Шаманю второпях• вчера в 22:11
Як Ви продаєте?
Ви як продавець (продаючи своі речі) яким способом зачасту продаєте/яким купують? Проголосуйте пліз)
1.Післяплата (з передплатою на вашу карту)
2.повна оплата на вашу карту
3.*лх дост оплата на пошті при отриманні
4.*лх дост оплата одразу на сайті
2.повна оплата на вашу карту
4.*лх дост оплата одразу на сайті
пу_пугренчик• вчера в 22:18
олх доставка личные вещи
это не смотря на то, что у меня с 2011 года аккаунт, 100% хорошие отзывы, но люди даже мелочевку хотят покупать олх доставкой
по работе 100% предоплата или наложка, я оба варианта принимаю
Котогосподиня• вчера в 22:20
На олх да продаю с олх доставкой, но только новой почтой.
А так нет, беру предоплату и честное слово что заберут посылку !
Котогосподиня• вчера в 22:21
Ответ дляпу_пугренчик
олх доставка личные вещи
Нищие люди все время боятся что их обмагут :(
задумчивая мордочка• вчера в 22:40
Продаю исключительно 2 и 4 . Остальное отключила. Никаких наложенных .
задумчивая мордочка• вчера в 22:44
Ответ дляКотогосподиня
Это факт, с утра человек оплатил 500 грн на карту, я уже отправила посылку и только что дама заказала за 180 грн игрушку, хотя если оплата на карту, я делаю минус 50 грн скидку. Олх доставка и всё 🤠🤷
Не виправдовуюсь• вчера в 22:47
Повна оплата, рейтинг в мене зашкалює. Не тут))Тут мохом поросло.
Покорительная• вчера в 22:47
Олх без проблем любою поштою.
Голову морочили тільки коли даром віддавала
Позитивна• сегодня в 01:43
Як магазин продаю тільки з повною передплатою. Близько 30% покупців відсіюється, але ті, що купують, розуміють, що нічим не ризикують.
На олх продаю лише особисті речі, частіше також передплатою, але якщо бачу, що людина адекватна, можу піти назустріч і відправити олх-доставкою. Переляканим відмовляю, бо іноді повертався повністю зіпсований товар.