Маю рацію• вчера в 19:46

Грипп А

На какой день человек уже не заразный и помогает профилактика озельтамивиром остальным членам семьи? И подскажите кашель при гриппе А как-то лечили?
Коленная ложечка• вчера в 19:54
Хворіла в січні. 3-5 днів з моменту початку симптомів триває заразність, сказала лікар. Приймала таблетки 2 р/день, чоловік і донька по 1 р/день для профілактики, не захворіли. Кашляю досі, рентген робила, легені чисті, а кашель це окрема історія, оскільки схильна до ускладнень бронхітами.
автор Маю рацію • вчера в 19:55
Ответ дляКоленная ложечка
Ви ізолювались в окремій кімнаті від родини?
Коленная ложечка• вчера в 19:55
Ответ дляМаю рацію
Ні, однокімнатна квартира, куди там ізолюєшся…
Глубоководная селедка• вчера в 19:56
Теж кашляю достатньо довго, допомагають інгаляції з вінтуліном, та п´ю сальброксол по 2 таблетки 3 рази на день.
Коленная ложечка• вчера в 19:57
А взагалі грип А бяка ще та. Ковід перенесла легше, аніж цей грип, дуже і дуже важко перенесла… і кілька знайомих з ТЦ, в якому я працюю такої ж думки.
автор Маю рацію • вчера в 19:58
Ответ дляКоленная ложечка
Ви озельтамівір приймали?
Коленная ложечка• вчера в 19:59
Ответ дляГлубоководная селедка
У мене 12.02 буде місяць з початку хвороби, а кашель і не думає проходити, інгаляції вже теж були, особливо не помогло, пила кілька препаратів за призначенням лікаря, теж особливого прогресу нема.
Коленная ложечка• вчера в 20:00
Ответ дляМаю рацію
Ви озельтамівір приймали?
Так
Коленная ложечка• вчера в 20:00
Ответ дляМаю рацію
Ви озельтамівір приймали?
А без нього, кажуть, практично у всіх ускладнння у вигляді запалення…
автор Маю рацію • вчера в 20:03
Ответ дляГлубоководная селедка
Пульмикорт не пробували?
Коленная ложечка• вчера в 20:06
Ответ дляМаю рацію
Пульмикорт не пробували?
Пробувала, 5 днів робила інгаляції ним, не допоміг цього разу. Хоча зазвичай ним рятуюсь, а тут, на жаль…
Глубоководная селедка• вчера в 20:07
Ответ дляМаю рацію
Пульмикорт не пробували?
Ні, що дома є тей п´ю! Але через 3 тижні тільки сьогодні почало відходити мокротиння.
автор Маю рацію • вчера в 20:08
Ответ дляГлубоководная селедка
В чоловіка щось відхаркується і сухий теж є, якось незрозуміло, але сьогодні тільки 3 день
Коленная ложечка• вчера в 20:08
І ще одне, вичитала в одного лікаря в ФБ, Тарас Жиравецький, приймати Німесил при температурі навіть не дуже високій, як хворієте на грип і це реально мене дуже сильно спасало перші два дні.
Коленная ложечка• вчера в 20:09
Ответ дляГлубоководная селедка
Майже місяць пройшов, а лиш тепер починаю трохи від кашлю вати…
Колгоспниця• вчера в 20:46
хворію з 22.01 ще є кашель і соплі
це страшний вірус, не памʼятаю такого
автор Маю рацію • вчера в 20:54
Ответ дляКолгоспниця
хворію з 22.01 ще є кашель і соплі
це страшний вірус, не памʼятаю такого
Скільки днів температура була?
АфродитаПетровна• вчера в 20:54
две недели назад переболели всей семьей. Дочка принесла из школы, на третий день заболели уже мы с мужем. У них была температура, у меня ее почти никогда нет. Но кашель был у всех, аж до рвоты.
Агриппу принимали, за неделю всех попустило, но кашель еще оставался. Исландский мох, куркума,мед, имбирь, чаи чебреца принимали.
автор Маю рацію • вчера в 20:55
Ответ дляАфродитаПетровна
Как сейчас кашель?
АфродитаПетровна• вчера в 20:56
Ответ дляМаю рацію
Как сейчас кашель?
прошел
еще Ацетал принимали, чтоб мокрота отходила. Т.е. за две недели справились. Доктор сказал, что быстро у нас. Температура у моих была почти 4 дня.
Куда_бежать• вчера в 21:28
Мы переболели всей семьей.Дочка со школы принесла.Высокая температура 4 дня,плохо сбивалась.В груди огнем пекло,нос сильно закладывало.Состояние ужасное.Много пили теплого.Купила заморож.перетертую с сахаром облепиху,клюкву с лимоном.Бетаргин 2 раза в день(доктор посоветовал),подключили цинк и витамин С.От температуры Дарфен.Дочке еще свечу ставила на ночь Анальдим.Скорую один раз вызывали,была 40.3.От кашля хорошо помог Муцитус.Быстро мокрота стала отходить и очень много.Выкашлялись за неделю.Озельтамивир не пили.
Колгоспниця• вчера в 21:48
Ответ дляМаю рацію
Скільки днів температура була?
До 38 була десь днів 5, а потім довго ще раз на день підіймалася до 37