ЛюбимаЯНЬ• сегодня в 19:39
Дівчата, питання по госпіталізації старенької людини
Забрали стареньку маму з села,нема світла ,холодно і тд. Здоров´я не дуже,шо фізично,що ментально,подалася за цей рік. В кого є досвід,хочемо госпіталізувати,щоб здати аналізи,узі,прокапати і тд,якось підтримати трохи. Як це робиться,якщо в Києві ні прописки,ні декларації з лікарем немає в неї. Звичайно,що треба тут класти,щоб повідувати і доглядати. Відгукніться,хто недавно клав батьків. Дякую всім
Покорительная• сегодня в 19:42
Робіть декларацію, беріть направлення в стаціонар, шукайте місце для госпіталізації. Чи Ви готові платною?
Самая СоветЧиваЯ• сегодня в 19:43
Декларация в любом случае нужна. Если у неё она уже была - то делается за 5 мин по звонку в поликлинику. Для госпитализации нужны показания- если семейный их найдёт, то выпишет направление в стационар. Перед этим придётся сдать анализы, пройти обследования.
Или просто в платную клинику.
Ms. Анонимная• сегодня в 19:43
В селі у мами є декларація з сімейним лікарем? Якщо так, то просите її сімейного лікаря дати електронне направлення на шпиталізацію. Воно дійсне по всій Україні, але треба підійти до стаціонару та узгодити чи є місце і коли можна оформити на стаціонар
Якщо декларації нема зовсім, то не зважаючи на відсутність київської прописки (реєстрації) шукаєте вільного сімейного лікаря та підписуєте декларацію. І далі схема така сама
Яичница с беконом• сегодня в 19:44
Ответ дляПокорительная
Направлення в стаціонар ’щоб прокапати’?
хто ж його дасть?
ЛюбимаЯНЬ
• сегодня в 19:47
Ответ дляШеллар
В схожій ситуації із родичкою вибрала санаторій, якраз по базовій програмі вийшли оздоровчі процедури, аналізи та капельниці.
Цікаво,дякую. А який санаторій?
ЛюбимаЯНЬ
• сегодня в 19:48
Ответ дляMs. Анонимная
О,дякую дуже. Декларація в селі є. Треба шукати контакти
Яичница с беконом• сегодня в 19:48
Авторе, ніхто не дасть направлення в стаціонар, щоб зробити аналізи чи ’прокапати’. В стаціонар дають направлення, якщо є конкретні скарги, які підтверджені аналізами і потрібно встановити діагноз чи є діагноз і потрібне лікування.
ЛюбимаЯНЬ
• сегодня в 19:49
Ответ дляЯичница с беконом
Так є скарги,є пухлина доброякісна неоперабельна.
черная мамба• сегодня в 19:53
Ответ дляЯичница с беконом
200%,автор через сімейного йдуть всі направлення
Яичница с беконом• сегодня в 19:54
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Навіщо тоді стаціонар, якщо неоперабельна? Всі аналізи, узд і т.д. робляться амбулаторно. Потім сімейний лікар дає рекомендації. Стаціонар це не санаторій
ЛюбимаЯНЬ
• сегодня в 19:58
Ответ дляЯичница с беконом
Важко сказати. Я давно дуже давно нікого не лікувала. Звикла,як колись, поклали діда в лікарню,прокапали,прокололи тиждень та і забрали додому
На циголках• сегодня в 19:59
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Від чого діда капали?
Яичница с беконом• сегодня в 20:01
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ноги,жкт
Ноги та шкт це не діагноз
від ніг і шкт не капають.
Покорительная• сегодня в 20:09
Ответ дляЯичница с беконом
Ноги та шкт це не діагноз
від ніг і шкт не капають.
Ну, щось з ногами, щось з жкт, ну ж ясно, в дідусів/ бабусь букет болячок і діагнозів
Яичница с беконом• сегодня в 20:14
Ответ дляПокорительная
Ні, не ясно. Бо скоріше за все капались якісь фуфломіцини. І дивує оце ’прокапатись’ - якщо ліки приймають орально, то це не лікування, а от крапельниці - то сила
капати щось літній людині без необхідності, це більше шкоди ніж пользи. Судини вже нееластичні, десь тромби, як відреагує організм навіть на фізрозчин невідомо...
Бутербродница• сегодня в 20:17
В сімейного робіть аналізи,обстеження.Далі знайдете відділення по необхідному профілю і будете домовлятися,якщо треба капання.Може там тиск чи цукор-таблетки щодня,то і не треба капання.Я забрала маму,обстежила,коле інсулін сама собі.Раз з інсультом лежала,більше і ніде не треба було капатися.Жменя ліків щодня і нормально
Амелі на мілені• сегодня в 20:17
Ответ дляMs. Анонимная
Госпіталізація з яким діагнозом ?
Бутербродница• сегодня в 20:18
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ноги,жкт
УЗД де хочеш приватно,чи в пмсд в чергу,запис в реєстратурі
Амелі на мілені• сегодня в 20:19
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Не показ для госпіталізації
Амелі на мілені• сегодня в 20:20
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ноги,жкт
З таким не госпіталізують
Хто в направлені напише Ноги ?
Пс - лікар стаціонару
Хто в направлені напише Ноги ?
Пс - лікар стаціонару
Амелі на мілені• сегодня в 20:21
Ответ дляОч@ров@Шк@
Зверніться до сімейного лікаря.
Дадуть направлення
І все
Дадуть направлення
І все
Куди ? До кого ?
Пи Пи Пилюля• сегодня в 20:23
Так укладіть декларацію для початку, тоді з сімейним обговорюйте, де і як це робити.
Одне не розумію, доя чого для Узі і аналізів класти у лікарню? Ви там самі б лежали?
Аналізи здаються з викликом медсестри додому, Узі будь-яка платна клініка вам зробить, крапельницю призначить сімейний.
Для чого бабусю мордувати тими лікарнями?
Амелі на мілені• сегодня в 20:25
Ответ дляПи Пи Пилюля
Стереотип - капати , чистити сосуди і тд ще живий
Пи Пи Пилюля• сегодня в 20:25
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Зараз без конкретних показань не кладуть.