Я-ваш шанс• вчера в 15:27

Как относитесь к тому что дарите человеку подарок,а он его передаривает кому то?

Фокус-Покус• вчера в 16:49
Роблю висновки і наступного разу дарую шось потрібне, або гроші
nusjka2011• вчера в 16:52
Мені от совість не дозволяє передарувати чи викинути, хоча я ненавиджу хлам. От з недавнього - подарували ланцюжок з підвіскою з жовтого золота 333 проби зі словами ’ ми знаємо, що ти золото не носиш, але все одно даруємо’ . От що з цим ’ скарбом’ робити? Я ще й жовтий колір терпіти не можу (((
спальное место• вчера в 16:55
Ответ дляСинди Кроуфорд
некрасіво передарувати непотріб..чим ви тоді відрізняєтесь
Правильно.
Відразу в смітник)
Ростки жимолости• вчера в 18:45
Меня это огорчает. Я тщательно выбираю подарки