Ванна Тазиковна• сегодня в 02:02

Енергетика

Хто шарить. Я правильно уявляю собі?:
Світла у нас жменька. І от дають її 10% споживачів (цифри абсолютно умовні!) а інші 90% - в черзі, через годин 10-15 черга доходить. Всім по троху.
Щоб вийти з цього, нам уде треба не ремонтувати, а будувати нове. Навіть якщо уявити що є на це гроші, (хоч я думаю або нема, або не буде ніхто це фанансувати, бо неначасі), то будівництво це роки, а трощать - за ніч.
Ну тобто ніяких варіантів врятуватися від становища, яке склалося, нема?
Чи я фантазірую на ніч глядя, а насправді нас врятує просто зниженя інтенсивності обстрілів+потепління+покращення ппо, і все так само «поремонтують» як і раніше?
Баба на горошині• сегодня в 02:11
зниженя інтенсивності обстрілів+потепління+покращення ппо
тут я вижу только потепление и все. остальное не осуществится.
к сожалению.
тоже график посмотрела и ох.ла. наелась ухи крч.. и как дальше я хз
автор Ванна Тазиковна • сегодня в 02:14
Ответ дляБаба на горошині
к сожалению.
Ну просто подібні колапси вже бували. Але маю підозру що зараз поремонтувати так просто - не вийде вже.
(Доречі чому раніше тоді, при всіх працючих тец і аес - ми сиділи на подібного рівня графіках)
Баба на горошині• сегодня в 02:16
Ответ дляВанна Тазиковна
не знаю. мы не сидели на таких графиках. с 9 января у нас графики, каких еще не было, а сегодняшний график вообще 4 часа в день- такого не было до сегодня. так что как по мне- не было такого коллапса.
я считаю, что у нас энергетическая катастрофа, но нам не хотят это озвучить ротом.
автор Ванна Тазиковна • сегодня в 02:16
Ответ дляБаба на горошині
к сожалению.
Інтенсивність і зараз не особо інтенсивна, скажу я Вам. Ну скільки? 2-3 рази на міс десь прям маштабний масований
На захід летить взагалі наче раз на міс десь.
Могли б і позбивати в Києві щоб по тец не попало. Це не рівень на 4й рік. Це або саботаж, або геть нема чим збивати
автор Ванна Тазиковна • сегодня в 02:17
Ответ дляБаба на горошині
Та незай не озвучують, нехай роблять щось
Яка доля хоча б генераторів що прості поляки нам пожертвували. Знову на реалізацію пішли?
Кофр для ноги• сегодня в 02:18
Я уже не знаю, свет два раза в сутки утром и ночью по 2 и 1.5 часа... как из этого вообще можно вырулить((
автор Ванна Тазиковна • сегодня в 02:19
Ответ дляБаба на горошині
Літо 2023 7 годин без світла поспіль було залізобетонно пам‘ятаю, з епізодичними провалами до понад 7 год без. І три год «біла зона», яка теж епізодично могла зменшитися.
Не пам‘ятаєте хіба? 4 чорні клітинки, три сірі і три білі
автор Ванна Тазиковна • сегодня в 02:21
Ответ дляКофр для ноги
Скандал піднімать
Блокувать дороги
Нехай або де хочуть беруть, або просять пощади. Пощада - наче не капітуляція, і конституцією, яка тим паче, на паузі, не забороняється
Чебураха з перцем• сегодня в 02:23
Ответ дляВанна Тазиковна
У нас не было отключений тем летом по 7 часов. Вроде максимум по три. Более того, скажу по секрету, у нас уже более недели тоже отключений почти нет. Думаю не только у нас, просто мало кто об этом напишет
Баба на горошині• сегодня в 02:28
Ответ дляВанна Тазиковна
https://www.unian.net/economics/energetics/grafiki...
вот где задница.
то лето будем еще вспоминать с ностальгией
автор Ванна Тазиковна • сегодня в 02:29
Ответ дляЧебураха з перцем
Буди у мене, я чого пам‘ятаю, бо сдома без кондьора було нестерпно. А почернутися додому коли хоч - не можна, треба ліфт. І от я бувало вийду з малою на ліфті ще, і сподіваюся через 4 год назад. І хопа, сіру зону ще задіюють. І я ще три год на вул. , годувала на вул, укладала спати там же. Я додому як дають.
Меряю от 0• сегодня в 02:30
Ответ дляЧебураха з перцем
А где это у вас не отключают, вся черниговская обл сидит без света уже долго и это при том что прилетает куда угодно,Киев,Львов, Одесса - отключают нас.
