Угги в горошек• Изменено сегодня в 01:13

Таки добили

Отопление и свет минус. Еще с прошлого раза нормально не включили, батареи были еле теплые. Сейчас прям ощутимо холодно стало. Зашибись просто
забиякина• 2 часа назад
Ответ дляКто крайний?
Вже давали. Чи ви про те благополучно забули? Ну звісно_)
Зараз що робити? Чи ви тільки по лозунгам?
Распутница• 2 часа назад
Ответ дляКто крайний?
Пшла нах, шкура. Що, в голові не вкладається що не всі кияни такі шкури як ти? А вголос вживу ссиш таке бовкнути! Сидите киваєте всі мовчки.
Звісно ж вам кацапи ближче, бо ви такі ж підлі як вони і є.
Выпей таблетку от шизофрении ! Сдурела бабка
Кто крайний?• 2 часа назад
Ответ дляРятівник Малібу
Не ври.
О, ще одне упороте) Ну вийди на вулицю покричи щоб здавалися - потішимося як швидко тобі пику начистять
На паровозе• 2 часа назад
Ответ длямиссДавеча
Откуда вы, черти, лезете?
Где ваше сосколково?
Не всех дурных война убила(с)
Ну да…вас вон не добила
Рятівник Малібу• 2 часа назад
Ответ дляКто крайний?
Иди воюй, воинственная. Или ты только своим ртом грязным вонять можешь?
Не люблю натовп• 2 часа назад
Ответ дляКто крайний?
Волати в усі сторони щоб зброю далекобійну і бити по вилупкам кацапським.
А що ви пропонуєте власне? Чи ви щиро вірите що якщо здатися - то всі залишаться живі та здорові? То чому ж не здалися ще й досі?

Вас нічому 4 роки повномасштабки взагалі не навчили???
А нащо взагалі знищувати енергетику? Буде половина України без електрики, що від цього виграє росія?
Кто крайний?• 2 часа назад
Ответ дляНа паровозе
Да? Ну как только ты откроешь границы для всех, так и удеру с честей из этого концлагеря, с тебе помашу ручкой и счастливого времени на нуле
Ще не вистачало для шкур умови створювати. Тисою пливи, вбоге
забиякина• 2 часа назад
Ответ дляМир Мир Мир!
Ну от маємо факт прожаних шкур, то що далі і зброю не дають навіть розмов про це нема, що будем сидіти вічно в темряві і холоді , а влітку в бактерія і епідеміях? Ви не відповідаюєет по факту тільки мріях якісь 4 річної давнини про те що нам дадуть супер. Зброю . Цим нас годували в 22 році зараз вже не про це.
У вас такий гарний нік
Цвірінь• 2 часа назад
Ответ длязабиякина
Лопатами, і ..уямі резиновими, тільки вожді де?
Цей хто пропонував лопатами, то вже втік
Кто крайний?• 2 часа назад
Ответ длязабиякина
Я вже сказала що робити. Проблеми із сприйняттям інформації? Вже чесно хоч для себе б визнали що не готові ніц робити, а тільки анонімно вити тут
На паровозе• 2 часа назад
Ответ дляРятівник Малібу
Херсон, Харьков, Запорожье?
Вы желаете им участь Бахмута или мирной жизни? Варианты только такие
Грамотний хвіст• 2 часа назад
Девочки, я одного не могу понять. Почему когда по нам лупят, некоторые начинают лупить друг друга? Это что, психологическая хворь, особенность или...или хз. От этого что, легче
Агент Пинкертона• 2 часа назад
Ответ дляКто крайний?
Так і чому ви ще не падаєте їм в ноги, не зрозуміла? Вам хто завадив?
Де і кому падати?
Крем для арбуза• 2 часа назад
Ответ дляАгатаХристя
А какая разница прошла ли? У нас и так света не было и тепла. По сути ничего не изменилось. При чем никто и не собирался нам что-то включать. Не ну ясно, зачем, чтобы снова выключить таааа
Так Скумбрія сказала, що українці готові терпіти 2-3 роки без світла та тепла за ради перемоги!ґ згідно Потужного плана Зеленського)
Распутница• 2 часа назад
Ответ дляКто крайний?
Таких как ты надо разрывать на месте ,скотина просто ! И пусть меня хоть навсегда забанят ! Бог всё видит , тебе эти ботяцкие копейки выльются боком и детям твоим!
Кто крайний?• 2 часа назад
Ответ дляРятівник Малібу
Щоцйно такі шкури як ти виїдуть звідси - так і одразу. Чи ти думаєш за таких шмар як ти хтось має воювати щоб ви і надалі країну продавали?
На паровозе• 2 часа назад
Ответ дляКто крайний?
А что ж ты «шкура» не мочишь кацапов на нуле вместе с пацанами, а? Тварюшка ты трусливая
забиякина• 2 часа назад
Ответ дляЦвірінь
З тією хто пропонувала хуями? Чи сам з собаками
Цвірінь• 2 часа назад
Ответ дляКто крайний?
Шкурами прокацапськими. Вони все одно непотріб.
Відповідь буде? Чим бити пропонуєте, тим чого нема?
Кто крайний?• 2 часа назад
Ответ дляНе люблю натовп
Капітуляцію звісно, що ж ще
Небалувана Галя• 2 часа назад
Ответ дляКто крайний?
Якби волали всім світом, то дали б. Вже давали. Але приходять оті продажні шкури і починають волати - здаємося, мивсеумрем! на окупованих всі живі і нам нічого не буде!
І все йде далі, поки чують саме шкур.
Вам бы личную ракету пусть уже дадут-самоподорвитесь и заткнитесь наконец!!А нас не нужно толкать к самоуничтожению!!
Рятівник Малібу• 2 часа назад
Ответ дляКто крайний?
Ніц? Вот ты и спалилась, западэнка😁
А теперь скажи что, не правду ли о вас в этой теме советчицы пишут?
миссДавеча• 2 часа назад
Ответ дляНа паровозе
Ну да…вас вон не добила
Главное, жопу вазелином намажь. Туда 30 москальских монеток по одной вставят кураторы.
На паровозе• 2 часа назад
Ответ длязабиякина
У ботихи нового текста просто нет на этот вопрос)
Тішуся неперетішуся• 2 часа назад
Ответ дляНе люблю натовп
А що не видно по цій темі яка мета?
ЛижТолько• 2 часа назад
Ответ дляНебалувана Галя
Вечером прочла очередное восторженное высказывание Трампа что и россияне и украинцы двигаются отлично к миру!И он это говорит впервые колыхнулась надежда))
Но уже ее погасили)
Таким образом Путин давит на Зеленского. В понимании Трампа капитуляция это мир.
Кто крайний?• 2 часа назад
Ответ дляАгент Пинкертона
Де і кому падати?
А чого ви в мене питаєте власне*? Питайте оту шкуру вище, їй видніше - то ж її ідея.
Распутница• 2 часа назад
Ответ дляРятівник Малібу
Ніц? Вот ты и спалилась, западэнка😁
Оно в Польше сидит и гавкает
забиякина• 2 часа назад
Ответ дляКто крайний?
А що ви тут робите крім ругані? І обзивання всіх. Чому ж такі як ви можуть тільки волати. І ви теж під анонімом то відкривайтеся
Мир Мир Мир!• 2 часа назад
Ответ дляКто крайний?
Тобто протиставити тисячі дронів в день кацапскій нам нема чого , ні ракет ні балістики нічого, тільки ваша фору на бравада . Отак в нас все в країні