ЯблокоРаздора• вчера в 12:08

Розсердила тема про 40 тисяч в столиці

Моя ситуація чоловік айтішник виганяв систематично на роботу ,каже я не хочу ,щоб ти вдома сиділа просто так,грошей все одно не вистачає вже,а зайва копійка не завадить і твої потреби я забезпечувати вже не можу
Ну і я пішла в макдак на тариф 120 гривень /година ,чому туди?
Бо там можна самому обирати коли тобі працювати та скільки,але фізично важко це так
Більш менше кваліфіковану роботу пропонували,як ходила в центр зайнятості то за 11 тисяч,то за 14 тисяч,якось дзвонили і пропонували за 17 тисяч бухгалтер,такого якби плану ситуація
Курочка• вчера в 12:21
Ответ дляЯблокоРаздора
А за що жити тоді в Києві?
Вам є за що жити. Не включайте дурочку. Ви просто не хочете працювати.
АнтиТроль• вчера в 12:21
Ответ дляЯблокоРаздора
А за що жити тоді в Києві?
а за що зараз живете і жили??
автор ЯблокоРаздора • вчера в 12:21
Ответ дляГомосноб
Ви їм нічого і вони вам - нічого.
Справедливо?
Ні,вони пропонують маленьку зп
Аристократка-тунеядка• вчера в 12:22
Ответ дляЯблокоРаздора
А що не так?
На такі копійки іти чи що?
Їм не соромно таке пропонувати?
Того з бухгалтер це мат відповідальність
Мат відповідальність тільки у головного бухгалтера
Гомосноб• вчера в 12:22
Ответ дляЯблокоРаздора
Ні,вони пропонують маленьку зп
По вашим міркам маленька.
автор ЯблокоРаздора • вчера в 12:22
Ответ дляМамина корзиночка
Удалено администрацией...
Там ще складніше аніж в маку
Мамина корзиночка• вчера в 12:22
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Аналогичная вашей? Не, вобще мимо.
Удалено администрацией...
Курочка• вчера в 12:22
Ответ дляЯблокоРаздора
Ні,вони пропонують маленьку зп
Ви на більше взагалі не розраховуйте з 0 досвідом. Хоча вам запропонували тільки на співбесіду прийти. Навряд би вас взяли.
Аристократка-тунеядка• вчера в 12:23
Ответ дляЯблокоРаздора
А за що жити тоді в Києві?
Так чоловік у Вас багато заробляє чи Вам не вистачає? Визначтеся вже
автор ЯблокоРаздора • вчера в 12:23
Ответ дляк.Буланова
А ви вище писали, що за кваліфіковану роботу теж мало платять
Є різна робота ,не думали?
За якусь мало ,за якусь багато
ЯспАкойнаЯ• вчера в 12:23
Ответ дляМамина корзиночка
Удалено администрацией...
Вы свой высер называете текстом? Ну круто у вас там, богатый кругозор, большие познания и опыт)
Кумася• вчера в 12:24
Ответ дляЯблокоРаздора
Я не працювала по фаху ніколи
И хотите , чтобы вам платили 40 тысяч ? Ласточка моя , так не бывает .
Морковна• вчера в 12:24
Ответ дляЯблокоРаздора
Я без центру зайнятості знайшла та працювала ,а потім звільнилась
Де я писала ,що без центру зайнятості не шукала роботу?
да тут миллионерши всегда обплюют.
Курочка• вчера в 12:24
Ответ дляЯблокоРаздора
Є різна робота ,не думали?
За якусь мало ,за якусь багато
За яку? Де платять багато за 0 досвіду? І чому ви ще не там?
автор ЯблокоРаздора • вчера в 12:26
Ответ дляАристократка-тунеядка
І вам не вистачає?
Не вистачає звісно ,або голодувати із цими цінами
Вже думали кудись переїхати в обласний центр чи село
Один похід в аптеку це вже може бути тисяча півтори
Кумася• вчера в 12:26
Ответ дляЯблокоРаздора
Просто сказали бухгалтер
Ну , вы же понимаете , что 17 тысяч платят только оператору 1с .
Аристократка-тунеядка• вчера в 12:27
Ответ дляЯблокоРаздора
Вчіться економити. Чим Вам допоможе переїзд у село?
Фоточки нема• вчера в 12:27
Так а яка у вас професія? У чому ви спеціаліст?
Кумася• вчера в 12:28
Ответ дляФоточки нема
Уже выяснили . Ни в чем она не специалист . Умеет только дома сидеть .
автор ЯблокоРаздора • вчера в 12:28
Ответ дляКурочка
Так не можна на одну зп і жити в Києві і відпочивати в таі ,не вистачить
к.Буланова• вчера в 12:28
Ответ дляЯблокоРаздора
Є різна робота ,не думали?
За якусь мало ,за якусь багато
Так, стоп. Ви чітко і однозначно написали, що нема, тепер вже виявляється, що є, то що заважає на таку влаштуватися
автор ЯблокоРаздора • вчера в 12:29
Ответ дляАнтиТроль
а за що зараз живете і жили??
На чоловіка зп ,але без відпочинків звісно
А Я Самая Самая• вчера в 12:29
Ответ дляМамина корзиночка
А шо, ей обратно в село вернуться? Так там родители на огород погонят. Никто не хочет содержать взрослую дармоедицу
Работать и жить для себя. Без обузы в виде мужа
Шмоточницаца• вчера в 12:29
Ответ дляЯблокоРаздора
Не важливо центр чи без центру зарплати однаково маленькі!
В глобальном смысле вы правы - зарплаты оставляют желать лучшего.
Но если вам предлагают около минималки, то ответьте себе «а если ли вам за что платить больше?!»
Мой_ужин• вчера в 12:29
Я не можу назвати свою роботу такою, яка вимагає надзвичайних навичок та умінь, зарплата мінімально була 25 тисяч, максимально 43, середня - 33 тисячі. Повністю віддалено. Столиця, але немає привʼязки до локації, у мене колеги з інших міст дуже раді такій зарплаті.
Кумася• вчера в 12:30
Ответ дляЯблокоРаздора
Так по одежке протягивают ножки . Как-нибудь без Тая проживете .
автор ЯблокоРаздора • вчера в 12:30
Ответ дляГомосноб
По вашим міркам маленька.
По моїм?
Тобто для Києва зп 20 тисяч це ок зараз?
автор ЯблокоРаздора • вчера в 12:31
Ответ дляКурочка
Насмішили
Янка-угомонись• вчера в 12:31
Ну вот у меня диплом есть, опыт в сфере есть, а толку, если зп там 10-12 тысяч? Пошла на ’неквалифицированную’, как тут недавно писали, зарабатываю намного больше
Кумася• вчера в 12:31
Ответ дляЯблокоРаздора
По моїм?
За неквалифицированный труд - ок .