Грабля• Изменено вчера в 17:22

Це тема про Німеччину!!! Боюся йти на практику через мову

Дівчата, йду в понеділок на практику на 4 тижні. Це прямо робота мрії, але розумію що шанси після цієї практики отримати там роботу наближаються до нуля, як би добре я себе там не показала. І все одно хвилююся через мову. Пройшло вже два місяці після курсів В2, планувала вчити мову ці два місяці, а просиділа з дитиною хворою весь час. Сьогодні дзвонила у справі і зрозуміла що я все забула 😭
Пишу щоб почути обнадійливі історії
Якщо що я працювала вже, але то була некваліфікована робота і мені було по барабану що там хто подумає про мої когнітивні здібності
Борисфенка• вчера в 17:23
Вважайте це мовною практикою, згадаєте те, що вчили.
Криниця щастя• вчера в 17:23
Вельхе фигур хаст ду?
автор Грабля • вчера в 17:24
Ответ дляБорисфенка
Та я так і вважаю, але сцткоиео і вже наперед соромно
from Ukraine• вчера в 17:24
Ми дуже занепокоєні
Love_Love_Love_• вчера в 17:26
Все що нас зупиняє на дорозі до наших мрій і цілей це наші власні страхи, ніхто крім вас про них не знає, навколо мільйони людей в рази гірших від вас і єдиний спосіб подолати страх це йти в нього.
От бачите, мені ригаючий смайл поставили немічні люди які є доказом моїх слів. Більше нічого вони зробити не можуть)))
Борисфенка• вчера в 17:25
Ответ дляГрабля
Так не буде соромно, ви місяць практикуєте розмовну німецьку, у вас точно буде позитивний результат, сама себе похвалите.
Не візьмуть - так і буде, увімкніть здоровий пофігізм.
Хропочка з гривкою• вчера в 17:32
Хенде Хох!
Сегодня не целуюсь• вчера в 17:46
А чому не вчили коли сиділи із дитиною вдома?
Триндю-бриндю• вчера в 17:52
Я вчила мову, офіційно маю рівень B2, але моя робота серед німців і громадян з міграційний походженням показала, що то всьо до дупці.
Бо є також німці які говорять гарною літературною мовою, а є які дуже обмеженим запасом слів і ти просто не розумієш іх.
Але без цього досвіду, що веде через смішні і позорні моменти, через непорозуміння, ви не вивчите мову. Ну ніяк
Кастрюлька• вчера в 17:57
Я вышла на работу с детьми в школу ещё не закончив В2. Быстро, спонтанно скажем так. Увидела вакансию, пошла туда, через неделю была на пробном днём и ещё через неделю начала работать на испытательном сроке. Сейчас уже скоро год как работаю. До сих пор трудно, В2 я сдала, но этого все равно мало. Но знаете, как говорится, глаза бояться, а руки делают. Вы просто идите, делайте все что можете и ничего не бойтесь. Говорите, что учите язык дальше. Вообще это конечно главный ключ.
Добавлю,что на курсах я была одна из лучших, но в жизни знаний с курсов все равно очень мало. Ещё мой совет - слушайте и смотрите видео на немецком дома
КротоТо• вчера в 18:24
Полезно смотреть сериалы с субтитрами, пусть все будет хорошоу вас. Но для работы мечты вы мало старались.
Воленс-неволенс• вчера в 18:30
Не факт, что вас возьмут на работу, даже если будет все идеально, немцы любят брать бесплатную раб силу.)