Ms. Iphone• 05 февраля в 10:44

Корм для стерилізованих котів, порадьте

Був сейворі для кошенят до року, підходив. Потім 2 інших сейворі, бріт, понос. Купила 4 лапи, підійшов. Хочу купити щось середнє по ціні і щоб був хорошим. Чи в неї чутливий шлунок? Порадьте
Потребую апгрейду• 05 февраля в 10:53
Тут пробувати, що погодиться їсти, моя скйворі не хотіла, трохи дешевший і ок за складом Бріт Кее, цей їсть
Мост_Устал• 05 февраля в 10:53
Пробовала разные, паштеты и паучи беру монге. Сухой оптимил, вкусы меняю только своим
Лагшмивара• 05 февраля в 10:54
Я в brit розчарувалася. Проблеми з кишківником почалися через нього.
Перевела на acana.
Доречі після бріт якийсь час тримала та medica.
Наездница• 05 февраля в 10:54
Кормлю сейвори и оптимил беззерновой
От брита у кошки вздутие
Хтомолодець? Я!• 05 февраля в 10:59
нельзя гадать чувствительный желудок или нет, это решает гастроэнтеролог

4 лапы максимум для уличных, когда надо дешево закупить мешками
брит говно
сейвори очень переоценен, как говорят хозяева зоомагазинов

хороший грандорф, посчитайте по весу сколько вам будет обходиться
хорошая чистая вода и питьевой режим тоже важны
Вірю, я повірив• 05 февраля в 11:05
Я Йозеру покупаю. Нормальный корм.
Тантрический кекс• 05 февраля в 11:21
Миші!Бог зна,що він ще знаходить,коли лазить десь по пів дня.
Доїдає сиром,куркою,молоком.
Дружная семейка• 05 февраля в 11:32
брит 4 лапы и йозера - нет
проплан, адванс и оптимил - да
это в среднем ценовом сегменте
Потребую апгрейду• 05 февраля в 12:30
Ответ дляНаездница
Кормлю сейвори и оптимил беззерновой
От брита у кошки вздутие
там у складі є бобові, він не всім підходить, але загалом склад хороший, якщо ми про Care, Premium гірший за складом, але і дешевший
Потребую апгрейду• 05 февраля в 12:31
Ответ дляДружная семейка
брит 4 лапы и йозера - нет
проплан, адванс и оптимил - да
это в среднем ценовом сегменте
у проплану гірший склад, до речі, якийсь час і його їла кицька, поки не почалася аномална линька і тьмяна шерсть, на бріті це швидко пройшло, початково сама не вірила