Манка Я• 12 февраля в 22:43
Не міняють медичні рукавички
На аналізах: крім діли і сінево, беруть аналізи всій черзі - в тих самих рукавичках. Прийшла із своїми якось - вдягніть - медсестра як жаба роздулася. Пішла до косметолога. Там де вони вчаться і моделей запрошують, - знову! Я потім пригадала - Не змінила, просто продизинфікувала. Я вперше, нервувала, не наполягла і не прослідкувала. Мені могли занести віл, гепатити, сифіліс? І подіні речі? З рукавичок типу віруси потрапити?
ФрекенБок• 12 февраля в 23:57
Ответ дляПросто звязда
От саме тому я ходжу зі своїми інструментами)
И правильно делаете. А знаете сколько здесь тех кто просио доверяет своему мастеру или цвету крафт-пакета
Снежнакомка• 12 февраля в 23:58
Зато потом вдруг что - винят мастеров маникюра, которые перчатки меняют, одноразовые расходники и стерилизуют инструмент
СережкинаЯ• 12 февраля в 23:59
Автор, а что произойдет, если в лаборатории не будут менять рукавички после каждой инъекции?
Манка Я
• 13 февраля в 00:04
Ответ дляСережкинаЯ
Ну я ж кажу - позаражають
СережкинаЯ• 13 февраля в 00:04
Ответ дляМанка Я
Ну я ж кажу - позаражають
Чим?
Нічим не позаражають.
Кожні 5 хвилин нова людина. Уявляєте, якщо кожні 5 хвилин міняти рукавички? Це ж не операція і не гінекологічий огляд.
Звісно, при заборі гінекологічного матеріалу в лабораторії, то рукавички змінять.
Нічим не позаражають.
Манка Я
• 13 февраля в 00:07
Ответ дляСережкинаЯ
Чим?
Нічим не позаражають.
Па чі му
Я ж питаю переколиві речі.
Манка Я
• 13 февраля в 00:07
Ответ дляСережкинаЯ
Чим?
Нічим не позаражають.
Мені страшно
Просто звязда• 13 февраля в 00:07
Ответ дляСережкинаЯ
Чим?
Нічим не позаражають.
Так, саме так, треба міняти після кожного пацієнта. Це маніпуляції з кровʼю. Я приходжу до лікаря з дитиною, сімейного. Він одягає рукавички, дивиться горло, вуха (інструментами звичайно). І тут же знімає і викидає рукавички. Там навіть крові нема ніякої. І це правильно.
Ось у ортодонта були, він просто в рот заглянув, буквально прикус подивився, зняв і викинув рукавички зразу.
Манка Я
• 13 февраля в 00:09
Ответ дляСережкинаЯ
Ви тролите
Осьо🤷♀️
Справа була така. В києві є школа, де навчають косметологів. Сертифікат чи диплом цієї школи - єдиний, який не треба перездавати закордоном✅. Беруть одразу працювати, не потребується перездавати-підтверджувати кваліфікацію.
І, відповідно, студенткам-майбутнім косметологам - треба піддослідні. «Моделі». От тоді у них був екзамен чи що там - по ботоксу. Я платила чисто за матеріал.
Але. Я не від балди туди пішла. А привела подруга, яка вже 20 років там періодично підколює собі щось. Їй 45. Мені 34. Приятелюємо, я поскаржилася на носогубку, вона запропонувала.
Саме тому склалася така ситуація, що я в принципі бачу попередню паціентку. Там велика кімната, там штук 6 кушеток. Не уло опалення і нам запропонували почекати чергу не в коридорі під дверима, а всередині, бо там натопили. Того я все і бачила. Встала попередня жінка, і лягла я, а косметолог просто продизинфікувала рукавички, однозначно не змінила
Нічого не тролю. Сходила на свою голову, тепер перпживаю
СережкинаЯ• 13 февраля в 00:11
Ответ дляПросто звязда
Так, я також бачила, що лікарі знімають рукавички і викидують.
Але в лабораторії, коли лише здійснюється забір крові і немає контакту з нею, вважаю, що немає ризику. Тим більше коли люди один за одним заходять. Не уявляю, скільки разів треба зняти-надіти.
СережкинаЯ• 13 февраля в 00:12
Ответ дляМанка Я
Осьо🤷♀️
Ну, тут інша справа - торкання обличчя, я так розумію
Просто звязда• 13 февраля в 00:13
Ответ дляСережкинаЯ
Ну чому нема? Медсестра витягує голку з вени, прикладає ватку, наклеює пластир. Контакт з кровʼю тут можливий цілком, це не просто у вухо подивитися, і при мені завжди в лабораторії рукавички міняли
СережкинаЯ• 13 февраля в 00:15
Ответ дляПросто звязда
Взагалі, я навіть не звертала увагу, чи міняють рукавички, не вважала це важливим.
