Манка Я• 12 февраля в 22:43

Не міняють медичні рукавички

На аналізах: крім діли і сінево, беруть аналізи всій черзі - в тих самих рукавичках. Прийшла із своїми якось - вдягніть - медсестра як жаба роздулася. Пішла до косметолога. Там де вони вчаться і моделей запрошують, - знову! Я потім пригадала - Не змінила, просто продизинфікувала. Я вперше, нервувала, не наполягла і не прослідкувала. Мені могли занести віл, гепатити, сифіліс? І подіні речі? З рукавичок типу віруси потрапити?
автор Манка Я • вчера в 10:22
Ответ дляБабка_в_кедах
Вам скорее к неврологу или психиатру,тревожность
При чем тут подруга куда ходит ,ваше тело это ваша ответственность
Сказаоа ж, розгублена і відволіклася.
Я не знаю чи це погане місце чи нормальне. Наче нормальне. Але так робили в той день саме «студенти» тої школи. Під наглядом косметолога із фундаментальним досвідом.
Уявлення не маю в слму проблема рукавичок була там.
Якщо що, то я не спорю про психіатра (невролог тут ні до чого, у меже ж не зажими і болі). Не спорю. Але хочеться розібратися про ризик, чи слід мені йти щеий на тест і ще чергове коло стресу мати.
Плюс я ж кажу, я неодноразово наполягала, уходила у разі чого, і навіть була вигнана з стаціонару колись! Бо я відмовлялася від уколів чи крапельниці, бо до мене в палкту приходили без рукавиць взагалі. Відмовилися від мене. Діагноз був такий що можна не лежать, мене і вигнали, сказали пишіть щось і до побачення.
Те що уколи робить ДЕРМАТОЛОГ я і не знала, я чайник в цій індустріі. Довірилася знайомій. Щолкала клювом.
Бабка_в_кедах• вчера в 10:25
Ответ дляМанка Я
Сказаоа ж, розгублена і відволіклася.
Все виноваты,одна вы цветочек
Медсестра в обычной больнице не обязана вам ставить укол в перчатках и вы от нее ничем не можете заразиться,а она от вас -да
автор Манка Я • вчера в 10:29
Ответ дляБабка_в_кедах
От дивіться конкретно про що я:
Дана перша пацієнтка і я. От їй зробили вн‘єкціі ботоксу мікрошприцем інсуліновим. Місця проколу ваткою спиртовою припікали, може і самою рукавицею зачіпали.
Потім сідаю я. Іде час. Поки вони з «викладачем» на мене дивляться, обговорюють що куда. Поки вона малює мітки. Потім поки бере відкриває шприц новий(це я наблюдала), поки набирає. Я сижу ще. Я ще без проколів. І потім вона робить процедуру мені. Так само, і уколола, і припікла.
От тут є небезпека? Отвори в шкірі там крошечні, і як такої крові прям КРАПЕЛЬ - на рукавицях нема по-ідеї. А сліди розмазані - думаю можуть бути у довільному місці на рукавиці, якщо роблячі укол вона кистю опирається на ранки. А може вона і не опирається, може просто тримає шприц а кисть в повітрі. Не помню я
автор Манка Я • вчера в 10:31
Ответ дляБабка_в_кедах
Разница в том ,что идите в кабинет к врачу дерматологу на уколы,а не пытаться везде экономить и скандалить
Мені ще до стоматолога треба! Мало того що чистку, так ще й зуб мудрості лізе черговий, а я їх рву. Я не піду!( як же я заздрю людям які не страждають цяєю манією заразності🤦‍♀️
Бабка_в_кедах• вчера в 10:33
Ответ дляМанка Я
Не ходите по подворотням на процедуры и успокойтесь
В случае с ботоксом вам было негде заразиться
автор Манка Я • вчера в 10:38
Ответ дляБабка_в_кедах
Нєгдє - це під час того свавілля що я описала - оцінюєте як вкрай низько шанс підхопити?
Бабка_в_кедах• вчера в 10:40
Ответ дляМанка Я
Да
И представляю ваше реакцию ,если б вы попали в категорию вероятной побочки от ботокса -падение бровей .
автор Манка Я • вчера в 10:46
Ответ дляБабка_в_кедах
Да
Та мені вже після всього насрать на падіння. З обличчя не впадуть далеко
Хз що робити. Я тест зроблю. Але коли. Пишуть що сучасні через 11 днів можна
Ще пишуть що екстренна терапія є, але час вирачено на зараз вже
Я хз як я опинился в цій передрягє
автор Манка Я • вчера в 10:47
Ответ дляБабка_в_кедах
Да
Ще інша подруга каже що ботокс -це минулий день. Є інші вже препарати
Бабка_в_кедах• вчера в 10:49
Ответ дляМанка Я
Я имела ввиду всю группу препаратов
автор Манка Я • вчера в 10:55
Ответ дляБабка_в_кедах
Я имела ввиду всю группу препаратов
Я написала лікарю гематологу.
Мені треба валер‘янку або що похлєщє
Бабка_в_кедах• вчера в 10:55
Ответ дляМанка Я
Я написала лікарю гематологу.
Мені треба валер‘янку або що похлєщє
А при чем тут гематолог?
Гепатитами инфекционист занимается
автор Манка Я • вчера в 10:58
Ответ дляБабка_в_кедах
А при чем тут гематолог?
Гепатитами инфекционист занимается
Ну я ж не за лікуванням звернулася а в цілому «контакт» цей проаналізувати
автор Манка Я • вчера в 10:58
Ответ дляБабка_в_кедах
А при чем тут гематолог?
Гепатитами инфекционист занимается
Гематолог має мати уявлення якищо там в крові передається
Бабка_в_кедах• вчера в 11:06
Ответ дляМанка Я
Не,ну любой каприз за ваши деньги)
Но лучше к вирусологу)
автор Манка Я • вчера в 11:46
Ответ длянеДоЖиру
Вы не поняли.
У вас сбой в психике. Невроз и/или тревожное расстройство.

А рукавички это только симптом, проявление. Не в них дело. Тысячи людей ходят к косметологам и нормально все проходит - а у вас гипер-реакция на все. Это нездраво.
Написала лікарю гематологу
Каже що для віла нада гарна рана. Не цятка. І має кров потрапляти, а не «сліди» крові розмазані.
Тести через 60 днів аж можна.
автор Манка Я • вчера в 11:46
Ответ длянеДоЖиру
Вы не поняли.

І прошу зазначити, вона просто відповіла і зовсім не виписувала путьовку в психіатрію.
Бабка_в_кедах• вчера в 12:43
Ответ дляМанка Я
Ее ответ вы могли просто загуглить
автор Манка Я • вчера в 13:28
Ответ дляБабка_в_кедах
Ее ответ вы могли просто загуглить
Да всора я все читала. Все! Написано одне, в наступному пядку - протилежне. Неконкретно і омобливо конкретно про використані рукавиці - нуль інфи