили для всіх?Для фоп 42,12 водопостачання і 48 грн водовідведення .Це 90 грн куб?А для квартир звичайних теж ?
Мишка-шалунишка• 1 час назад
Тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для населення застосовуються на рівні тарифів, встановлених ще у 2021 році:
централізоване водопостачання – 15,78 грн за 1 куб.м (з ПДВ);
централізоване водовідведення – 14,916 грн за 1 куб.м (з ПДВ).
А підвищення відбулося для непобутових споживачів
Ви побутовий чи непобутовий?
Шумелка Мышь
• 1 час назад
Ответ дляМишка-шалунишка
Ви побутовий чи непобутовий?
Та ні,принесли квітанцію і там нові тарифи (
Шумелка Мышь
• 1 час назад
Ответ дляМишка-шалунишка
Ви побутовий чи непобутовий?
Непобутовий.Закрита квартира перероблена під магазин .Дякую.
Начальник Анонимов• 1 час назад
Ответ дляШумелка Мышь
Так если закрыта и не пользуетесь, то за что вы платить собираетесь ?
Мона Лиза• 46 минут назад
Це пипець, для того виснаженого Херсона тариф 90 грн за куб.
Навіть для ФОП це занадто
Чуйка , що в нас в Миколаєві зросте скоро
Забобонний фрукт• 47 минут назад
Ответ дляШумелка Мышь
Лічильник на воду є?
Забобонний фрукт• 46 минут назад
Ответ дляМона Лиза
Навіть для ФОП це занадто
Там люди як можуть, крутяться, працюють, ризикують - і на тобі нові тарифи!
Забобонний фрукт• 45 минут назад
Ответ дляНачальник Анонимов
Якщо там немає лічильника, то по нормі.
Мона Лиза• 35 минут назад
Ответ дляЗабобонний фрукт
Я знаю.Працюю в мережі аптек Миколаєва і пов´язані з Херсоном.Там просто капець, по дорозі в місто сітки антидронові, щоб хоть щось привезти.Зараз взагалі закрили дорогу.
І ще бідолашним тариф підвищють
Забобонний фрукт• 7 минут назад
Ответ дляМона Лиза
І ще бідолашним тариф підвищють
Я знаю, вже більше року не можу додому з´їздити.