Зайченя• сегодня в 17:11

Чи вказувати потенційного спадкоємця із РФ при подачі заяви на спадщину?

Ситуація наступна. Померла одинока людина. Із спадкоємців в Україні лише племінник. Але можливо є ще племінник в РФ, з яким звязок не підтримується. Якщо не згадувати взагалі про нього при подачі заяви можуть бути якісь наслідки? Або якщо згадувати, чи не затормозить це взагалі справу про спадщину?
НашлаПерепискуМужа• сегодня в 17:12
В заявлении указывается: я такой то принимаю наследство после смерти такого то. Все
Пирожкиня• сегодня в 17:13
Затормозить. Не знаю, чи можна не вказувати. І потім, якщо, наприклад, продавати, то теж затормозить.
автор Зайченя • сегодня в 17:13
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Разве там не задают вопросы известны ли вам еще кто-то, кто может претендовать?
Плекаю думи• сегодня в 17:14
Ответ дляПирожкиня
А де це вказується?
Подаються документи і заява. Про інших не чула, що треба перераховувати.
ЯспАкойнаЯ• сегодня в 17:14
Ответ дляПирожкиня
Не знаєте, то й не пишіть дурниць
НашлаПерепискуМужа• сегодня в 17:14
Ответ дляЗайченя
Нет, не задают
Вы просто подписываете заявление и подаете его по месту нахождение имущества умершего
ЯспАкойнаЯ• сегодня в 17:15
Ответ дляЗайченя
Претендують в суді, якщо за законом не можуть отримати
Xвостокрутелка• сегодня в 17:16
Це ж не прямий спадкоємець
НашлаПерепискуМужа• сегодня в 17:17
Все наследники находятся в равных условиях. У них есть полгода на принятие наследства. Никто не будет искать четвероюродного племянника чтобы ему кусочек наследства выделить. Зачем кому то информация про других наследников?
неДоПриличий• сегодня в 17:17
Ответ дляПирожкиня
А где вы вообще указываете всех наследников? И почему вы должны знать, какие там наследники?
неДоПриличий• сегодня в 17:17
Ответ дляЗайченя
Вам неизвестны и все 🤷🏻‍♀️
Зоркая Зорро• сегодня в 17:18
нотариус все сам найдет и скажет
ДваДваВісім• сегодня в 17:19
Діло ваше. Але років 15 назад в мене попали знайомі, які купили житло, а потім з´явилась людина, яку незаконно чи виписали, чи щось таке. І продали квартиру Судилися довго, врешті виплатили йому чималу суму.

Але це не спадщина.Як тут справи з цим,я не знаю.
ЯспАкойнаЯ• сегодня в 17:20
Ответ дляXвостокрутелка
Це ж не прямий спадкоємець
Кривий?
Файно Замало• сегодня в 17:21
Ні. Це не ваша проблема. Подали заяву, відкрили спадщину і чекаєте хто ще подасться, півроку є. А хто не встиг, хай розбирається сам, потім. Ні ви ні нотаріус ні за ким бігати не повинні.
Витворунка• сегодня в 17:21
Всі хто проживає в рф не мають права на спадщину в Україні, моя бабця лишила заповіт на тітку, свою дочку меншу - вона живе в рф
А в спадщину вступила моя мама, її старша донька
Луковая• сегодня в 17:23
Ответ дляВитворунка
Цікаво, а якщо єдиний спадкоємець саме там знаходиться, кому перейде майно тоді?
Витворунка• сегодня в 17:23
Ответ дляЛуковая
Сільській раді
Витворунка• сегодня в 17:23
Ответ дляЛуковая
Або шукати тітку, дядька, брата і т.д
Луковая• сегодня в 17:24
Ответ дляВитворунка
Сільській раді
Чому сільській?
Витворунка• сегодня в 17:24
Ответ дляЛуковая
Чому сільській?
Ну якщо будинок в селі, якщо місто то міській
Xвостокрутелка• сегодня в 17:24
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Кривий?
Прямі це перша черга спадкоємців, племінники це аж пєята
Xвостокрутелка• сегодня в 17:25
Ответ дляВитворунка
Мають
Мая твая не панимать• сегодня в 17:25
даже если известны.... нотариус пробивает по реестрам в Украине. Если в Украине нет этого человека ( а его быть не может, если гражданство РФ), то в наследстве остается тот чел, кто в Украине и имеет укр. гражданство и обратился с открытием наследства.
ЯспАкойнаЯ• сегодня в 17:25
Ответ дляXвостокрутелка
Немає такого поняття в законодавстві. Є черги спадкування, а не ’прямі’ чи ще якісь
ЯспАкойнаЯ• сегодня в 17:26
Ответ дляXвостокрутелка
Мають
Ні
Витворунка• сегодня в 17:26
Ответ дляXвостокрутелка
Мають
Ні, не мають
ЯспАкойнаЯ• сегодня в 17:26
Ответ дляМая твая не панимать
По яких реєстрах що він ’пробиває’?
Мая твая не панимать• сегодня в 17:27
Ответ дляЯспАкойнаЯ
По яких реєстрах що він ’пробиває’?
підіть до нотаріуса і спитайте.
я пишу так, як було в мене в родині.
ЯспАкойнаЯ• сегодня в 17:28
Ответ дляМая твая не панимать
підіть до нотаріуса і спитайте.
я пишу так, як було в мене в родині.
Не можу я йти сама до себе