Яжбоматусяблін• сегодня в 02:30
Ответ дляВанна Тазиковна
Коли раніше? Енергетику бомблять з 2022, просто не озвучували, замовчувати, тіпа сікрєтно
Баба на горошині• сегодня в 02:31
Ответ дляВанна Тазиковна
ясно. ну вы интересная) могли б- посбивали б. думаете, у ппошников нет семей и родных, и они спецом промахиваются? таке
Яжбоматусяблін• сегодня в 02:31
Ответ дляБаба на горошині
Так само як при аварії на ЧАЕС мовчали... Людей на демонстрацію вивели ....
автор Ванна Тазиковна • сегодня в 02:32
Ответ дляЯжбоматусяблін
Що коли
Завжди
Не помню я щоб це приховували
Яжбоматусяблін• сегодня в 02:33
Ответ дляВанна Тазиковна
Ну чекайте поганий процент збиття...ще з літа. Немає чим збивати. Взагалі ми не знаємо як збивають...що нам звучить не може були правдою.
Чебураха з перцем• сегодня в 02:33
Ответ дляВанна Тазиковна
Ну я ж Вам о том и говорю, у всех по разному. У нас тем летом на работе свет вообще не отключали. Потому я не очень и помню тех летних графиков. Днём под кондерами на работе, домой приходили, были на улице пока свет не дадут, потом дома врубали кондёр, охлаждали и спать ложись.
А если у всех по разному, значит не все потеряно
Яжбоматусяблін• сегодня в 02:36
Ответ дляВанна Тазиковна
Що коли
Завжди
Не помню я щоб це приховували
Та то низький процент озвученого. В нас якщо не причина’ горить трава’, то ’ влучання в складські невиробничі приміщення за містом’, а насправді летить, влучає куди треба.
Чебураха з перцем• сегодня в 02:36
Ответ дляМеряю от 0
Ну кто ж Вам такое расскажет. Точно НЕ на западной, одно могу сказать
Меряю от 0• сегодня в 02:39
Ответ дляЧебураха з перцем
Писать можно что угодно.
автор Ванна Тазиковна • сегодня в 02:39
Ответ дляБаба на горошині
Ну так ними ж керує хтось. Саботаж це не ппошніка справа. Наприклад на такій-то точці чергують іван Петро і Степан. А на іншій - Богдан, Олександр, Дмитро і Ігнат. А Павло і Остап з третьї точки - на лікарняному. От керівник лишає на другому посту лише Олександра і Дмитра. І каже їм що Богдан і Ігнат - ідуть на третій пост, замінити хворих. А насправді направляє Богдана з Ігнатом - в перший пост, посилити. В третій пост - голий. Як раз десь там, де голе бути не має в цей день.
І направляти занітно-ракетчиків у піхоту, а теке було - це саботаж теж.
Вишиванка• сегодня в 02:45
Самое прикольное из всего этого, что, например, расхераченная тец-частная😳
Это всё усложняет. Тец частная, бандюка какого-то … тадададаааам. То есть, влада ее не защитила и не восстановит. Еще и имеет аргумент.
Яжбоматусяблін• сегодня в 02:48
Ответ дляВишиванка
Так я ж про то , енергетику кучма продав приватникам. Мені тут писали, що за кучма хороший, агаааа. Лиш приватники 30 років качали бабло з енергетики і добре себе зараз почувають за кордоном, при тому приватники, в основному закордонні бенефіціари.
Яжбоматусяблін• сегодня в 02:53
Ответ дляВишиванка
До тец якраз черга дійшла років 10 назад, активно фдм їх розпродував не останнім людям в країні
Раз одела не бу• сегодня в 03:08
Короче нервные сдают, у нас три дня не было света, а 13 домов рядом со светом ... Выходишь на улицу у всех горит. А тебе не включают вообще
Короче это такие отключения, как будто алкаш видит и тыкает куда попало
Раз одела не бу• сегодня в 03:08
Думаю летом тоже будет отключать стабильно, по крайней мере Киев
Вишиванка• сегодня в 03:11
Ответ дляЯжбоматусяблін
Какой он хороший ..🤦‍♀️ одно падло разоружило, другое продало, все остальные такие же.
Вишиванка• сегодня в 03:11
Ответ дляЯжбоматусяблін
Трешак. Правда, не знаю, что такое фдм..
Доль Чекомбана• сегодня в 03:17
Ответ дляВанна Тазиковна
Скандал піднімать
Блокувать дороги
Ви можете сміливо заблокувати дорогу десь в районі Костянтинівки. Оце точно допоможе