Помеха справа• сегодня в 19:23
На якій мові співбесіда для американської візи?
Потрібно говорити лише англійською чи місцевою мовою країни, де співбесіда?
Помеха справа
• сегодня в 19:26
Ответ дляИнстагра_мерша
Англійською
А якщо не знати англійської це проблема?
Заикальница• сегодня в 19:26
А я задумалася, що не пам´ятаю, якою мовою проходила 10 років тому. Здається, англійською. Але українську робітники посольства точно знали
Сладкий лимончик• сегодня в 19:26
Ответ дляПомеха справа
Не проблема. Но вы едете в страну где нужно хоть на базовом уровне изъясняться. Выучите пару фраз. Цель визита и т д.
Відкушу все що стирчить• сегодня в 19:27
Ответ дляПомеха справа
Ви чарівна???
Отчебучкина• сегодня в 19:27
Ответ дляПомеха справа
Думаю, в сучасних реаліях додатковий плюс.
Помеха справа
• сегодня в 19:27
Ответ дляСладкий лимончик
Я їду як турист, тому це не важливо
Сладкий лимончик• сегодня в 19:27
Ответ дляПомеха справа
Я їду як турист, тому це не важливо
Серьезно 😁
Воленс-неволенс• сегодня в 19:28
Ответ дляПомеха справа
Я їду як турист, тому це не важливо
можна найняти перекладача (але це за ваш рахунок)
у Варшаві така послуга минулого року була 100 у.о.
Помеха справа
• сегодня в 19:27
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ви чарівна???
Та ні, просто задумалася, я багато подорожую і на знаю мову кожної країни, куди їду
Помеха справа
• сегодня в 19:28
Ответ дляОтчебучкина
Мені не актуально, тому давно забула
Отчебучкина• сегодня в 19:28
Ответ дляСладкий лимончик
Для чого? Ви вчите мови всіх країн, куди їдете в подорож ? Зараз з перекладом , дякуючи техніці, проблем нема .
Голубец• сегодня в 19:28
Там були віконця з англо та україно мовними співробітниками. В мене вільна мова, мама не розуміє ні слова. Обом дали
Помеха справа
• сегодня в 19:28
Ответ дляСладкий лимончик
Серьезно 😁
Абсолютно , ви ж не вчите мову кожної країни перед подорожами
Сладкий лимончик• сегодня в 19:28
Ответ дляПомеха справа
Ну не во все страны так серьезно проходится проверка и собеседование для тур визы. Вы это и так понимаете.
Заикальница• сегодня в 19:29
Ответ дляВоленс-неволенс
Ну якого перекладача, якщо в посольство запускають лише тих, хто йде на інтерв´ю.
Воленс-неволенс• сегодня в 19:28
Ответ дляГолубец
в якій країні??
Воленс-неволенс• сегодня в 19:29
Ответ дляЗаикальница
у Варшаві є така опція.
Голубец• сегодня в 19:29
Ответ дляВоленс-неволенс
в якій країні??
Ми на Берестейській проходили. Зараз не знаю що і як, ми давно в США. Автор не пише де вона
Воленс-неволенс• сегодня в 19:30
Ответ дляГолубец
ну то ж в Україні. А в інших країнах цього нема.
Помеха справа
• сегодня в 19:30
Ответ дляСладкий лимончик
Я буду проходити співбесіду Франції , де англійську впринципі мало хто знає
Заикальница• сегодня в 19:30
Ответ дляВоленс-неволенс
у Варшаві є така опція.
Ну може так, бо в Україні я пам´ятаю який жорсткий контроль при вході.
Чисто зараді цікавості, це офіційна послуга посольства?
оксюморон• сегодня в 19:30
Автор, не слухайте дурниць. Співбесіда може проходити будь якою мовою на вибір. В Україні це була англійська, українська та російська.
Я проходила декілька разів українською.
Відкушу все що стирчить• сегодня в 19:30
Ответ дляПомеха справа
Я їду як турист, тому це не важливо
Ну то ж інша справа. Тоді дадуть в будь- якому разі, головне прив´язка до країни проживання і зарплата. Інша справа студентська чи робоча.
Сладкий лимончик• сегодня в 19:31
Ответ дляГолубец
И главное знает язык местный, а англ даже базово не знает. Я сейчас за границей, именно английский меня спасает, тут почти все его как второй знают.
Воленс-неволенс• сегодня в 19:31
Ответ дляоксюморон
Я проходила декілька разів українською.
Ну так автор не буде в Україні відкривати візу)))
Голубец• сегодня в 19:31
Ответ дляПомеха справа
Та не слухайте тут нікого, це такий тригер зараз. Все буде норм, ще ніхто не залишився без візи через мову. Рішення приймається на основі анкети і перевірки до вашої співбесіди, вона чисто формальна повірте
Сладкий лимончик• сегодня в 19:32
Ответ дляГолубец
Не формальная, от ответов тоже зависит. Нужно минимум нормально объяснять цель визита.