ЛюбимаЯНЬ• вчера в 19:39

Дівчата, питання по госпіталізації старенької людини

Забрали стареньку маму з села,нема світла ,холодно і тд. Здоров´я не дуже,шо фізично,що ментально,подалася за цей рік. В кого є досвід,хочемо госпіталізувати,щоб здати аналізи,узі,прокапати і тд,якось підтримати трохи. Як це робиться,якщо в Києві ні прописки,ні декларації з лікарем немає в неї. Звичайно,що треба тут класти,щоб повідувати і доглядати. Відгукніться,хто недавно клав батьків. Дякую всім
КрестьянинДиор• вчера в 20:43
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
О,дякую дуже. Декларація в селі є. Треба шукати контакти
Больница- это не место для отдыха, вам объяснят, что обследование амбулаторно, а для госпитализации нужны показания, их явно у вас нет
КрестьянинДиор• вчера в 20:44
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Так є скарги,є пухлина доброякісна неоперабельна.
То яркий конкретно діагноз?
Электричка• вчера в 21:06
Спокойно к любому врачу в хелси с припиской что врач заключает декларации записываете ее и даже без нее с ее документами идете и заключаете декларацию. Декларация в селе сама ликвидируется. Если в село вернется, то также пойдет обратно к своему врачу и заключит декларацию заново
Коник-стрибунець• вчера в 21:22
Зробіть декларацію з сімейним лікарем і візьміть направлення в інститут геронтології. Але краще на весну, коли потеплішає.
Ms. Анонимная• вчера в 21:41
Ответ дляАмелі на мілені
Госпіталізація з яким діагнозом ?
А це вже вирішить сімейний лікар. Зараз не так легко отримати направлення в стаціонар, а без нього через само звернення ще важче. Стаціонари добряче скоротили, деякі стаціонари перепрофільовані під поранених. В Києві напевно не так сильно, а на сході України навіть на базі гінекологічних відділень лежать поранені бійці-чоловіки.
Фрекен бок• вчера в 23:15
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Важко сказати. Я давно дуже давно нікого не лікувала. Звикла,як колись, поклали діда в лікарню,прокапали,прокололи тиждень та і забрали додому
Навіть за наявності направлення, в плановому порядку у лікарні буде черга. Направлення приймуть, але прийдеться чекати від кількох місяців і більше. Якщо взагалі приймуть