Банан-барабан• вчера в 18:11
Мы подобрали котенка
Взяли у подружки дочки, им подкинули, но у них самих двое.
Взвесила 1.5 кг, на вид мес 2-3.
Похоже он и жил ранее где-то, не зачуханный, но знакомые сказали им подкинули во двор.
У нас дочка 13 лет, это ее мечта и она вчера пришла и попросила забрать к нам.
Взвесила 1.5 кг, на вид мес 2-3.
Спішу - перекидаюсь• вчера в 19:06
Ответ дляБанан-барабан
Когда я пойму, что его пора кастрировать?
Кошка орала нечеловеческим голосом,ину я ей таблетки поначалу давала , и стала искать ветеринара.
Месяцев в семь можно смело кастрировать.
П´яна вишня• вчера в 19:28
Нормальний сардельян такий, вгодований) А ось наша красотуля. В три місяці в волонтерів забрали, мамку машина збила, а їх сімох котенят в коробці хтось на дощі викинув( Тепер залюблена, зацілована, розбалувана жопка)
Банан-барабан
• вчера в 19:31
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Понять бы точно когда ему 7 мес будет
Спішу - перекидаюсь• вчера в 19:33
Ответ дляБанан-барабан
Понять бы точно когда ему 7 мес будет
Ветеринар.Я тоже точно не знала, ибо подобрыш. Показать доктору, он уже определит.
Телячі ніжноСті• вчера в 19:58
Ответ дляДиректор Пляжу
Девочки , покажите, каким взяли котика и каким стал.
Нам тоже подбросили. Обработали от блох, глистов, ветеринар
Позже стерелизовали
Позже вакцина
Позже стерелизовали
Позже вакцина
Директор Пляжу• вчера в 20:01
Ответ дляТелячі ніжноСті
Позже стерелизовали
Позже вакцина
Позже стерелизовали
Позже вакцина
Какая нежная кошечка! Белые, чистые подушечки!
Телячі ніжноСті• вчера в 20:10
Ответ дляДиректор Пляжу
Спасибо! Порадовало, что чистоплотная) а вот характер сложный, не ручная
Инста_Богиня• вчера в 20:37
Ответ дляТелячі ніжноСті
Позже стерелизовали
Позже вакцина
Позже стерелизовали
Позже вакцина
Это кошка?
Послушная• вчера в 22:33
Ответ дляБанан-барабан
Понять бы точно когда ему 7 мес будет
В 6 місяців молочні зуби випадають, по кликали дивіться.
Звездолётчица• вчера в 22:34
Ответ дляБанан-барабан
З 6 міс вже можна. Взагалі, рання кастрація з 4-х. Але вам треба проглистогонити, потім вакцинувати, а тоді вже кастрація. Рідко роблять навпаки.
Звездолётчица• вчера в 22:38
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Маю вже третього кота. Всі почали мітити до 7 міс. Двоє в 6, мало не день в день, один в 6,5.
Ну, котів не критично до першої мітки каструвати, а от кішок дуже бажано до першої тічки.
Natalia505• вчера в 22:44
Ответ дляБанан-барабан
Спасибки) опыта с котами нет, есть только с кошками. Какие у них отличия?
Рідний брат мого Василя. Дуже няшний, вакцинуйте, автор і стерилізуйте.
Бочка порохУ• вчера в 23:27
На вид ему мес 4. Тем более, такой вес. У нас кошке 7 мес весит 1,2. , взяли в 4.
Пусть будет в тепле, здоров и счастлив.
К ветеринару обязательно поедьте, все проверьте и обработайте, прививки нужны.
Доктор и подскажет возраст и когда кастрировать
Пусть будет в тепле, здоров и счастлив.
Бочка порохУ• вчера в 23:35
Баба Йога• вчера в 23:42
Ми вже 8 років як красунчика свого з вулиці забрали. Також у знайомих. Вони на вулиці його знайшли, а у н з собака бійцівський , але котика не чіпала..проте жінка тоді була вагітна. Шукали сім´ю. Так склалось тепер у нас, товстопуз, булка, багет, толстяк, партоскін, любімка і просто Чарлік. Живе в своїй 3 пов.віллі)) . Але має ще теплі краї біля батареї(зараз актуальне місце))) , курорти на підвіконні і навіть пару раз тікав у відпустку на вул., правда за сраку 1 раз вкусив хтось єлі відкачали, слідкуємо щоб не тікав, жвері вхідні надовго не відкриваємо, якщо то нога завжди вперед і притримуємо ,,беглеца,, , але його ну просто тягне на вулицю)
П´яна вишня• 1 час назад
Ответ дляТелячі ніжноСті
Ой, шкода( А наша така тактильна і контактна, що іноді трохи з донькою втомлюємось. Завжди всюди з нами і зуби чистить і душ приймає і готує з нами, розмовляє. Приносить іграшки свої і вимагає гратися з нею, навіть коли ти зайнятий. Але трєвожніца треш. Постійно тримає нас всіх на контролі, обходить квартиру, щоб знати, хто і чим зараз зайнятий, масажі робить. Але донька її фаворит, добре, що працює з дому. Бо якщо виходить кудись з квартири, то мала кричить доки донька не повернеться(
Баба на горошині• 1 час назад
Ответ дляПослушная
Оце краса. А характер?
Огидний) не тактильний зовсім, приходить тільки коли йому треба.Але балуваний і залюблений.
Банан-барабан
• 45 минут назад
Все ниче, но похоже он не знает, что такое лоток, хотя на передержке ходил в лоток и на улицу
Сначала долго не писял, я уже переживать стала, а потом я увидела как он шустро на дорожку опорожнился как ни в чем не бывало.
Банан-барабан
• 37 минут назад
У нас довольно таки тактильный. Спали хорошо. У дочке пристроился, хорошо им вдвоем)
Да и вообще он ищет человека и пристраивается ))
Банан-барабан
• 37 минут назад
Банан-барабан
• 35 минут назад
Ответ дляЗвездолётчица
А как они переносят кастрацию? Тоже как и кошки отходят у вечеру? Кошкам попону одевают а котам что?