Манка Я• вчера в 22:43

Не міняють медичні рукавички

На аналізах: крім діли і сінево, беруть аналізи всій черзі - в тих самих рукавичках. Прийшла із своїми якось - вдягніть - медсестра як жаба роздулася. Пішла до косметолога. Там де вони вчаться і моделей запрошують, - знову! Я потім пригадала - Не змінила, просто продизинфікувала. Я вперше, нервувала, не наполягла і не прослідкувала. Мені могли занести віл, гепатити, сифіліс? І подіні речі? З рукавичок типу віруси потрапити?
Алина-1240• 2 часа назад
По теме, нет, не могли. Даже если и не меняли
Чебураха з перцем• 2 часа назад
Рукавички на медперсоналі - це захист ДЛЯ МЕДИКІВ.Щоб від пацієнтів заразу не підхопити, а не навпаки.
Так що заспокійтеся.
автор Манка Я • 2 часа назад
Ответ дляМамкиня доця
Як Ви досі вижили в цьому світі
Не знаю
З трудом живу , три дні я про це думаю вже
Рішила порадитися хто що знає
автор Манка Я • 2 часа назад
Ответ длянеДоЖиру
Она делает 2 прокола? Кто? Косметолог ? Или лаборант
Я про косметолога зараз скоріше
Аналізи я в двлу перейшла і тільки туди
Мамкиня доця• 2 часа назад
Ответ дляМанка Я
Не знаю
Рішила порадитися хто що знає
Так лікуйтеся
автор Манка Я • 2 часа назад
Ответ дляАлина-1240
А ви могли б мені обґрунтувати🙏
Чебураха з перцем• 2 часа назад
Ответ дляМамкиня доця
Так лікуйтеся
Так автор медиків боїться, і рукавичок)
неДоЖиру• 2 часа назад
Ответ дляМанка Я
Не знаю
Рішила порадитися хто що знає
Мне кажется у вас повышенная тревожность по жизни. И невроз махровый.

Не в перчатках дело совсем. Просто тревожность в данный момент сместилась на перчатки . Потом - на что-то другое перейдет. И так по кругу
автор Манка Я • 2 часа назад
Ответ дляЧебураха з перцем
Так що заспокійтеся.
А пацієнта хто захистить?
Галябалована• 2 часа назад
Ответ дляМанка Я
Ну я не знаю, я питаю
Передається через кров. Коле щось комусь, рукавицями влазить в кров. Потім в тих же - до наступного
Так ,вони ж вам на рану ними не давлять
Чебураха з перцем• 2 часа назад
Ответ дляМанка Я
А пацієнта хто захистить?
Від чого?
неДоЖиру• 2 часа назад
Ответ дляЧебураха з перцем
Так автор медиків боїться, і рукавичок)
Психиатры без рукавичек и крови принимают
Алина-1240• 2 часа назад
Ответ дляМанка Я
А ви могли б мені обґрунтувати🙏
Да, легко. На рукавичках крови остаться не может, в вене игла, а потом она спиртовой салфеткой вытирает, вам, и заодно рукавицы. Потом пластырь клеит, еще и об него обтирается
ШанельКуКу• 2 часа назад
Ответ дляМанка Я
А пацієнта хто захистить?
От чего конкретно? Это только для мужа версия, что гонорея от лаборантки
Мамкиня доця• 2 часа назад
Ответ дляМанка Я
А пацієнта хто захистить?
Від чого Вас захищати?
Алина-1240• 2 часа назад
Ответ дляМанка Я
А ви могли б мені обґрунтувати🙏
Она никак не сможет вам место укола протереть не зацепив рукавички
Галябалована• 2 часа назад
Ответ дляМанка Я
Бардак в державних звісно
Косметолог - ну не деожавний, ясно
А аналізи в державних?
В мене колись майстер манікюру така була,що навіть могла взяти використану апельсинову паличку,а за рукавиці я їй казала то ніби міняла
автор Манка Я • 2 часа назад
Ответ дляМамкиня доця
Так лікуйтеся
Ви про що? Я серйозно питаю, ябоюся. Важко так пояснити?
Я коли лягала в лікарні державні, знаючи про цю їх нелюбов до рукавиць, купляла ПАЧКУ з собою. І коли медсестра приходила в палату до мене після 10 палат, де в тих самих рукавицях обколола 50 лбдей, я казала зняти, продизинфікувати руки і вдягти мої. По іншому я не давалась. (Один раз мене вигнали)
А у косметолога я тупо розхвилювалася і язик в сраці. Тепер у мене невроз
Мамкиня доця• 2 часа назад
Ответ дляМанка Я
Це в психіатрії?
автор Манка Я • 2 часа назад
Ответ длянеДоЖиру

Та це ясно, ясно що тривожність. Я ходила із подругою, аона взагалі не слідкувала чи навіть шприц новий.
А я крутилася і заглядала, слідкувала. А про рукавички забула. Мені робили в ТИХ ЖЕ що і попередній дівчині? А може і не одній
Галябалована• 2 часа назад
Ответ дляМанка Я
А що вам косметолог робила ?
Чистку?
автор Манка Я • 2 часа назад
Ответ дляГалябалована
Так ,вони ж вам на рану ними не давлять
А я знаю ? Може давлять. Мені скули кололи. Вона щупала куди.
автор Манка Я • 2 часа назад
Ответ дляЧебураха з перцем
Від чого?
Від віла гепатина сифіліса
Бутерброд и я• 2 часа назад
Тут писали в Європі десь без рукавичок взагалі аналізи беруть.
Вважають це засміченням екології
автор Манка Я • 2 часа назад
Ответ длянеДоЖиру
Тожі мені явно до них не можна
неДоЖиру• 2 часа назад
Ответ дляМанка Я
Вы не поняли.
У вас сбой в психике. Невроз и/или тревожное расстройство.

А рукавички это только симптом, проявление. Не в них дело. Тысячи людей ходят к косметологам и нормально все проходит - а у вас гипер-реакция на все. Это нездраво.
автор Манка Я • 2 часа назад
Ответ дляАлина-1240
А у комметолога на уколах ботокса чи філера
автор Манка Я • 2 часа назад
Ответ дляМамкиня доця
Від чого Вас захищати?
Від віла сифіліса гепатита
неДоЖиру• 2 часа назад
Ответ дляМанка Я
Тожі мені явно до них не можна
Так психиатрам не надо доступ к вашему телу. Вы о чем? Вы вся в отрицании и сопротивлении - что вас не скажи
Мамкиня доця• 2 часа назад
Ответ дляМанка Я
Від віла сифіліса гепатита
Він іншим шляхом передається,Ви своєму чоловіку пісюн чим обробляєте?