Я-ваш шанс• вчера в 15:27
Как относитесь к тому что дарите человеку подарок,а он его передаривает кому то?
nusjka2011• вчера в 16:52
Мені от совість не дозволяє передарувати чи викинути, хоча я ненавиджу хлам. От з недавнього - подарували ланцюжок з підвіскою з жовтого золота 333 проби зі словами ’ ми знаємо, що ти золото не носиш, але все одно даруємо’
. От що з цим ’ скарбом’ робити? Я ще й жовтий колір терпіти не можу (((
спальное место• вчера в 16:55
Ответ дляСинди Кроуфорд
некрасіво передарувати непотріб..чим ви тоді відрізняєтесь
Правильно.
Відразу в смітник)