А от одноразові шприци - так, дивлюся, і в деяких лабораторіяї навіть самі кажуть, що все одноразове і показують. А про рукавички не пам´ятаю.
Просто звязда• 13 февраля в 00:16
Ответ дляСережкинаЯ
А я завжди на це звертаю увагу. І якщо побачила б , що не міняють, просто встала б і пішла звідти. Може це тривожність, може гидко - але так, мені це принципово і важливо
Просто звязда• 13 февраля в 00:18
Ответ дляСережкинаЯ
А взагалі, думаю, що ризик заразитися дуже мінімальний.
Може і мінімальний. Там де я написала про рентген зубів, ризик може і нульовий. Але я не буду ту штуку після когось в рота запихати , хоч з ризиком , хоч без
Манка Я
• 13 февраля в 01:11
Ответ дляФрекенБок
Поясніть мені будь ласка таке
Пишуть: вірус віл крихкий, живе на відкритому повітрі 3-5 хв.
І тут же пишуть: в засохлій крові живе до кількох днів.
А де, власне, він є, (у якій формі) в пункті 1? В моєму розумінні він присутній лише крові/спермі там..
А на тих рукавичках він який був - «на відкритому повітрі» чи в засохлій крові?
Бла бла бла• 13 февраля в 01:56
Ответ дляСпасу мир
Они обрабатывают антисептиком рукавицы при каждой манипуляции.
Мед рукавички нельзя обрабатывать антисептиком. Правило: один пациент - одни рукавички. В этом году заканчиваю мед.
Бабка_в_кедах• 13 февраля в 09:07
Ответ дляБла бла бла
Осталось узнать по какой инструкции государство будет обеспечивать ваше рабочее место
Манка Я
• 13 февраля в 09:28
Ответ дляБла бла бла
Але так роблять🤷♀️ люди які медичний закінчили в минолому сторіччі вже.
Добре. Як медик скажіть , що могло бути? Уколи ботоксу і лише обробка рукавиць, НЕ ЗАМІНА. Бо я не проконтролювала, вона і не змінила
Манка Я
• 13 февраля в 09:30
Ответ дляБабка_в_кедах
Та можна носити дійсно із собою. Я в детжавні - ношу! Але вони такі коз‘ї морди роблять і як жаби роздуваються. Інколи кажуть що ні з чим вони не контактують і воно не треба, що це вони мають нас боятися.
Бабка_в_кедах• 13 февраля в 09:43
Ответ дляМанка Я
Какое отношение имеет ботокс к медицине?
Манка Я
• 13 февраля в 09:48
Ответ дляБабка_в_кедах
Яка різниця ЩО. Основне - це ін‘єкція, кров, одні рукавиці. До чого тут ботокс кололи чи глюкозу і яка принципова різниця-то?
Манка Я
• 13 февраля в 09:48
Ответ дляБабка_в_кедах
Я ж і питаю чи віл гепатит сифіліс - можуть передатися з тих рукавиць?
Бабка_в_кедах• 13 февраля в 09:50
Ответ дляМанка Я
Разница в том ,что идите в кабинет к врачу дерматологу на уколы,а не пытаться везде экономить и скандалить
Бабка_в_кедах• 13 февраля в 09:51
Ответ дляМанка Я
Сифилис точно нет)
А вич и гепатит скорее у зубного или маникюр,и не через рукавицы
Манка Я
• 13 февраля в 10:12
Ответ дляБабка_в_кедах
Сифилис точно нет)
Манікюри не хожу
А це я чого бала така неуважна, бо подруга ходить туди 20 років! Але у кожного ж різні вимоги. І я булки розслабила, плюс нервувалася бо уколи вперше ж ті.
А коли можна тест чи аналіз вже робити? Чи може є десь лінія довіри де мені точно скажуть чи такий канал передачі існує в природі чи ні.
Бо пишуть щось таке! Одне, а тут же протилпжні. (На повітрі живе пару хвилин, а у засохшій крові - пару днів. Наприклад.) а рукавиці - це підходить і під засохшу, і під «на повітрі»
Бабка_в_кедах• 13 февраля в 10:13
Ответ дляМанка Я
Манікюри не хожу
Вам скорее к неврологу или психиатру,тревожность
При чем тут подруга куда ходит ,ваше тело это ваша ответственность
Манка Я
• 13 февраля в 10:16
Ответ дляБабка_в_кедах
Ну от Ви мені не кажете.